Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Armsın mekaniği komple mortal strike üzerineydi ama çok tekdüze ve rng based bi gameplay var artifactten gelen ve colossus smashlerde yenilenen shattered defenses buffı yüzünden. ST birincisiydi gittiler nerflediler eskisi kadar anlamı kalmadı, tamamen proc takip etmek üzerine bi build. Fury hiç değilse on-demand enrage olunca biraz daha eğlenceli. Ben de damageı iyi diye armsla başladım ama baydı biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada her yerde gearınızı simleyin simleyin diye anlatıyorlar ya, ben tembellikten araştırıp hiç yapmamıştım ama baktım kolay anlatan vidya var 5dkmı bile almadı. 2 addon bide program indirip simliyorsun o kadar. Stat weightler dinamik olarak değiştiği için breakpointti vsdi takip etmek istemeyen bizim gibi casuallara güzel olmuş lel

https://www.youtube.com/watch?v=kPvjkW0ZkxM
Sosyal ağlarda paylaş

ayyaş monkumu kasıyorum legion'da ilk defa. bi garip olmuş. end game oynayan var mı paticikte monk tank? cd sistemi çok acayip, deadzone giriyorum sık sık. kürelerin proçladığını da nadiren görüyorum talentliyken bile. en fazla heroic tankı mıdır nedir.
Sosyal ağlarda paylaş

bende herşeyi bıraktım Hunter levelliyorum. marksman kasıyorum. çok çılgın burst dmgları oluyor arada. BM yi pek sevmedim . öle 2 pet birden falan bana ters geldi.

birde hunter oynayanlar varsa neden kimse piercing shot almıyor ? herkes sidewinders almış. hem piercing shot tan az vuruyor hemde sağda solda ne varsa barrage dan beter bütün mobları topluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

7.1 de karazhan olmasa ve 2 hafta gibi az bi sure kalmasa unsubi basardim direk

hype filan iyide korkunc baydi oyun, gereksiz gatingi gectim secondary stat yaklasimi icine etti oyunun, BiS statlarim haste/vers iken ve hazir 850 versiyonu elimde varken raidden dusen 860 mastery/crit geari copluk direk. trinket gene duzgun yok, nighthold lootta classima tirt secondaryler yuzunden ama ilevel yuzunden mecbur kalicam heh

legendary sistemi ise en les kismi su expansionun cok net, 450 saat played var lvl110 da ve daha goremedim legendary, dussede dandrik sephuz secret dusucek zaten :D

baydim cok feci, wod da bu kadar baydigimda alt kasiyordum ama artifact power ve akstigim alta leg duserse oyunu silme riskim sagolsun ugrasmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

smyrnas said:

bende herşeyi bıraktım Hunter levelliyorum. marksman kasıyorum. çok çılgın burst dmgları oluyor arada. BM yi pek sevmedim . öle 2 pet birden falan bana ters geldi.

birde hunter oynayanlar varsa neden kimse piercing shot almıyor ? herkes sidewinders almış. hem piercing shot tan az vuruyor hemde sağda solda ne varsa barrage dan beter bütün mobları topluyor.

cooldown az, 2 charge oluyor, arcane shot ve multishot yerine geciyor, debuf atiyor moba ardindan aimed shot marked shot gidiyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Mage hariç oyunda memnun olan sınıf yok sanırım yav herkes dertli bişeylerden.. Hunter'a bu arada hiç alışamadım ben ya, MM'e artifactı almışım, BM'e geçiyim dedim 102'ye kadar beklemek lazımmış, 3 tuşa basınca focus bitiyo dolmuyo falan bi karıştım, ki WoD'da tüm exp hunter oynamıştım...
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

bir atasözü der ki.

blizzard oyununda blizzard isimli skili olan karakterler oynanır, en op onlar olur.

şuan mei ağlatıyor overwatch'da :(
mage hep iyi oldu wow'da
diablo'da mage silip süpürüyordu en son

kanser mei net en iyi defender class ya düzgün takım olunca

hanamura'da zaten direk map'in tek hakimi mei sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

frostu pek sevemedim ben. Eskisi gibi deil bişi eksik ama anlamlandıramıorm.

Fire çok güzel, ama blastten stunı kaldırmışlar, blaze gibi bişi vardı dmg alınca hızlı koşuodun falan oda kalkmış. Bide scroch ne zkime yarıo çözemedim şu anda, artifact talentini verince bi işe yarar belki.
yekeyeke said:

Mage hariç oyunda memnun olan sınıf yok sanırım yav herkes dertli bişeylerden.. Hunter'a bu arada hiç alışamadım ben ya, MM'e artifactı almışım, BM'e geçiyim dedim 102'ye kadar beklemek lazımmış, 3 tuşa basınca focus bitiyo dolmuyo falan bi karıştım, ki WoD'da tüm exp hunter oynamıştım...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...