Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

basladım zaten bıde 15 deıl ya 30 lazım 15 nerden cıktı

ya bişi sorcam

bu iegona daldığımız ilk görevde karşıda horde kısmıda var. Onlarda gerçek player mı sahiden?
çünkü dps leri çoook azdı ve uzaktan yardım etmek zorunda kaldık.

bide sylv. niye terk etti?
bide sylv niye horde u lead ediyor?

Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

basladım zaten bıde 15 deıl ya 30 lazım 15 nerden cıktı

ya bişi sorcam

bu iegona daldığımız ilk görevde karşıda horde kısmıda var. Onlarda gerçek player mı sahiden?
çünkü dps leri çoook azdı ve uzaktan yardım etmek zorunda kaldık.

bide sylv. niye terk etti?
bide sylv niye horde u lead ediyor?

garrison'ı geride bırak komple, ışık broken isles'da. bi an önce 110 yap, world questler missionlar hedeler derken gayet güzel para akar.

spoiler'daki sorular için bi tane horde tarafında karakter yap onu oyna bence
ama level 100 horde karakterim yok uğraşamam diyosan da kısaca özet geçeyim

horde tarafında da alliance tarafındaki gibi bikaç npc var ama çoğu oyuncudur muhtemelen. gerçi hala yapan var mı o senaryoyu onu da bilmiyorum ama

horde tarafının durumu alliance'tan daha vahim, yani alliance tarafında "hepiniz gelin lan ehehe" diye takılıyodum, sonra horde karakterle girip yapayım dedim göt oldum, yani cidden ezip geçiyor legion orda horde'u, green jesus bile yerlerde sürünüyor öyle bi ortam. en son vol'jin de böğrüne küsküyü yiyince sylvanas'a horde gg olmasın lütfen diye yalvarıyo, o yüzden geri çekiliyolar. biraz sylvanas'ın o sahnede bi lider olarak öne çıkması, biraz da vol'jin'in hemen ölmeden önce "loa spiritler öyle dedi" sebeplendirmesiyle sylvanas warchief oluyor

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...