Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

madcow said:

Dün gece raid iptal ettik o yuzden. Sacma bir lag var. Raidin bir kısmında oluyor gerisinde olmuyor ve random kisilerde oluyor. Bende baslarda lag yoktu sonra basladı basta lag olanların lagları sonra azaldı falan. Anlamadık

ne zaman heroism alsak benimde skill bar mar aptala bağlıyor. haste ile lag uyuşmuyo resmen. skille basıyosun world cd dönmeye başlıyo ama skill yok ortada falan garip garip işler
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Retri paladin hidden skin questline'ının sonu işte.

Önce AV farmlıyorsun, Nat Pagle Complete Fishing Guide çıkıyor. Sonra Dire Maul'dan başka bi fishing kitabı lootluyorsun. Nefarian kesip kafasıyla Dire Maul'a geri gidip bi NPC'yle konuşuyorsun; o seni WPL'de bi taurene yolluyor. Tauren Hearthglen'de kitap aratıyor. Kitabı okuduktan sonra gidip 30 saat spawn timer'ı olan Vile Slime kesip lootu alıyorsun. Onu aldıktan sonra da WPL'de ırmakta balık tutuyorsun bu shard için. Millet 5k catch'te falan tutmuş.

Hayvan gibi uzun chain, main spec'im bile olmamasın rağmen neden yaptım soru işareti hala ama iyi yaptım. Şu balık tutma kısmı hariç eğlenceliydi bayağı.

okurken yoruldum, nasıl dayandın ya sdafasd

değdi mi bari skin safasd
Sosyal ağlarda paylaş

nienna said:

emre3877 said:

banada bugün main karakterimle wod dan beri farmladığım, düşürebilmek için yüzlerce kill yaptığım timewalking mountu alt çarıma 4. tw dungeonında düştü.

http://i.hizliresim.com/40oWWG.jpg

bosstan düşme ihtimali var mı random?

tabi TW bosslarından düşüyor zaten sadece
bana da alt charımı levellarken düşmüştü ehe
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

nienna said:

emre3877 said:

banada bugün main karakterimle wod dan beri farmladığım, düşürebilmek için yüzlerce kill yaptığım timewalking mountu alt çarıma 4. tw dungeonında düştü.

http://i.hizliresim.com/40oWWG.jpg

bosstan düşme ihtimali var mı random?

tabi TW bosslarından düşüyor zaten sadece
bana da alt charımı levellarken düşmüştü ehe

tokenle alınandan hariç ilk defa duydum.

bu arada resto falan uğraşmıyorum shadowu holi yaptım mis gibi el üstünde tutuluyorum asad. yarın lfr sonra normal başlıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

Offense: Exploitative Activity: Unauthorized Cheat Programs (Hacks)

Ban yedim boyle bır mail geldi. Curse dışında bir yerden addonda indirmedim nedendir acaba ? appeal ettik bakalım ama çok garip lan.

Ask mr robot falan kullaniyor muydun? o addonda az biraz bot var gibi. Spec degisip gear giydiriyor vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok ya çok standart add-on'lar vardı, instance'ın birinde parti çok kek diye son bossta rage quit atmıştım, acaba ondan mı yedim ? defalarca öldük bide beni suçladı 100k dps arms warrior vardı bi tane kesin o itoğluit şikayet etti. Ama bunlarda neden hack yapıon diyo, anlamadım gitti.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi tek ofsayt hareketim oydu, ki onda bile insult filan yok, it bana /spit çekti sinirim bozuktu Odin önündeydik +2 yapıyorduk zaten süre dolmuştu, HS bile çekmedim direk koşarak instance girişinden çıktım ergen gibi, dön mön çocuk olma dediler ama uykumda vardı zaten :/ Bu yüzden ban yediysem ayıp lan, bari 3 gün filan versinler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...