Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Ben uc haftadir raid yapiyorum, 2 haftadir da full clear. Daha raidden upgrade almadim. Tum upgradelerim mythic+'lardan. Zaten raidde de prot paladin icin upgrade yok gibi. Best stat item yok, duzgun tank trinketi yok... Hos dungeonlar da olanlar da dusmuyor zaten, 855 oldum hala dps ve alchemy trinketleriyle oynuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Örneğin +4 yapmaya çalışırken zamanında yapamazsan keystone depleted oluyor. Keystone upgrade edilmiyor yani. Ama, aynı +4 keystone ile tekrar run yaparsan ve süresinde bitirirsen keystone tekrardan şarj olmuş oluyor ve kaldığın yerden devam ediyorsun. Depleted yapılan runlarda ama loot yok. Sadece keystone kendine geliyor yani.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Ben uc haftadir raid yapiyorum, 2 haftadir da full clear. Daha raidden upgrade almadim. Tum upgradelerim mythic+'lardan. Zaten raidde de prot paladin icin upgrade yok gibi. Best stat item yok, duzgun tank trinketi yok... Hos dungeonlar da olanlar da dusmuyor zaten, 855 oldum hala dps ve alchemy trinketleriyle oynuyorum.

http://i.imgur.com/omb1xBP.png

¯_(ツ)_/¯
Sosyal ağlarda paylaş

Dun legendary time warp yuzugumu aldim hemde soketli. Her fightta acilista bi tw veriliyosa sonra bitane kendim basiyom bitince. 5dk sonra bitane daha.

Nasilsa bana bi debuff yok. Irk zaten troll ordan da bi haste geliyo.

Acimadim bastim 200 crit enchantini, bugunde 200 crit gem takicam.
Sosyal ağlarda paylaş

ilvl dramasında biraz dayancaksınız yapacak bişi yok, ya da en çok aranan role'ü oynayacaksınız. MOP'tan beri en çok oynanan spec'leri oynayan biri olarka ve eskiden bu kadar çok epic dağıtılmadığını hatırlatarak söylüyorum iyi kötü bir şekilde yer buluyorsunuz.

achi istemeyen gruplar da var özellikle akşam ve pazar günler raidleri oluyor
ama ben de bomboş sallana sallana gelen heriflerden rahatsız oluyorum. adam 15 dk video izlemiyor diye 10+ wipe yiyoruz. Bu yüzden yüksek ilvl isteyen pug'ları makul düzeyde olduktan sonra hakslı buluyorum, tanımadığın elemanları alıyorsun, doğal olarak adamın fail ihtimalini göze alarak ilvl'ı yüksek tutuyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Hov +6 pug yapıyoruz adam heal atmayı unutuyor trashde beni heallediği sanıp kendi full candayken kendine heal spam atıyor vs vs nese 5 dakika ile odyn e geldik speardan kaçarken 10 saniye öyle koşuyor la geliyor 234432 kere spear insan instant minstant bişi atar yok cd ler bitti ben bi öldüm sonra bu eleman speardan çıkan sparklara yakalanıp 1 öldü 2. öldü bu sefer monk arkadaşı başladı afkurmaya yok sen tanksın interrupt etme felan la add 5-10 sny de cast atmadan ölüyor zaten priestin ölümüyle ne alakası var felan neyse dedi ben inettrupt edicem vs iyi dedim monk gibi mobile classla patlamaya öldü grp dan çıktılar ağır küfrettim :p
Zaten priest almıcam daha hep parmak ucunda hissetiriyor kolay dungeonlarda bile sanki biraz zayıf kalıyor pala tank olduğum halde diğer healerlerle çok daha smooth gidiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen paraya maraya gerek yok. adamlarin senin keyine ihtiyaci var.
hem 2-3 chest yapmak isteyen ama istedigi yere keyi olmayan adamlar var iyi gearli, iyi oynayan, cok batirmazsan seni boostlayacak. hem normal +4 falan bitirmek isteyen ama keyi olmayan adamlar var. her sekilde yaparsin yani 5 kurus harcamadan
Sosyal ağlarda paylaş

+4 oyle cok zor degil.
ben ilk +2 girdigimde, oyle boost falan da degildi duzgun adamlar geldi sadece, gayet guzel yaptik, key +4 e upgrade oldu gittim onunla da baskalariyla girdim. kimseyi boostlayacak cok iyi oyuncu + 860 ilvl falan seviyelerde de degilim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...