Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

Tost makinasıyla çekim yapılmış 10 piksel ejderleri gören gaza gelip bekliyor olayları bi de adam gibi izleyeyim diye, hatta çevresini de gazlıyor "oğlum ben izledim çok fantasik şeyler var mutlaka izleyin kaçırmayın" diye.

Önceden leak olan 2 bölüm rekor kırdı işte bu sezon "yasal" ve "resmi" izleyici sayısı olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Reklam amaçlıdır o. Leak üstünden izleyici kazanıyorlar işte 7. sezondaki pozitif etki sayesinde.

Adamlar Jon Snow'un durumunu bir sene gizledi 5-6 arasında, kimse gık çıkaramadı öğrenemedi, bölüm senaryosu mu gizleyemeyecekler, isteseler leak meak kalmaz.

Aynı şey değil abi
Sosyal ağlarda paylaş

İlk leak olan komple sezonu saymazsak (bu direkt hazırlıksız yakalanmaydı bence) sonraki leakler hep büyük prodüksiyonluydu. Yani oyuncu, çekim ve yönetim ekiplerinin hep kalabalık olduğu bölümler. Bu yüzden önüne geçemiyolar bence. Bu kalabalığa muhtaçlar çekmek için ve dahil olan insan sayısı arttıkça leak olması kolaylaşıyor,leak kaynağı tespiti zorlaşıyor. Jon snow un olayı tarzı küçük ekiplik işleri saklaması daha kolay. Belli başlı kişilerin yetkisinin olmasının yeterli olduğu bir çekim.

Bir de bu sezon mesela leak oldu bölüm izlenme rekorları kırdı çıkarımı biraz yetersiz geliyor bana. Epik bölümlerdi zaten trailerlardan bile belliydi. Leaksiz izlenme sayısı nasıl olacaktı bilmediğiniz için bir kıyaslama yapamıyoruz, belki leak olmasa da izlenme rekorları kıracaktı.
Sosyal ağlarda paylaş

Epik nice bölüm vardı önceki sezonlarda, onlarla kıyaslama yapılabilir.

Diğer konuya gelince, arada 1-2 hafta değil 1 sene var sezon arası, ki bölümlerin aylar önceden çekildiği düşünülürse sette Kit'i gören herkes zaten durumu bilir. Tek sahne değil koca sezon çekiliyor arada. Hatta bir ara görüntülerini sivil drone'larla çektiler de adamlar da flashback çekiyoruz diye açıklama yayınlamışlardı.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi senin bahsettiğin "beyler jon ölmemiş haa" leak i. Ben full episode leak den bahsediyorum. Yoksa çekim yerine giden herkes bilip görür yani ama dedikodudan öteye geçmez, nitekim dediğin gibi yalanladılar onları. Onlar leak değil, leakcik.

Bu sezonki epiklikte bölüm yoktu ya önceki sezonlarda.. Ejderler wwler ordular vsvs. Çekimi zor epiklikten kastım senaryo epikliği değil. Piçler savaşı iyiydi bi o da zaten leak sezonu değil miydi :d
Sosyal ağlarda paylaş

Martin olası diğer 5 dizi için şunları söylemiş:

https://grrm.livejournal.com/

"I can say that, like the other pilots, it will be a prequel rather than sequel, a successor rather than a spinoff. Bryan's series will be an adaptation, and one that will thrill most fans of the books, I think, set during a very exciting period of Westerosi history. And I'll be working with him every step of the way; we're going to be co-creating the show.

Meanwhile, Jane Goldman, Brian Helgeland, Max Borenstein, and Carly Wray are all at work on the other four successor shows. I've been working with them as well (some more closely than others), and I'm excited by some of the ideas they're coming up with. HBO should have a wealth of material to choose from. (And that's not even counting the four weird-ass series concepts I've come up on my own, just for the hell of it. There are eight million stories in the naked city, and maybe ten times as many in Westeros and the lands beyond the narrow seas).

You should not expect to see all five shows, though, at least not immediately.. much as I might love the idea, HBO is not about to become the GAME OF THRONES network... but we could possibly see two or even three make it to the pilot stage, with one series emerging on air in 2019 or 2020... and the others maybe later, if they come out as well as we all hope. Then again, maybe... but I should not speculate, you folks get WAY too excited. Truth is, no one knows. Least of all me."
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • tarihinde GERGE tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...