Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

Biyik said:

leak değil teori

arya geçen sezon sonunda öldü, küt saçlı sidikli onun yerine geçti teorisi gerçek değildir inş

dafuq. yok artık. sanmıyorum.

bi de böle yerine geçince hafızasını, anılarını falan nası biliyor ki arya'nın. sansa'yla babasının laflarından falan bahsediyorlar bilmemne. ha disguise'dan da öte diyorsanız olay, belki mantıklı olabilir.

Sosyal ağlarda paylaş

Nigger_of_the_sand said:

Jaqen hakkinda

Jaqen o kadar uber bi herifse Arya'nin onu kurtardigi o kafeste ne isi vardi? Npc guardlarin yakaladigi siradan haydutlardan birinin aslinda level 99 assasin cikmasi ne kadar mantiga uygun?

a) NPC guardlar değil Elite/Boss guardlar yakalamıştır.
b) Tuzağa düşmüştür veya kaçamayacağı bir yerdeyken yakalanmıştır.
c) Bir planı vardır, kendini kasten yakalatmıştır.

Bana bu sonuncusu gibi geliyor ama niye bilemiyoruz tabi. kampta hedeflediği birisi vardır en kolay yaklaşma şekli bu gelmiştir nasıl olsa bir şekilde kurtulurum demiştir falan filan.
Ya da bunun tam tersi olarak birisini öldürebilecek ama sonra kaçma imkanı olmayacak bir imkana filan da denk gelmiş olabilir, yakalanırsam yakalanıyim hedefi öldürmek daha önemli diyip yakalanmıştır.
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

Biyik said:

leak değil teori

arya geçen sezon sonunda öldü, küt saçlı sidikli onun yerine geçti teorisi gerçek değildir inş

"başkası olsa nymeria onu ham yapardı" deniyor o teoriye karşılık olarak

doğru. ama o sahnede de her şeye çekilebilecek ayrıntılar vardı. sezonun en anlamlı sahnesiydi sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Biyik said:

leak değil teori

dafuq. yok artık. sanmıyorum.

bi de böle yerine geçince hafızasını, anılarını falan nası biliyor ki arya'nın. sansa'yla babasının laflarından falan bahsediyorlar bilmemne. ha disguise'dan da öte diyorsanız olay, belki mantıklı olabilir.

Arya aslında ölmüş bu yahudi kızı Yossa Kohen. Bu kadar gülecek ne vardı?

Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

ahah babanneye gözlüğü ihmal etmemişler (tu)

şu doreah karakteri de çok gereksiz harcandı ya gördükçe üzülüyorum. roxanne mckee dizide oynamış en güzel kadın olabilir zira.

dany'nin ben yokken buralar size emanet hadi ateş azor mazor milleti propagandadan eksik etmeyin diye giderayak konuştuğu red priestess çokzeldi.

hatta sezon öncesi altshiftx emergency awesome falan milleti hypelıyordu kinvara şöyle yapabilir böyle ortalığı coşturabilir diye ama 2 bölümden öte görünmediydi dizide :(
Sosyal ağlarda paylaş

o değil de

ellaria

ve kızını bronn kurtarırsa şaşırmam. geçen eski bölümlerden başka bi şeye bakarken denk geldim; bronn, kıza belki bi ara seni ziyaret ederim diyor 5x10'da.
o kız ölmez bronn da kurtarır kesin. zaten zehrin etki süresi bünyeye göre de değişiyor qyburn öyle dedi. bunlar 50 kere zehir içip panzehir hüpletmiştir nature resistance kasmışlardır. kaldı ki qyburn de gerçekten onu öldürecek zehir mi yaptı orası da bilinmez zaten.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...