Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

Red said:

got teorileri diziden daha keyifli. muhtemelen night king dümdüz yok edilmesi gereken kötü canavar villain sdfs.

lol evet muhtemelen
yani çok merak ediyorum altından derin bi anlam olay bişey çıkıcak mı diye ama muhtemelen inanılmaz fedakarlıklardan sonra epik bir dövüş sonrası night king öldürülecek ve tüm walkerların ve wightların epik orkestra müziği eşliğinde tuzla buz olmasını izleyeceğiz sonra da dizi biter işte yine epik müzik eşliğinde

bi de sonunda samwell tarly geriye kalan karakterlerin nereye gittiğini ne yaptığını falan açıklar
"jaime elflerle yaşamak için batıya yelken açtı" vs
fin
Sosyal ağlarda paylaş

hikaye teorilerini bilmem ama uzun suredir bu yapimcilarla corc arasi korelasyon oldugunu sanmiyorum. mutlaka corc'u baglayan bir islak imzalari vardir. dizide fan service devam eder. final sogumusken, spin-off'lara odaklanilmisken corc farkli yoldan olsa da westeros icin ayni sonuca gider. akabininde "bakin iste aynisi oldu" diye masturbatory roportaj verirler. :D
Sosyal ağlarda paylaş

kozalak said:

son sezonun 2019'da yayınlanacagı kesinleşmiş sdf.
senaryo sızdıgı için değiştirecekler sanki.

senaristlere parasını verdikten sonra yazarlar yeniden ne olacak.

öteki türlü 'qanqa senaryolar comolokko oldu' diyemiyorsun, adamlarin kol gibi sendikalari var, burdaki senaristler gibi harran'li degiller.
Sosyal ağlarda paylaş

kozalak said:

bran ile ilgili teoriye şöyle bir şey sallamak istiyorum:

bu kadar krallık bir zamanlar çok sıkıntı olmadan yaşarken araya giren fitne fesat vs. bu diyarları yaşanmaz hale getiriyor. night king bakıyor ki bu insanların akıllanacağı yok, sazı eline alıyor ve işleri yoluna koymaya gidiyor. düzeni tekrar sağladıktan sonra duvarın öte tarafına geri çekilecek.

eski medeniyetlerin çöküşü ve yerine yenilerinin gelişi gibi. bir nevi kıyamet. bu yüzden bran asıl night king olabilir, ama night king sanıldığı gibi kötü değil, insanları doğru yola yönlendirmeye çalışan biridir belki de. amaç tüm krallıkları birlik beraberlik içinde yaşamaya yöneltmektir.

tek millet, tek devlet, tek bayrak!

Leto II Atreides mi Night King?
Sosyal ağlarda paylaş

game of thrones jenerik müziğinin çalıntı olması
https://eksisozluk.com/game-of-thrones-jenerik-muziginin-calinti-olmasi--5453436?a=popular&p=1

bunca yıl herkesten kaçtın
en sonunda buldum sandın
ansızın içini açtın
yapma dedim yaptın jon snow

gözleri senden uzaktı
fark edilmez bir tuzaktı
sana yabanıl yasaktı
you know nothing jon snow

Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:

kozalak said:

bran ile ilgili teoriye şöyle bir şey sallamak istiyorum:

bu kadar krallık bir zamanlar çok sıkıntı olmadan yaşarken araya giren fitne fesat vs. bu diyarları yaşanmaz hale getiriyor. night king bakıyor ki bu insanların akıllanacağı yok, sazı eline alıyor ve işleri yoluna koymaya gidiyor. düzeni tekrar sağladıktan sonra duvarın öte tarafına geri çekilecek.

eski medeniyetlerin çöküşü ve yerine yenilerinin gelişi gibi. bir nevi kıyamet. bu yüzden bran asıl night king olabilir, ama night king sanıldığı gibi kötü değil, insanları doğru yola yönlendirmeye çalışan biridir belki de. amaç tüm krallıkları birlik beraberlik içinde yaşamaya yöneltmektir.

tek millet, tek devlet, tek bayrak!

Leto II Atreides mi Night King?

Hasa,God Emperor icin neler diyorsunuz
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...