Jump to content

Max Damage

=o=
 • Mesaj sayısı

  2.174
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Max Damage hakkında

 • Rank
  Max Damage

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Max Damage

  Durmadan Isıran Kedi

  Benim kediyi alalı 3 yılı geçti ve 3 yıldır ısırıyor, elimi kemiriyor. Önce 10-15 saniye kadar güzelce yalayıp temizliyor ondan sonra dişlemeye başlıyor. En sonunda da etimi tamamen ısırıp çekiştiriyor sanki avını parçalıyormuş gibi. Hele de birkaç günlük aranın ardından yapıyorsa keyfinden gurulduyor şerefsiz.
 2. Max Damage

  The Walking Dead (2010) - AMC

  Çizgi roman bitti ha. 193. ciltteyken birden çat diye bitirdi adam. En son fanlara mektup da yazmış. Bahse girerim bana küfrediyorsunuzdur ama ben de en az sizin kadar üzgünüm demiş. Dile kolay be abi 2003'ten beri çiziktiriyor diye biliyorum.
 3. Max Damage

  Chernobyl (2019) - HBO

  Vay be Interstellar çıktığında astrofizikçi olan Türk gençliği şimdi de nükleer enerji mühendisi olmuş.
 4. Max Damage

  Hangi Çelik Kapı

  Sadece nakit ve altın olarak bakmayın. Evdeki smart TV'yi patlatsalar gitti minimum 7-8 bin lira. Netflix'i nasıl izleyeceksiniz sonra? Telefon ekranından sarmaz.
 5. Max Damage

  Mad Max: Fury Road (2015)

  Konuyu ilk sayfadan itibaren okudum da çıkmadan evvel ne gömmüşüm lan filmi. Bir de konuyu açan benim. Wasteland de aynı bu film gibi 10 yılda falan çekilecek herhalde. Werner Bros Miller'a yamuk yapıyormuş.
 6. Max Damage

  patici/k/ silah topiği

  Güzel özetlemiş ama aktrollerden korktuğu için siyasi konulara hiç girmiyor veya kendini iyice anlatıp, ikna etmeye çalışıp öyle ucundan kıyısından dolaşıyor. Misal bahsettiği yıldırım füzeleri ilk kez 2008 Zafer Bayramı'nda kamuoyuna gösterilmişti. Tam da Milgem'in suya indirilip donatılmaya başlaması, Atak vs. derken bir de Çin ile ortak füze geliştirilme meselesi Ergenekon'u öne çekti. Şöyle ki 2008'de görücüye çıkan füzenin aslında 2001-2002'den beridir envanterde olduğu ve gizlendiği ortaya çıkınca acaba 2008'e kadar başka ne tür sistemler geliştirilmiştir diyerekten kozmik odalara girildi, generaller hapse atıldı. Hatta o dönem liberallerin savunma bütçesi şeffaf olsun gibi gerizekalıca isteklerinin arkasında yatan sebep de buydu. Bir ülke düşünün kritik teknolojilere yatırdığı ar-ge bütçesini çıkıp afişe edecek. Diyecek ki biz 500+ km menzilli balistik füze geliştiriyoruz... Akıl ve mantık namına en ufak bir kırıntı yoktu o dönem. Milgem projesinde yer alan subaylara neler yapıldı oraya değinmiyorum bile. İşte birilerinin bunları da anlatması gerekiyor. Yoksa AKP'liler çıkıp önceki hükümetler ABD'den İsrail'den hazır alım yaparken biz kendimiz geliştiriyoruz diye alenan manipülasyon yapıyor. Jöhpöh31 tayfa da bir güzel yiyor. Düzeltme: Yıldırım füzeleri 2007 Zafer Bayramı'nda tanıtıldı, 2008 değil.
 7. Tamamdır şimdi oldu.
 8. Max Damage

  Kısır Kedi Maması

  Ben N&D tahılsız domuz etli almıştım 10 kiloluk olandan. Öncesinde 5 kiloluğunu kullanıp memnun kalmıştım o yüzden direkt hesaplı olsun diye 10 kiloluk aldım fakat son 2-3 aydır kepeklenme sorunu oldu gibi. Kuyruğa doğru kepekler görüyorum. İlk başta çok fazlaydı ama şimdi azaldı. Mama da bitmek üzere tekrardan Orijen yahut Acana'ya geçeceğim.
 9. Max Damage

  Bugün Ne Seyrettiniz?

  Vozvrashchenie. Andrey Zvyagintsev'in ilk filmi. Beklentimin çok üzerindeydi. Baba oğul ilişkisi üzerine inşa edilmiş bir yol filmi. Tabi arka planda politik göndermeler de bulunuyor. Ayrıca coğrafyayı bu kadar iyi kullanan yönetmen sayısı bir elin parmağını geçmez. Yine Zvyagintsev'in filmi olan Leviathan da böyleydi. Rusya Ana'yı iliklerine kadar yaşıyorsun.
 10. Max Damage

  Post-apo film tavsiyesi (survival, zombi falan da olur)

  👌
×
×
 • Yeni Oluştur...