Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

Oyunu da ne bicim lineer yapmislar ya
Hard diskte yuklemeye yer yok diye daha yeni oturdum youtubedan izledim butun oyunu, hayal kirikligina ugradim. Hele protagonistlerden biri var ki, oyunda neden oldugu belli degil. Hikayaye hicbir etkisi yok.

Hani bir oyunun senaryosunu secim miktari kadar dallanip budaklandirmak zor is tabi ki de, yine de bu kadar lineer de olmasin.
Sosyal ağlarda paylaş

şunu açıklamak zorunda kalmam ne vahim ya

Pordakal said:

Yeni teori geziyo suan nette. Bran stark aslinda night king. Hatta en guclu kanitida son bolumde ww ler duvari gecerke stark sigil'i seklinde ilerliyomus. Suan telden resim atamiyorum da biri yapistirirsa sevinirim. Bakalim r+l=j tuttuktan sonra bu teori nasil gelisicek

hayır yani ben izledim çoktan da ona rağmen rahatsız oluyorum siz nasıl bu kadar rahat olabiliyorsunuz ne ilginç lan. AKP kafası da böyle bişey galiba. Ignorance is bliss hakkaten, tertemiz kafalar.
Sosyal ağlarda paylaş

bran ile ilgili teoriye şöyle bir şey sallamak istiyorum:

bu kadar krallık bir zamanlar çok sıkıntı olmadan yaşarken araya giren fitne fesat vs. bu diyarları yaşanmaz hale getiriyor. night king bakıyor ki bu insanların akıllanacağı yok, sazı eline alıyor ve işleri yoluna koymaya gidiyor. düzeni tekrar sağladıktan sonra duvarın öte tarafına geri çekilecek.

eski medeniyetlerin çöküşü ve yerine yenilerinin gelişi gibi. bir nevi kıyamet. bu yüzden bran asıl night king olabilir, ama night king sanıldığı gibi kötü değil, insanları doğru yola yönlendirmeye çalışan biridir belki de. amaç tüm krallıkları birlik beraberlik içinde yaşamaya yöneltmektir.

tek millet, tek devlet, tek bayrak!
Sosyal ağlarda paylaş

kozalak said:

bran ile ilgili teoriye şöyle bir şey sallamak istiyorum:

bu kadar krallık bir zamanlar çok sıkıntı olmadan yaşarken araya giren fitne fesat vs. bu diyarları yaşanmaz hale getiriyor. night king bakıyor ki bu insanların akıllanacağı yok, sazı eline alıyor ve işleri yoluna koymaya gidiyor. düzeni tekrar sağladıktan sonra duvarın öte tarafına geri çekilecek.

eski medeniyetlerin çöküşü ve yerine yenilerinin gelişi gibi. bir nevi kıyamet. bu yüzden bran asıl night king olabilir, ama night king sanıldığı gibi kötü değil, insanları doğru yola yönlendirmeye çalışan biridir belki de. amaç tüm krallıkları birlik beraberlik içinde yaşamaya yöneltmektir.

tek millet, tek devlet, tek bayrak!

Biri ekoseli ceket giydirsin ps ile Night King'e.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...