Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

kermit said:

ben şu anda level 6yım ve şu karıyı buldum portallardan geçiyorum. çokmu hızlı gitmişim. golemi kestim bi tane zar zor vs.

Yok ya. Ben de 8 mi neyim. 6-7 civarı yaptım oraları. Bu aralıkta o görevler yapılabiliyor. Ama büyük ihtimalle çoğu side questleri yapmadan gittin oraya. Benim gibi onlara döneceksin ve bir kısmına "hah kolaymış" diyeceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

ya oyunda böyle quest karışıklıklarından doğan bug a denk gelen var mı?

novigrad a geçmek için, daha öncesinde bir yerden ( pontar?! ) pass olamadan geçemezsin koç deyip duruyor. e nasıl yapacağız deyince, git sor amk deyip geri gönderdi beni. ama bilmiyor ki, bana pass teklif eden adam, pass ı vermek için; git şurda benim kaynıma yardımcı ol, güzel fiyat yapacağım sana demişti. gittim yardımcı olurken ölmüştü kaynı. döndüm geri, senin baldızı ghoul lar düdkledik birader deyince, yok sana bilet demişti. kaldım dımdızlak.

bu sefer, kayıklarla kaçak geçtim karşıya, şehre giriyorum, şehir boş. kapıları açamıyorsun. modellemiyor bazı duvarları. sonra geri aldım sınırdan geçmeden önceki load a. red baron un ailesiyle olan olayını çözdüm. o verdi, al koçum sana pass diye.

kısır günü gibi witcher çeviriyorum ya.

Sosyal ağlarda paylaş

Şehrin kapılarını botla geçince açmaması büyük saçmalıkmış da o passi almak için 3 yöntem var toplamda. Kaçakçının biraderine yardım etmek, baronlamaca ve o bölgenin komutanının witcher contract questini yapmak.

Open worldü öldürmüşler orda çirkin olmuş, insan inventoryde quest item var mı yok mu kontorlü yaptırır guardlar dalar falan. Zayıf tasarım baya.
Sosyal ağlarda paylaş

ben tamamen oyundan ümidi kesmiştim. ayarını bozduk, şimdi taa nereye geri yükleyeceğim de başlayacağım diye kara kara düşünürken, madem oyun bitte, side questleri yapayım diye denk geldim baron a.

karşıya izinsiz geçtikten sonra, döndüğümde, normal taraftaki küçük questler de bozmuştu. şu hapiste olanları çıkarmaya gidiyorum, içi boş çıkıyor vs.

aman dikkat, kafanıza göre geçmeyin karşılara.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

ya 2-3 tane yaptım 30 exp falan verdi 15 dk uğraştığım şey, o da işte 10% a falan denk geliyor. neyse biraz daha vakit ayırayım, hep böyle kısa sürelerde oynamaya çalışıyorum. oturaklı bir şekilde bakamadım.

XP bug var bu arada sanirim halen duzelmedi tek mission icin mi yoksa genel mi bilmiyorum o yuzden ben nadasa biraktim bug fix gelene kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Diablo3den beri ilk kez bi oyun alayım dedim ama 1-2-3 sorum var.
Öncelikle güzel mi oyun yani bug zart zurt var mı?
Witcher 2 oynamadım bişi kaybeder miyim?
DnRda falan satılıyor mu yani şimdi gidip alabilir miyim?
Alamaz isem steamden alsam download kaç gb tutuyor?

Kısacası 2-3 yılsa bir oyun alan birine tavsiye edeceğiniz bir oyun mu?
Sosyal ağlarda paylaş

Kişisel zevke bağlı baya ama kaliteli oyun öyle bariz bug mug yok en azindan bana hic denk gelmedi 60 saat gameplayde. Sadece bazen saga sola fazla takiliyorsun o sinir ediyor ama cok problem degil. İçerik dolu dolu oyunda senaryo seslendirmeler karakterler fln cogzel, bol bol item recipe craft cok zengin. Kesin al diyemeyiz ama beklentini biraz video fln izleyerek belirlersen cok sevebilirsin. 100h+ kesin gameplayi var oyunun.

80tl ye aldim steam den galiba duan 89 helal olsun son kurusuna kadar diyorum yani.
Sosyal ağlarda paylaş

vizima'daki o pezemenkse adam unique uzerine unique atiyor, sonra gidip tokatlanacak herif o... onun disinda open world'de bilimum oyuncu o kadar feci degil

Gwent konusunda questler disinda, oynanabilecek adami gordugun anda oynamak lazim, cunku herkesi ilk yendiginde para disinda kart kazaniyorsun, sonra oynarim diye erteleyince, devasa harita random merchantlardaki kazanilacak kartlar unutuluyor

ha genel olarak questleri yaparsan duzgun deck toplayacak kardi buluyorsun o ayri, ama basta zorluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...