Jump to content

DareJedi

=o=
 • Mesaj sayısı

  7.124
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

DareJedi hakkında

Son profil ziyaretçileri

313 kez ziyaret edildi
 1. DareJedi

  The Last of Us: Part II

  Bitirdim oyunu bence çok rahat 80-90 arası puanı var. Çok keyif alarak oynadım keşke şöyle yapsaydı dediğim kısımlar oldu tabi ki ama o kadar emek var ki her türlüsü kabulüm dedim sonunda. İlk oyuna nazaran duygusal yoğunluğu daha aşağıda olduğu kesin ama vermek istediği mesaj daha ağır bence.
 2. Ben desteklemek istiyordum zaten hazır indirime girmişken alayım dedim bir de şu kartlı oyunu alacağım sanırım Griftlands.
 3. Bu ikili ben de satın aldım bir de C&C indirime girse mis.
 4. DareJedi

  The Last of Us: Part II

  Keşke gaza gelirken spoiler kısımlara dikkat edecek özene sahip olsak.
 5. DareJedi

  The Last of Us: Part II

  Doğru o bile bir odaya girip masanın altına saklanınca mal gibi dolanıyor hani şunu diyen yok ulan bu adam bu odaya girdi tek çıkıştan da ben geldim dur şu dolaba masaya fln bakayım.
 6. DareJedi

  SATILIK XBox One X Jedi Fallen Order Deluxe Edition

  Onu beğenmeyen benim çift kollu xbox one s topiğine gelebilir. Patide herkesin bütçesine göre ürün bulunur.
 7. DareJedi

  Satılık Steam account

  Bu hesabı alıp aile olarak ekleyince başka hesap üzerinden de online oyunlar fln oynanabiliyor mu? Belki bu fikri benimseyen birini bulabilirsin.
 8. DareJedi

  Satılık Steam account

  Demiştim demek istemiyorum ama 25TL daha insen o rakama denk gelecek. Normalde ederi illa ki daha fazla ona lafım yok ama hesap satışları hep böyle zararına oluyor. Sonunda satmıyorum dursun oynarım diyor insan.
 9. DareJedi

  The Last of Us: Part II

  O anlamda değil hikaye düşün uçan bir kahraman var ve milleti osurarak dövüyor sen ne absurd aq leş gibi dersin ben oha çok yaratıcı iyi bulmuşlar derim. Renkler ve zevkler meselesi biraz. Millete ters gelen noktalar yüzünden bu kadar sert eleştiri alıyor. Hea daha bitirmedim oyunu ama gördüğüm kadarı ile ben büyütecek bir şey bulamadım. Edit: Yerden yere vuranların büyük çoğunluğu sjw propagandası bu kadar da yapılmaz ki fln diyenlerden oluşuyor. Spoiler yeme korkusuyla her yoruma da bakamıyorum tabi.
 10. DareJedi

  GTA SA REDDEDİLME HİKAYESİ

  Ya sen kimsin
 11. DareJedi

  The Last of Us: Part II

  Ortak kanı hikaye böyle bitmemeli üzerine gözüküyor bu da kişisel bir yorum oluyor o yüzden hikaye bence böyle olmamalı dışındaki kısımları çıkarınca aslında genel olarak beğenildiği görülüyor.
 12. DareJedi

  The Last of Us: Part II

  Hide mekaniği olan her oyunda var o olay AI o kadar gelişmiyor malesef şayet RE gibi duvarın arkasını bile göre epic bir npc koymazlarsa. Henüz akıl yürütenine denk gelmedim hide mekanikli oyunlarda.
 13. DareJedi

  The Last of Us: Part II

  Gece açılır açılmaz 30dk kadar baktım da ne güzel mimikler var karakterlerde.
 14. DareJedi

  PC Gaming #2

  Yeni nesil ile satacaklar 20 Kasım da da yeni nesil çıkacak deniyordu zaten
 15. DareJedi

  The Last of Us: Part II

  Evet 15:00 itibariyle kalktı yasakları.
×
×
 • Yeni Oluştur...