Jump to content

Edriel

=o=
 • Mesaj sayısı

  1.849
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Edriel hakkında

 • Rütbe
  Edriel

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Edriel

  Cyberpunk 2077

  Tamamen distract mechanizm işte herhangi bir özelliği yok, stealth gameplayi cool perkinden götürüp neden int'e bağlamışlar direk mantık hatası. Elinde mantıklı bir manevra yok distract için.
 2. Edriel

  Cyberpunk 2077

  ıslık neden hack ? onu anlamıyorum. İki dudağının arasından hava üfliycen. Ek olarak sakın duvar delen sniper/ shotgun/ pistol kullanmayın zaten aptal ötesi olan ai yi öldürmenin hiç bir challange'ı kalmıyor ping atıp direk tüm binayı duvar arkası temizliyorsunuz.
 3. Edriel

  Cyberpunk 2077

  Islık açılıyor siber mod olarak da, ıslığa niye ram harcıyoruz niye mod arkadaş. Oyunun bir kısmında çok emek var bir kısmında inanılmaz mantık hataları ve özensizlik. Resmen ekibin yarısı çalışmış yarısı geçiştirmek için yapmış.
 4. Edriel

  Yine, yeniden, yeni bir ilk araba konusu.

  1.4 hdi trendy niyetliyim kısmetse 90hp sanırım şehir içi 7 civarı yakıyor. Çok fazla km yapıcağımı sanmıyorum senede 10k yı kesin geçmem.
 5. Edriel

  Yine, yeniden, yeni bir ilk araba konusu.

  Peugeot 207 için ne dersiniz 2011+ kasa 50-80bin km civarı otomatik benzinliler 55bin tl civarı ? Wv kalitesi beklemiyorum tabi de fiyatına göre makulmudur ? "yoksa sakın ha"lık bir araba mı ?
 6. Edriel

  Yine, yeniden, yeni bir ilk araba konusu.

  Selamlar ben de benzer arayıştayım 70k max bütçebama yarı otamatik arıyorum. Hyundai i20 için ne diyorsunuz B sınıfı olarak ? 2014 (ama 2013 kasa) 22k km de benzinli 1.4 otomatik vites 68k ya gördüm makul mu ?
 7. Edriel

  Yeni Forum Altyapısına Hoşgeldiniz

  3 screen roll downluk reklam nedir ya, hayır bir de o kadar donate yapıldı.
 8. Edriel

  Android Uygulamaları #2

  Stardew valley androide çıktı bugün baya başarılı convert etmişler mobile.
 9. Edriel

  Heroes of the Storm [/join paticik]

  Doruk sen moba oynuyor ya da topicleri takip ediyormusun ?
 10. Edriel

  Heroes of the Storm [/join paticik]

  Trait özelliğini q ya basıp tekrar turret a tıklayınca çalışır hale getirsinler, traitte (D) turretlara manual hedef belirleme olsun ufak bir beklenti ile fixed
 11. Edriel

  Heroes of the Storm [/join paticik]

  Ya biri şu adamın gün içinde aynı konuya 5 kereden fazla laf salatası yazmasını engellesin, topiğe geldi geleli göz kanamasından ve scroll down kasmaktan başka birşey yaşamaz olduk
 12. Edriel

  Heroes of the Storm [/join paticik]

  İkisini de çok oynadım karşılaştırman ağır saçmalık
 13. Edriel

  Heroes of the Storm [/join paticik]

  2 heronun skillerinin ve statlarını tümüne bakmayıp ve dahada önemlisi traite katmayıp, ayrıca soft cc ile hard cc/utiliti yi karşılaştırmak ne olmuş öyle ya. Skill dmgi karşılaştırmakta ayrı fail stitchesin traitten gelen aoe dotu hesaba katmamak ayrı fail vs. Ayrıca stitchesin aoe si W + trait iken leoricin tek pve dmg skilli var.
 14. Edriel

  Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

  oyunun gameplayini de belli bir yerden sonra 2 şey baltalıyor. 1. cisi susturuculu tranq lı sniper (ki seriyi takip eden her blue printi atlayıp buna koşuyor açıldımı da fazla kolaylaşıyor) 2. cisi alarm ve lethal oynamayı yeterince cezalandırmaması. Misal alarmda 1dk dan fazla kalınca mission failed olma ve aynı görevde max 3 kere alarm verince fail olması gibi birşey olasaymış şahane olurmuş ya da alarm verilince çok kısa sürede çok güçlü birliklerin gelip bitirmeyi nerdeyse imkansız hale getirmesi vs... He ama bilinçli ve eski oyuncular zaten nerdeyse tamamen stealth + nonlethal oynayarak zevk alıyor ama gene 1. durum oyunu bitiriyor. 30 küsürlerde bir görev vardı misal 0 gear ile seni missiona yolluyor ve birliklerde ağır zırhlı falan hatta eski bir görevin zorlaştırılmış hali oluyor. o görev mesala efsane zevkliydi, gene colsole gamer olayına veriyorum bu difficulty olayını. Kojima'nın bütün seride sevilmesinin ve sayılmasının tek nedeni vardı harcadığı "EMEK". Gene çok emek harcamış çok detay var ama lau nun dediği gibi blue screende kaset dinlemekle story verilmiyor ya da süper detaylı uğraşması zevkli gameplayde çizgileri çekmeden sürekliliği koruyamıyor. Oyun çok iyi ama beklenmedik hatalar yüzünden goty değil game of the all years ünvanını ıskalıyor. Şu oyun mgs3 gibi sunumla ve gerekli kısıtlamarla olsaydı ağzımızdan gök kuşağı fırlardı. Genede 2dk da bilinçsiz yorum yapıp oyunu kötüleyenleri low tier gamerları markladım burada. Şu oyuna harcanan emeğe bu haliyle de şapka çıkartılmalı. Edit: zaten bu oyun arada ki boşluğu dolduruyordu başını ve sonunu bildiğimiz genel hikayeye birşey katamıycaktı ama genede ara hikaye olarak kaliteli sunum beklerdik ama olsun. Kojima da zaten sorunsuz bir şekilde konami de bile kalsa seriyi sonlandırmalıydı. Artık film ile karşımıza çıksın şapka çıkartarak izleyelim onu da.
 15. Edriel

  Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

  son dönemin konsolcuları justin bieber dinlerken cutsceneleri X spamlayıp geçmekten yoruluyormuş kojima güzellik yapmış, kasetlere aktarmış hikayeyi. Kojimayı değil communityde aramak lazım nedeni...

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...