Jump to content

Edriel

=o=
 • Mesaj sayısı

  1.846
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Edriel hakkında

 • Rütbe
  Edriel

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Edriel

  Yine, yeniden, yeni bir ilk araba konusu.

  1.4 hdi trendy niyetliyim kısmetse 90hp sanırım şehir içi 7 civarı yakıyor. Çok fazla km yapıcağımı sanmıyorum senede 10k yı kesin geçmem.
 2. Edriel

  Yine, yeniden, yeni bir ilk araba konusu.

  Peugeot 207 için ne dersiniz 2011+ kasa 50-80bin km civarı otomatik benzinliler 55bin tl civarı ? Wv kalitesi beklemiyorum tabi de fiyatına göre makulmudur ? "yoksa sakın ha"lık bir araba mı ?
 3. Edriel

  Yine, yeniden, yeni bir ilk araba konusu.

  Selamlar ben de benzer arayıştayım 70k max bütçebama yarı otamatik arıyorum. Hyundai i20 için ne diyorsunuz B sınıfı olarak ? 2014 (ama 2013 kasa) 22k km de benzinli 1.4 otomatik vites 68k ya gördüm makul mu ?
 4. Edriel

  Yeni Forum Altyapısına Hoşgeldiniz

  3 screen roll downluk reklam nedir ya, hayır bir de o kadar donate yapıldı.
 5. Edriel

  Bilgilendirme - giderleri karsilama icin

  @sotto güzel özetlemiş katılıyorum.
 6. Edriel

  Android Uygulamaları #2

  Stardew valley androide çıktı bugün baya başarılı convert etmişler mobile.
 7. Edriel

  Heroes of the Storm [/join paticik]

  Doruk sen moba oynuyor ya da topicleri takip ediyormusun ?
 8. Edriel

  Heroes of the Storm [/join paticik]

  Trait özelliğini q ya basıp tekrar turret a tıklayınca çalışır hale getirsinler, traitte (D) turretlara manual hedef belirleme olsun ufak bir beklenti ile fixed
 9. Edriel

  Heroes of the Storm [/join paticik]

  Ya biri şu adamın gün içinde aynı konuya 5 kereden fazla laf salatası yazmasını engellesin, topiğe geldi geleli göz kanamasından ve scroll down kasmaktan başka birşey yaşamaz olduk
 10. Edriel

  Heroes of the Storm [/join paticik]

  İkisini de çok oynadım karşılaştırman ağır saçmalık
 11. Edriel

  Heroes of the Storm [/join paticik]

  2 heronun skillerinin ve statlarını tümüne bakmayıp ve dahada önemlisi traite katmayıp, ayrıca soft cc ile hard cc/utiliti yi karşılaştırmak ne olmuş öyle ya. Skill dmgi karşılaştırmakta ayrı fail stitchesin traitten gelen aoe dotu hesaba katmamak ayrı fail vs. Ayrıca stitchesin aoe si W + trait iken leoricin tek pve dmg skilli var.
 12. Edriel

  Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

  oyunun gameplayini de belli bir yerden sonra 2 şey baltalıyor. 1. cisi susturuculu tranq lı sniper (ki seriyi takip eden her blue printi atlayıp buna koşuyor açıldımı da fazla kolaylaşıyor) 2. cisi alarm ve lethal oynamayı yeterince cezalandırmaması. Misal alarmda 1dk dan fazla kalınca mission failed olma ve aynı görevde max 3 kere alarm verince fail olması gibi birşey olasaymış şahane olurmuş ya da alarm verilince çok kısa sürede çok güçlü birliklerin gelip bitirmeyi nerdeyse imkansız hale getirmesi vs... He ama bilinçli ve eski oyuncular zaten nerdeyse tamamen stealth + nonlethal oynayarak zevk alıyor ama gene 1. durum oyunu bitiriyor. 30 küsürlerde bir görev vardı misal 0 gear ile seni missiona yolluyor ve birliklerde ağır zırhlı falan hatta eski bir görevin zorlaştırılmış hali oluyor. o görev mesala efsane zevkliydi, gene colsole gamer olayına veriyorum bu difficulty olayını. Kojima'nın bütün seride sevilmesinin ve sayılmasının tek nedeni vardı harcadığı "EMEK". Gene çok emek harcamış çok detay var ama lau nun dediği gibi blue screende kaset dinlemekle story verilmiyor ya da süper detaylı uğraşması zevkli gameplayde çizgileri çekmeden sürekliliği koruyamıyor. Oyun çok iyi ama beklenmedik hatalar yüzünden goty değil game of the all years ünvanını ıskalıyor. Şu oyun mgs3 gibi sunumla ve gerekli kısıtlamarla olsaydı ağzımızdan gök kuşağı fırlardı. Genede 2dk da bilinçsiz yorum yapıp oyunu kötüleyenleri low tier gamerları markladım burada. Şu oyuna harcanan emeğe bu haliyle de şapka çıkartılmalı. Edit: zaten bu oyun arada ki boşluğu dolduruyordu başını ve sonunu bildiğimiz genel hikayeye birşey katamıycaktı ama genede ara hikaye olarak kaliteli sunum beklerdik ama olsun. Kojima da zaten sorunsuz bir şekilde konami de bile kalsa seriyi sonlandırmalıydı. Artık film ile karşımıza çıksın şapka çıkartarak izleyelim onu da.
 13. Edriel

  Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

  son dönemin konsolcuları justin bieber dinlerken cutsceneleri X spamlayıp geçmekten yoruluyormuş kojima güzellik yapmış, kasetlere aktarmış hikayeyi. Kojimayı değil communityde aramak lazım nedeni...
 14. Edriel

  Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

  Hahahah beklenen adamdan beklenen yorum geldi, adamları missionu göndermek zaten uğraşı olmayan amacı olan birşey laf olsun diye konulmamış. Gameplayine göre güçlenen düşmanın hangi özelliģini kısmak istediğine göre bir starteji olmuş, ama çok eminim ki onun farkında bile değil. Dediğim gibi seriyle alakası olmayan biriydi zaten, oyunu ehehehhe alabiliyorum diye gidip alıp mgs de stealth gameplayi beğenmemsi flawless lol. Bu oyundaki 100 saat niteliksizse şimdiye kadar sandbox mapte oynamaya değer 1 tane oyun çıkmamıştır. Sadece benim söylemimde değil bu reviewerlardan oyunculara gameplay olarak en dolu dolu oynan oyun olduğu kabul edildi. Hepsini geçin adam Arkham knightı çok beğenip thropydi dive dı oyuncuyu 5 seridir boş boş oyalayan , ortada 15 adama dalarken 14 ü bir sonraki bamleni yapmadan saldirmaya kalkmayan oyunu begenip bu oyuna gameplay olarak laf etmiş ahahah ne denebilir ki daha. Bu zamana kadar oyun oynadım, playerım, gameplay camiasındanım diyen adam şu oyunun gameplayini boşa harcanan zaman olarak göremez yani elini vicdanını koyarsa. Neyse bıngılduck ın zaten herşeye ve kalitesiz yorumları, dandik hype ları üzerine ciddiye alındığını pek sanmıyorum gamingte.
 15. Edriel

  Patch 2.3.0

  Sen kasta bir ara bana season 70 boostla hots bineği alalım :p
×
×
 • Yeni Oluştur...