Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

Bu runestone craft işine giren var mı? 3 tip var lesser/normal/greater. 2 lesser birleştirip bi normal yapıyorsun vs

Elimde lesserlar var %3 veriyor, normal recipe var o da %3 veriyor gibi görünüyor. Ve craftlayamıyorum, lesser matler elimde olmasına rağmen yokmuş gibi davranıyor. Hayır bug ın nerden kaynaklandığı anlayabilsem ona göre bişeyler craftlarım da neresinden tutsan elinde kalıyor sdf

1.05de yeni bug gelmis gibi, mesela mutagen veya alcoholest yapmaya kalktiginda, elinde alcoholest veya bir sonraki seviye mutagen (normal/greater) varsa "bu item inventory'nde zaten var" diyip craftlemiyor. potion gibi tek bir tane craft edilebilirmis gibi goruyor. Runelerde de ayni dert olabilir, cozumu inventorydeki normali yere birakip, sonra craft etmek simdilik.
Sosyal ağlarda paylaş

Treasure huntlar xp vermiyor, sadece treasure işte.

HellHound said:

mutagen veya alcoholest yapmaya kalktiginda, elinde alcoholest veya bir sonraki seviye mutagen (normal/greater) varsa "bu item inventory'nde zaten var" diyip craftlemiyor. potion gibi tek bir tane craft edilebilirmis gibi goruyor. Runelerde de ayni dert olabilir, cozumu inventorydeki normali yere birakip, sonra craft etmek simdilik.

Hahaha inanılmaz ya çalışan şeyi de bozmuşlar. Bugün ikinci greater greenimi yapayım dedim, craftla yere at craftla yere at, elindekini sök yere at falan bi 5dk uğraştırdı. Sanki ui ve craft ekranı yeterince kötü değildi lel
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız adamlar ne kasmış arkadaş, şu ana kadar quest olan questlerin hiç birinde X topla gel hacı karşıma çıkmadı hepsi ayrı olay ayrı hikaye ben çok sevdim oyunu.

PC me taktım Xbox 360 gamepad i, yardırıyorum. Dodge bir başka güzel şimdi. PC de ok tuşu + Alt bayağı saçma.
Sosyal ağlarda paylaş

tomkat said:

abi pot, oil ve food icin ayri keybind verebiliyo muyuz yoksa ben mi bulamadim?

bazen o boktan menuye girmemek icin oil bile kullanmiyorum, bazen de 10 hp ile geziyorum menuye girip yemek yememek icin

tek uyuz oldugum nokta oyun icinde pot, food, oil kullanamamak

help plz

this. mod falan çıktı mı acaba bunlar için.
Sosyal ağlarda paylaş

40 saat olmuş. daha hikayenin ortasındayım. çoğu soru işareti duruyor. bi ton yan görev, witcher contract, hazine fln dolu. gwent e fln da girmedim daha. gitmediğim yerler var baya. adamlar ciddi content kasmış.

sırasıyla pillars of eternity - gta5 - witcher 3 son oynadıklarım. bundan sonra bi süre oyunlar hiç tatmin etmeyecek gibi geliyo =)
Sosyal ağlarda paylaş

bitirdim en sonunda. Bulabildiğim bütün side qları yaptım bi gwent ve horse raceler kaldı bi de soru işaretleri arada ama onlarda kalabilirler. çok gereksiz şeyler çıkıyor çoğundan.

normalde oynadım, 72h34m sürmüş. Level 35 dim en son sanırım. Oyunun ortalarında side quest abanınca low level kaldı hep main quest ondan baya kolaydı bi iki boss fight hariç. Hani çok uzun ve güzel bi diziyi seyredip bitirdikten sonra hayatında bi boşluk olur ya, aynı hissi yaşıyorum şu an sdf

arada sıkıntıları olsa da 10/10 oyundu benim için. Arkham Knight çıkınca çok meh gelicekmiş gibi geliyor bundan sonra heh.

her yerden spo. Oyunu bitirmeden bakma.

Portal kapandıktan sonra ki Ciri olmadan kışı göstermeleri iyi faketi ama baya mutlu sonla bitti ya.

Radovid manyağını öldürdüğüm için Nilfgaard yardırıp aldı bütün continenti. Skellige, Kraliçesi sayesinde yardırdı, gelişti. Gerald'da Triss ile beraber Kovir'de mutlu bir şekilde emekli oldu. Bi Ciri ile ayrıldılar, o empress olmaya gitti ama hani insanın sevgilisinin istediği yere portal açma gücü olunca, kızının da istediği yere ışınlanma gücü olunca çok da böyle ayrılmaları hüzünlü gelmedi bana sdf. Arada Ciri'yi ziyarete giderler artık Triss ile. Bir tek Yennifer, Lodge ve Avalach ne oldular ondan hiç bahsetmedi.

Eredin ile son kapışma da biraz underwhelming olmuş. Daha fantastik bir şeyler beklemiştim. Birde ben White Frost'u uzay boşluğundaki soğuk diye anladıydım işte Wild Hunt'ın yanında gelen. Sonda Ciri ne yaptı, Elder Blood'a ve güçlerine ne oldu filan daha bir açıklayabilirlermiş.

Birde yazarlar hani Triss mi Yennifer mı diye seçim koymuşlar ama insanlar Yennifer'ı tercih eder gibi yazmışlar hikayeyi. Sonlara doğru Triss figüran kaldı baya. Konuşulmuyordu bile. Yen ile aşık olsa daha bi değişik geçerdi heralde.

Yennifer'ı da hiç sevemedim ya. İyiki Triss'i seçmişim. Çok fazla bitchy idi. Birde harbiden Geralt'a köpek gibi davrandı. O necromancy ile ağacı öldürdüğünde kıl olduydum zaten iyicene. Ama yine de Djinn görevinde o ben seni hala seviyorum dediğinde direk suratına ben sevmiyorum demesi Geralt'ın ağır olmuş sdf

En sonda o kadar Sorceressleri topladık ama hiç bişi yapmadılar bide wild Hunt gelince. Öyle seyrettiler sonra ortadan kayboldular sdf.

sonuçta Geralt için güzel bir son olmuş ama umarım Cyberpunk 2077'den sonra yine Witcher'a geri dönerler bir daha. Geralt değil de Ciri'li bi oyunda giderdi aslında. Gerçi ona uygun bi sonu var mı bunun bilmiyorum da.

bi 70 saat daha oynayasım var. New Game+ gelsin oyuna.
Sosyal ağlarda paylaş

ben 16 levelim habire 24 nekker çıkıyo senin yine iyiymiş =) ben de skellige'e gideceğim. level'e göre artıyor heralde onlar da. çünkü eskiden düşük çıkarken artık hep yüksek level çıkmaya başladılar =) troll, gorgoyle vs gibi tek takılan guarded treasure'lar 24 level fln da olsa kesiyorum da nekker gibi 5-6 tane takılanlar 10 sn de kesiyo etrafımı sarıp =)
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda scaling yok, yüksek lvl moblar ve point of intrestler haritada var zaten, main quest lvlı yüksek olan bölgelerde daha çoklar tabi. Ama düşük lvlda öyle etrafta gezerken lvl30 wyvern lvl20 nekker kampı falan görebiliyorsunuz.

Lvl farkı sanırım flat DR olarak yansıyor, atıyorum 5lvl yüksek nekkerın drı 100ken aynı nekkera lvl atlayıp gittiğinde dr 50ye düşüyor. Böyle saçma bi cockblock koymuşlar yükseklvl yaratıklar farmlanmasın diye sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...