Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

craft işini nadiren yapıyorum. oil fln bile kasmıyorum hiç. baktım kesemiyorum anca o zaman o işlere giriyorum. ama ona rağmen craft itemları ya gerekirse diye satmaya kıyamıyorum. 50 tane aynı şeyden olsa bile duruyo =) benimki de ayrı bi psikolojik sorun heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

Poison dot çok damage veriyor burn dot gibi, alchemy gittiyseniz oiller baya yararlı. Bombalar keza iyi vuruyor, kalabalık guruplarda backstab yememek için birebir. Ama setup yoksa kullanması zahmetli tabi. Craft ekranı biraz daha iyi olsa çekilecek de, lvla göre sıralamayınca bütün itemların isimlerini falan ezberlemek gerekiyor, hah lvl7 oldum 18 recipe arasından benim lvlımda olanı bulup craftlayayım gibi saçma arayışlara giriyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

df said:

craft işini nadiren yapıyorum. oil fln bile kasmıyorum hiç. baktım kesemiyorum anca o zaman o işlere giriyorum. ama ona rağmen craft itemları ya gerekirse diye satmaya kıyamıyorum. 50 tane aynı şeyden olsa bile duruyo =) benimki de ayrı bi psikolojik sorun heralde.

yoo şu baya yaygın bi durum. gömücülük falan diyorlar.

ben de bir sürü oyunu inventoryde satılmamış yığınla çöp ve vendorlardan satın alınmayı bekleyen daha iyi ekipmanla bitirdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Elinde ne olduğunu, bide recipelerinin ne istediğini ve itemların fiyatlarını bilirsen o da kolay. Silver, iron, steel falan bunlar dismantlea değmeyen malzemeler sat gitsin silahları. Amber olsun ruby olsun bunlar kıymetli ve az bulunuyor ama emerald her yerde çıkar karşına. Leatherlar da her birinden 10ar tane olsun kalan hideları sat. Devamlı buluyorsun çünkü.

Spesifik monster itemlarını (drowner brain, erinya eye vs.) zorda kalmadıkça dislememek lazım, keza genericleri hep düşüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

üzerine gelince oluşacak parçalar ve vendor fiyatları yazsa güzel olurdu. bu haliyle hayatta uğraşmıyorum bi orayı aç bak bi burayı aç bak diye.

yapmak istediğim bir şey varsa ve malzeme eksikse o zaman neyi dismantle etsem çıkar diye bakıyorum sadece. para kazanmak için uğraşılacak çile değil =)
Sosyal ağlarda paylaş

1.05te alchemy ve crafta filtre getirmişler ama hala exceed lvl filtresi yok itemlar için, lvl1 itemları görmeye devam =(

Bide toxicity %80 üstü vitalty kaybı koyup (intended bu diyorlar, eskiden %95ti) heightened tolerance ı %5ten %25e çekmişler ama tolerance %105e çıkarsa ne işe yarayacak?
Sosyal ağlarda paylaş

Bu runestone craft işine giren var mı? 3 tip var lesser/normal/greater. 2 lesser birleştirip bi normal yapıyorsun vs

Elimde lesserlar var %3 veriyor, normal recipe var o da %3 veriyor gibi görünüyor. Ve craftlayamıyorum, lesser matler elimde olmasına rağmen yokmuş gibi davranıyor. Hayır bug ın nerden kaynaklandığı anlayabilsem ona göre bişeyler craftlarım da neresinden tutsan elinde kalıyor sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...