Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

AI aptal zaten, ben bir yerde 50 kusura 20 öndeyken pas geçtim. 3-4 tane kart oynadı 2 ve ya 3 kartı kaldığında lan diğer ele kart kalmadı dedi bıraktı boşu boşuna deli kart harcamış oldu.

Aptal olmasına aptalda o kadının deck i hayvan gibi ehaueh. Onun haricinde 2 kişitle daha monster deck e karşı oynadım o kadar zorlamadı. Deck inde öküz gibi yaratık ve relic kart var bir anda uçuyor. AI aptal olmasa fazla kart harcamadan yenip geçecek zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

DareJedi said:

Exp bug belli gorev icin mi yoksa heryerde gecerli mi sirf bu sebepten acmiyorum bile oyunu.

belli bi gorev icin degil, herhangi gorevde gerceklesebilecek bir olay. genelde main questleri etkiliyor. tavsiyem bol bol save al, yaptigin questleri sonunda kontrol et exp veriyormu diye vermiyorsa, birak oynamayi patch bekle.

cdprojekt ilk olarak bu bugi duzeltmek yerine baska seylere yoneldi, insanlar gunlerdir oyunlarini oynayamaz oldu bug uyzunden aptal kurwalar ya
Sosyal ağlarda paylaş

böyle benim gibi hamallık yapıp herşeyi toplayıp, saddlebag olmadan, 60 weight limitle dolaşan başka bir gariban varsa;

level 6 dan level 9 a kadar 59/60 gezdim. overburden e gözüm alışsın diye, bir ağırlık yokken bile yüreyerek gezmeye başlamıştım. sonra yeter lan diye inventory bir girişeyim dedim. o da nesi, meğersem kurban sonrası tyh çadırına dönmüşüm. ayı, kurt, at, eşek ne derisi varsa üst üste taşıyormuşum.

o kadar ağırlık yapmıyordur heralde 0.01 ler 0.10 lar diye hiç bakmıyordum. derileri bağışlayınca 48/60 a kadar indim. hafiflikten yeni gelin gibi velen de dolaşırken 2 haftadır bulamadığım saddle bag çıktı, sandığın birinden. ağırlıklardan kurtulduktan birkaç dakika sonra.

oyun benlen tistes geçiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi oyle oynama oyunu, questler uzerinden git. Sonra questler cok dusuk level kaliyor, questten gelen itemlar bi isine yaramiyor, reward hissi gidiyor falan

Ben ana quest levelinin altinda side quest varsa onlari temizliorum sonra tekrar main q e donuyorum. Sonra tekrar ayni sey vs. progress hissi guzel oluyor oyle
Sosyal ağlarda paylaş

Ben dün 128 default ağırlıkla gezmeye başlayıp kestiğim bandit packlerden lootladığım 5 kılıcı satamaz ve 25 gold kazanamaz hale gelince (4.000 goldum var) bi inventory temizledim, 160 limit var ama leatherlarla onu da doldurursun. Ki craft matler bişey kaplamıyor her biri 0.01, asıl ağırlık hep leatherlarda. Onların da yine bi kaçını dismantle ettikten sonra kalanı para yapıyor, bi 60 stone falan hafifledim.

Artık lvl3 banditlerden lootladığım broken cudgelları rahat rahat 3 golda satabileceğim.

http://gamerantcom.c.presscdn.com/wp-content/uploads/Witcher-3.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Acayip bir kart maçı yaşadım. İlk tur iki spy oynadım. 4 kart aldım. Karşı taraf bir tane spy oynadı. Decoyla alıp ona geri oynadım. İlk turu aldım. Adam nilfgaard olduğundan elindeki tonla kartı discard piledan kart çekmeye yarıyordu. 2. tur adam elinden bir spy oynadı. Sonra discard piledan 3 spy daha çekti. Oyunda total 7-8 tane spy oynandı. Elimde iki horn bir tane dandalion vardı(melee sırasının puanını ikiye katlıyor). Adam o el üç sıra içinde debuff atmak zorunda kaldı. Puanım 100 küsürden 30 küsüre düştü. Spylar yüzünden benden 5-6 kart falan fazlası vardı. Hepsini oynadı ama bütün sıralar debufflı olduğu için 5 kart fazlasıyla bile 3 puan gerimde kaldı. =D Zor aldım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...