Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Absolut said:

Dnr'dan aldım oyunu ama kurması çok uzun sürüyor yav 2 saat fala sürecek gibi duruyor.
Gwent nedir bi açıklayın veya guide falan varsa bi link plz.

Oyun içinde tutorialı var gwentin. İlk defa oynamaya başladığında adım adım anlatacak. Kart oyunu. Ama magic falan gibi traderlardan güçlü kartlar alıp daha iyi bir deste elde edebiliyorsun. Eğer gwentle ilgilenirsen oyun içinde quest karakterleriyle gwent oynama seçeneği çıktığında falan kaçırma. Bazı karakterlerle oynamak için kısıtlı süre şansın oluyor ve kazanırsan rare kartlar veriyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

velen - lindenvale

velen - lindenvale ın kuzeyindeki köprünün hemen batısında bir person in distress görevi var. 5-6 bandit, 3 ağır zırhlı, 2 de crossbowman. ben nasıl bir zorluk seviyesi seçtiysem, burada load ettiğim kadar daha hiçbir yerde etmedim. witcher contract görevlerinde bile. allahın belası, nasıl vuruyor o crossbow, 2 oka yere iniyorum.

cephanelikle gittim, nuke atarak indirebildim herifleri. hayır kesince de velen longsword veriyor anca. üstündeki armor u vereydi bari. heavy armor giyemiyorum, ağırlıkta sınıfta kalıyoruz. gerçi sırf bu görev için gittim buldum giydim. ama o da fayda etmemişti.

birşeyi yanlış yapıyorum ama.

Sosyal ağlarda paylaş

Grego said:

velen - lindenvale

velen - lindenvale ın kuzeyindeki köprünün hemen batısında bir person in distress görevi var. 5-6 bandit, 3 ağır zırhlı, 2 de crossbowman. ben nasıl bir zorluk seviyesi seçtiysem, burada load ettiğim kadar daha hiçbir yerde etmedim. witcher contract görevlerinde bile. allahın belası, nasıl vuruyor o crossbow, 2 oka yere iniyorum.

cephanelikle gittim, nuke atarak indirebildim herifleri. hayır kesince de velen longsword veriyor anca. üstündeki armor u vereydi bari. heavy armor giyemiyorum, ağırlıkta sınıfta kalıyoruz. gerçi sırf bu görev için gittim buldum giydim. ama o da fayda etmemişti.

birşeyi yanlış yapıyorum ama.

arrow deflection baya can kurtariyor bu gibi durumlarda.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Bol bol chill frost koy decke, decoy ve spy da koy rahat yeniyorsun. Kart lazım tabi, baron falan gibi kolay değil.

Öyle bile yenmişti beni ya, melee ye frost çektim borozan koydu , melee ye yaratık açtı 6-7 tane birden melee yaratık oldu. Bir dahaki elede 1 yaratığını taşıyor, dehşet avantajlı özellikler ya. Sanırım relic kart da var açıyor weather effect de yemiyor höh yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende aynen deckte iki tane spy vardı öyle geçtim. İlk tur iki spy yedirdim. Herifte iki tane farklı destedeki kartları oyuna sokan kart oynadı. Birde lider özelliği var tek bir hattın puanını ikiye katlıyor. İlk eli 2'ye karşı 100 küsür(!) puanla adama verdim. Ama elinde 6 kart kaldı benim 11 tane falan kartıma karşılık. Oyunu öyle ancak aldım. AI dese ki bu herif bana iki spy çakmış, zaten 50 puan öndeyim turu bitireyim. Kesinlikle o şekilde yenemeyecektim. Ama neyse ki Dandalion kartı verdi. /= İyi oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...