Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

h2s said:

hocam biri gelsin diye bakılıyorda her maç 2 3 gol yiyen td'de istenmez. td niye var. takımı toparlasın maça çıksın olabildiğince başarılı sonuç alsın diye var

çekersin tırı kalenin önüne 4-5-1 le gol mol yemezsin. çok zor değil yani gol yememek.

fener gibi oynayacaksın. gol yememye bak ne de olsa biri salııyo penaltıdan.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

h2s said:

hocam biri gelsin diye bakılıyorda her maç 2 3 gol yiyen td'de istenmez. td niye var. takımı toparlasın maça çıksın olabildiğince başarılı sonuç alsın diye var

çekersin tırı kalenin önüne 4-5-1 le gol mol yemezsin. çok zor değil yani gol yememek.

fener gibi oynayacaksın. gol yememye bak ne de olsa biri salııyo penaltıdan.

o kadar kolay mı o iş. td'ler neden var o zaman.td'i boşver kimse geçmesin takımın başına her maç 4-5-1 mi oynasınlar. yada boşver forveti zaten forvet yok 5-5-0 taktiğyle çıksınlar.isterse 9-1-0 taktiğiyle çık bu ruhsuzluk varken yine gol yersin. önce takımın canlanıp atağa geçmesi lazım. fener gibi oynayamayız her maç penaltı verilniyor. pazar günü derbide fenerin bi penaltısı kesin.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hasan Şaş'a yapılan teklifin detaylarını da anlatan Ergün Penbe, "Sonra Hasan'a bir teklif gitti. 'Hollandalı başınızda, sen ve Orhan da yardımcıları olun, üçünüz yönetin' denmiş. Hasan ise ' Ben gelirsem ekibimle gelirim ' diyerek teklifi reddetmiş'' dedi.

Rezil yönetim... Hasan Şaş ne anlar futbolcu yönetmekten.O bile size trip atmış.
Sosyal ağlarda paylaş

Yav sorun td. degil. Taraftarda falan da degil. Hatta abartili bir ifade olabilir ama bence su an icin Turkiye'de tatmin etmesi en kolay taraftar grubu Galatasaray'da. Taraftar belli bir doygunluga ulasmis durumda.
(Gecmis yillardaki yildiz transferleri [drogba, sneijder, podolski] Avrupa ve Tr'deki basarilar [4. Yildiz ve 2 sene oncesinin CL basarisi] gibi)

Takimin bir gecis donemi yasamasini kabullenebilecek durumdalar.

Sorun direk yonetimde. Bu gecis donemini en kotu idare edecek olan yonetimdeyiz. Resmen vasifsiz adamlar dolu. Iyi bir vizyonlarinin olmasini gectim, ortalama bir PR'a dahi sahip degiller. Ibramovic rezilligi ortada. Aylar boyunca sirf taraftari oyalamak icin transferi yalanlamadilar. Sonra da "pahaliymis ehi ehi" seklinde aciklama yaptilar.
Sosyal ağlarda paylaş

Mrlee said:

http://amkspor.sozcu.com.tr/2016/03/19/bir-cocuk-bile-9-ayda-oluyor-tebrik-ederim-477198/

Çok ama çok çakal bir adam bu Aysal. Kulüp durumu toparlasın, yapılanmaya gitsin yeniden aday olup çökecek başkanlığa.

Yahu 42 oyunculu kadroyu övüyor adam. Bak tekrar yazıyorum 42 oyuncu. Sırf 2015 yazında o kadar adam gönderdik kadro hala çöp dolu. Kalanları da göndereceğiz diye neler çekiyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Aysal a laf yok adam rüya takımı kurdu. İşler ters gitmese ş.l. de son 16 garanti çeyrek final ve tepesine oynuyorduk. Adamın önüne engeller koyan veya koymaya çalışanlara laf et. Biz çıkan gs yi firenleyen ama federasyon başkanı olup feneri batırmamak için elinden geleni yapan. Lig tv çıkarlarını her şeyden üstün tutulduğu zamanlarıda biliyoruz. Birde utanmadan fener başkan adayı olup, fener için yaptım diye itiraf eden yüzsüzler
Sosyal ağlarda paylaş

Faruk süren'le para harcadı ve başarı geldi "büyük başkan" alkışlandı, Özhan Canaydın geldi "borç ödiycez, AIG" dedi yuhalandı,Polat stadı yapıcam diye parçalandı yuhalandı, derdest edilip aysal getirildi, aysal kupalar gelince "büyük başkan" oldu alkışlandı, kaçtı gitti cenaze ortada kaldı, özbek cenazeyi kaldırmaya geldi yuhalanıyor.

şimdi hangi başkanlık tipi matıklı.?
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

said:
Hasan Şaş'a yapılan teklifin detaylarını da anlatan Ergün Penbe, "Sonra Hasan'a bir teklif gitti. 'Hollandalı başınızda, sen ve Orhan da yardımcıları olun, üçünüz yönetin' denmiş. Hasan ise ' Ben gelirsem ekibimle gelirim ' diyerek teklifi reddetmiş'' dedi.

Rezil yönetim... Hasan Şaş ne anlar futbolcu yönetmekten.O bile size trip atmış.

http://www.futbolistan.net/images/haber/hasan_sas_agliyor-280x210.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Tyrion said:

Faruk süren'le para harcadı ve başarı geldi "büyük başkan" alkışlandı, Özhan Canaydın geldi "borç ödiycez, AIG" dedi yuhalandı,Polat stadı yapıcam diye parçalandı yuhalandı, derdest edilip aysal getirildi, aysal kupalar gelince "büyük başkan" oldu alkışlandı, kaçtı gitti cenaze ortada kaldı, özbek cenazeyi kaldırmaya geldi yuhalanıyor.

şimdi hangi başkanlık tipi matıklı.?

Ozhan canaydin nasil borc odedi acaba ? Ali samiyeni yaptiramafi fail oldu geri donduk olimpiyattan fln. (Nasil bir rezillik) Sonra butcemiz az dedi 3 star topcu fiyatina . 10-15 tane cöp aldi takima (Ft'de sagolsun ) bratu petre tamas , lukunku vs vs... Daha niceleri.

Ayni sekilde , stadyum projesi ozhan canaydin zamani basladi ama adnan polat berbat bi anlasmayla bitirtti. He asıl olayi kagit degilde sozlu olarak Bitiren altini cizerek soyluyorum Hakan Sukur'dur. (Bizzat ankara'ya gidip, tayyip'le halletti)sonra bitmemis stadyumun 3 senelik kombinesini ,10 senelik isim hakkini satti ve sacma sapan transferlere para harcadı. Adnan Sezgin'in manajer oldugu yerden ne beklersin.

Adnan Style

pino,stancu,mehmet batdal, mustafa sarp,volkan yaman, çağlar birinci,marcelo carrusca,
ali turan, serdar özkan, ahmed barusso, linderoth, ismael bouzid, alparslan erdem, leo franco, zapata, culio, inamoto

Cebinden de 1 kurus cikmamistir bu herifin... Gs tarihinde en cok para harcayan 2. kişi peki başarı nedir ? Rezillik

Sunuda ekliyim ayni hatalari Unal Aysal son senesinde yapti. Ontiveiro , hajrovic, burak ve selcuk'a priceless kontratlar vs vs...(ondan oncekileri saymiyorum FT'in basarisi)
Sosyal ağlarda paylaş

@Masticore

O daha başarılı bu başarısız eleştirisi değildi o yazı, genel olarak GS de başknalık/ yöneticilik yapma hedefi olan bi insanın, "hangi tarzı seçmesi mantıklı olur" açısından bir eleştiriydi, yani mali ve idari olarak düzeltip tesisleşeceğiz vs. diyerek yuhalanmak mı? yoksa bunları bi kenara koyup borç,gelcek vesaire demeden direk başarı odaklı bi yönetim tarzı mı?

ben olsam şu koşullarda ikici tarzı seçerim, he tabi ki optimali ikisi birden ama mlsf. bu geçtim türkiyeyi dünya standartlarında bile zor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...