Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

iste Galatasaray buyuklugu de budur.

biliyorum fener medyasi sizi "kulubu kapatalim gidelim" dusuncesine soktu ama cok uzakta degil sezon basinda bile 90+da zar zor gol atarak yeniyordu sikeci takim, taraftarlari mac degil stres izliyordu.

1 saat sonra gs sovu izleyip gunluk futbollarini aliyorlardi ama.

zaten son 5 yildir ayni oldugu icin dikkatinizi cekmemistir gerci.

hepsi duzelir bunlarin, dogru hedefler pesinde serefleriyle kosan insanlar her zaman kazanirlar.
Sosyal ağlarda paylaş

sardalya said:

iste Galatasaray buyuklugu de budur.

biliyorum fener medyasi sizi "kulubu kapatalim gidelim" dusuncesine soktu ama cok uzakta degil sezon basinda bile 90+da zar zor gol atarak yeniyordu sikeci takim, taraftarlari mac degil stres izliyordu.

1 saat sonra gs sovu izleyip gunluk futbollarini aliyorlardi ama.

hangi maçlarda oldu bu "gs şovu" tam olarak bu sezon? astana mı
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

ya ben adamın aptal saptal postlarını görmemek için mode-za ekliyorum, nasıl bir göt acısı varsa gelip gelip postlarımı alıntılıyor hey allahım ya

hahahah kıyamam benim lafımı bana satıyor

bu kaçıncı postdan bağımsız kudurup saldırışın kardeş, bence acı için kendi popona bak

iyi ki modezye eklemişin, eklemesen ne olcakmıştı halin acaba, kafanla mutluluklar

yaveri de damlamış hemen sdfg
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Galatasarayi 3-4 transferle kurtarmanin imkani yok su anda.

Takimin ilk 11'i inanilmaz yasli. Son 10 yildaki Avrupa futbolunu dusunun. Ancelotti'nin "acmayin dedeler" Milan'ini bir kenara koyarsak hem bu kadar yasli hem de basarili baska bir takim bulamazsiniz(o takim yasliydi belki ama dunyanin en iyi oyunculari oynuyordu neredeyse. Galatasaray'in 1 senede o derece ust duzey bir takima donusmesi imkansiz)

Bir takimda 30 yas ustu kaleci haric en fazla 2 bilemedin 3 oyuncu olur. Kalan 7 kisinin 3 kisiyi tempodan feragat etmeden tasiyabilmesi icin de bu 3unun de cok kaliteli topcular (wesley, melo, gomez, rvp, drogba, alex, hagi) ayarinda olmasi lazim.

Su anki kadronun cok ciddi anlamda elden gecirilmesi lazim. Fenerbahce dogrusuyla yanlisiyla bu hamleyi 1 senede yapti. Bu sene belki ozellikle hucum anlaminda super verim alamiyor olabilir. Seneye daha iyi olacaklardir. Besiktas yillardir benzeri bir yapilanmanin icinde. Bu sene meyvelerini topluyorlar.

Galatasaray'in isi gercekten cok zor. Selcuk sneijder ceju podolski 30un ustundeki adamlar. Bunlarin 4unun birden sahada olacagi bir duzen intihar olur.

Bu arada herkes umuta sovuyo ya. Neden sovuldugune dair hic bir fikrim yok. Ya adam 10 yildir ayini umuttu. Yetenegi ve oyun gorusu hic olmayan fizigi ile oynamaya calisan bir topcudan 31 yasinda ne yapmasi bekleniyor ki?

Su takimda en cok sovulmesi gereken adam Emre Colak. Velet 5 yilda futbolunu gram ilerletemedi. Hele bu sene Melonun da yoklugunda orta sahanin vazgecilmezi olma sansi vardi. Melo kadar defansif bir oyuncu olmasina gerek de yok. Tempolu olmasi, topa bomba muamelesi yapmamasi yeterliydi. Tam dayaklik resmen.

Şurda yaptığın Emre Çolak yorumu çok doğru. 2 yönlü iyi bi orta sahaya dönüşmesi gereken son sezondu. Artık daha da bi cacık olmaz zaten. İyice belli etti.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

Galatasaray büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz...

Galatasaray büyüklüğü kupa büyüklüğüdür. Şampiyonluk büyüklüğüdür.
Zaten linkten de anlaşılacağı üzere en büyük Galatasaray.
http://kupasampiyonu.com/

Galatasarayın büyüklüğü aynı zamanda önemli maçlarda gösterdiği reaksiyondur. Rakip takım Real Madrid beyler. Akhisar Belediyespor değil. ŞL Çeyrek Final maçı. Pasları kes, golü kes.

valequenta said:

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...