Jump to content

Wishmaster

=o=
 • Mesaj sayısı

  7.040
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Wishmaster hakkında

 • Rütbe
  Wishmaster

Son profil ziyaretçileri

317 kez ziyaret edildi
 1. Ben Belhanda olmadan atağa çıkamıyoruz argümanını da çok ezikçe buluyorum. Üç beş istatistik böyle gösterdi diye bu adama mahkum muyuz? Başka çözümler üretilir, o istatistikler bi bakmışsın terse dönmüş yani, bu kadar teslimiyetçi bakış açısını anlamakta güçlük çekiyorum. Onu yapabilse Alex, Sneijder olur diyorsun. İrfan Can bir Alex olmasa da gayet güzel bir şekilde takımını hücuma sokuyor abi. Belhanda savunmayın artık gözünüzü seveyim. Bazen 20 dakika top değmediği oluyor ayağına. Böyle takımı hücuma kaldıran oyuncu da görmedim 😄
 2. Kötüye kötü demeyi bilin abi. Belhanda gibi adamların elinde oyuncak olamaz bu kulüp. Gamsız adam. Koşmuyor, mücadele etmiyor.
 3. Wishmaster

  Ses Pattern Karşılaştırma - Machine Learning Help

  Ustalar ellerini makineye koyup titreşimi hissederek tecrübeleriyle sentezlediler ve "işte bu titreşim değeri sıkıntılı, bunu alın alarm seviyesi olarak belirleyin." dediler. Ben de ona göre değer ayarladım 😄
 4. Wishmaster

  Ses Pattern Karşılaştırma - Machine Learning Help

  Biz metal press makinelerinde bu işi makinelere koyduğumuz titreşim sensörlerinden aldığımız verilerdeki artışın kontrolüyle yapmayı planlamıştık. Tam olarak bozulmaya yaklaşılan eşiğin ne olması gerektiğine karar vermek önemliydi.
 5. Wishmaster

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Bu Ali Koç napıyor abi yurtiçi yurtdışı farketmeksizin 😄
 6. Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez. İyi işleyebilirlerse, ki bence çok zor, 8e alınıp 30+'ya çok rahat satılabilir. Beraber 11e seçildiği diğer adamların hangi takımlarda olduklarına ve piyasa değerlerine bakın.
 7. Wishmaster

  1 aylık ömrün kaldı naparsın

  Mesela seks ilüzyonu gibi mi?
 8. Wishmaster

  1 aylık ömrün kaldı naparsın

  Kılıçlar çekildi. UFFF manyak laf
 9. Wishmaster

  1 aylık ömrün kaldı naparsın

  Duy da inanma. Eliyle seks yapacak adam.
 10. Wishmaster

  "Karşında şöyle oturup hesabi sana kitlesem napabilirsin ki"

  Raconla alakası yok bunun. Bazı kadınlar kendilerini çok akıllı zannediyorlar. Benim de başıma Kadıköy'de gelmişti. Bir kızla buluşmuştuk, 2 arkadaşını daha "yakındalarmış, onlar da gelebilirler mi?" diyerek çağırdı. Kızlar da birer bira söylediler. Sonra kalkalım dendi. Bir baktım 3ü birden dışarı çıkıyorlar. Aynı serkan gibi ben de kendi hesabımı ödeyip dışarı çıkıp hesabı ödemelerini söyledim. Başbaşayken bile ödemek gibi bir niyetim olmayacakken arkadaşlarının birasını da bana ödetebileceğini düşünen kız net orospudur. Bir daha tek kelime bile konuşmadık zaten.
 11. Wishmaster

  "Karşında şöyle oturup hesabi sana kitlesem napabilirsin ki"

  Bana bir barda anlatmıştı bu hikayeyi
 12. Peki bu yıl bonservissiz alınmış gibi gözüküyor bu transferler. 2 yıl sonra zorunlu satın alma olayı gelince o zaman bonservis gideri olarak gözükmeyecek mi? Geleceğe baya dolu slot yollamış oluyorlar.
 13. Wishmaster

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Çevir kazı yanmasın Osmaaaan
 14. Wishmaster

  Bi kız gördüm

  Thailand'a gitme sakın

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...