Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

Başı sağolsun. Burda heralde en cok laf eden benimdir ama duyunca tanıdıgım birinin basına bisey gelmis gibi uzuldum. Teror ne abi biz burda o sarı bu penaltı mal mal konusuyoduk teror niye yani. Yazık ziyan orda kaybedilen butun insanlara allah rahmet eylesin, yakınlarına da sabır versin.
Sosyal ağlarda paylaş

Umut Bulut Haberi

Mücadele başlamadan önce babasını tribünde gören Umut Bulut o yöne doğru giderek uzaktan da olsa babasını son kez görmüş oldu. Misafir tribününde Ankaragücülü eski futbolcu ile yöneticiler ve ilk 18'e giremeyen Galatasaraylı oyuncularla birlikte maçı izleyen Kemal Bulut oğlunu son kez statta görmüş oldu.

Baba Bulut maç sonunda ise Umut Bulut'un yanına inemedi ve çevresindekilere "Ben şimdi Umut'u göremem, burası çok kalabalık ve aşağısı da kalabalıktır, yoğundur ben eve gideyim" dedi.
Galatasaraylı Umut Bulut'un babası oğlunun maçını izleyip maç sonunda ise yanına inmekten vazgeçti ve evinin yolunu tutarken ölüme gitti.
Yüzüncüyıl mahallesindeki evine gitmeden önce işyerine bir bakmak isteyen Kemal Bulut, oğlunun kendisi için Kızılay'da açtığı oto kuaföründe vefat ettiği bildirildi.

insan canının degersiz oldugu igrenc bir ulkede yasiyoruz malesef. birileri gücünü saglamlastirirken insanlarin hayatina ates düşüyor. babalar, anneler, evlatlar, dedeler, babaanneler, torunlar hayatlarını kaybediyor.
umut bulut'un ve ülkemizin tekrardan başı sağolsun.

13 senede insanları kendi ülkelerini terketmeyi isteyecek hale getirenlerin de abv.
Sosyal ağlarda paylaş

Bölüme 6 saattir tek mesaj atılmamış. Kimsenin futbol konuşacak hali kalmamış doğal olarak. Burada şampiyonluk yarışını, skorları, tartışmalı pozisyonları, transferleri, kadroları tartışmamız gerekirken bu bölümde bile katliam, ölüm konuşuyoruz. Ülkenin çivisi çıktı. Gerçekten boğazı düğümleniyor insanın.

Yazık, insanın bununla başetmesi çok zor. Hastalık olsa, yaşlılık olsa ne kadar üzülsen de "ömrü bu kadarmış" dersin en azından. Böyle bir katliamla ayrılınca onu bile diyemiyor insan. Öyle bir çaresizlik.

Bir de dikkat ettim, söylemeden edemeyeceğim. Yeni/eski takım arkadaşlarına bakıyorum da, baş sağlığı dilemenin yanısıra her biri Umut'un ne kadar düzgün iyi insan olduğundan bahsetmiş. Gerçekten bunu düşünmesen araya sıkıştırıp söylemezsin, 1-2 tanesi söylese hepsi söylemez. Futbolda başarısız olabilir, istediğimiz seviyede olmayabilir, çok tepki de çekmiş olabilir, ama gerçekten düzgün bir insan demek ki Umut da. En azından babası böyle iyi anılan, düzgün bir evlat yetiştirmenin gururuyla hayata gözlerini yummuş rahatlığı.
Sosyal ağlarda paylaş

ben hiç görmedim ya. öyle aptal şeyleri rt yapacak salaklar olmadığı için etrafımda sevindim. 2 fazla beğeni alıcam diye vicdansızlaşmanın anlamı yok.

gerçi tv'ye cıktı diye patlama yerinden kameraya el sallayan amcayı gördüm.

face'e girmem böyle olaylardan sonra aptal aptal yazan tipler oldugu icin. dün dayanamadım bi girdim, o tipler bile yazamamış bişeyler artık üst üste patlayan bombalar sonucu.
Sosyal ağlarda paylaş

hocam biri gelsin diye bakılıyorda her maç 2 3 gol yiyen td'de istenmez. td niye var. takımı toparlasın maça çıksın olabildiğince başarılı sonuç alsın diye var. yoksa takımın başına yılmaz vuralıda getirirsin olay sadece takımın başında biri olsun değil. bu arada 1.5 senelik sözleşme bence yanlış. sezon sonuna kadar imzalayacaklardı alınan sonuçlara göre devam yada tamam diyeceklerdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...