Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

Tek kişi olarak competitive kasabileceğim tek oyunlar dövüş oyunları mı ya?

Gerçekten 3K tam elohell başlangıcıymış. Ya arkadaş bir pharah geliyor, herif sanırsın silah zoruyla pharah oynatıyorlar. Ulan olmuyor işte bir sıkıntı var dpste bell değil mi? 7 dakikada ilk elimination'ını almışsın ayıp değil mi ? Yok adam hayatı boyunca tek bir hero oynamaya yemin etmiş, onu da oynayamıyor allahın beyinsizi. Değiştirmiyor da.

Ya başarının random eşleştiğin adamlara bağlı olduğu bir oyunu neden oynuyorum diye kendime çokça soruyorum. Gerçekten 10 yıl içinde kanser çıkacak sadece moba ve ow türü oyunlar yüzünden.
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyunu çok seviyorum. mekanikleri çok iyi, karakterlerin özelliklerini kullanmak da çok zevkli.
oynamak istiyorum.

ama oynadığımda da hayata lanet edip monitörümü camdan atıyorum (neyse ki hala sapasağlam).
gördüğüm en kanser community'e sahip.

csgo'ya sık sık laf edildiğini görürüm. şu an olduğum rank'ten midir bilmiyorum, eşleştiğim oyuncular çoğunlukla epey iyi elemanlardan oluşuyor. oyundan zevk almak için oynuyorlar, sık sık mikrofonla info veriyorlar ve takım çalışması sergiliyorlar.
toxic oyuncu neredeyse hiç görmüyorum, belki 20 oyunda 1 felandır.

öte yandan ne zaman overwatch oynamaya kalksam, oyun tarihinin en toxic, en gereksiz oyuncularıyla eşleştiğimi görüyorum.
biri widow'u alır, takımın çoook gerisinde kampa yatar, "i only play widow".
biri widow/hanzo seçildi diye (düzgün oynasa dahi) oyunu throw etmekle tehdit eder, torbjorn seçip spawn girişinde turret kurmakla takılır.
biri tam oyun başladığında oyundan çıkar, 6v5 kalırsın. bu adam yüzünden sen ceza almış olursun (çıksan da çıkmasan da maç gidiyor).
biri "ben altın silahımı aldım nasılsa, öylesine oynuyorum qanqy" modunda takılır, basede halay çeker.

bunların hepsi competitive'de yaşanıyor.

hani belli bir rankin sorunu değil. her rankte gözlemlenen sıkıntılar.

sanırım blizzard önlem almaya daha yeni başlamış. pro camiadan adam banlıyor bu tip davranışları yüzünden:

https://www.youtube.com/watch?v=iT9H03Nu4ek

community'e bir etkisi olacak mı bakalım...
Sosyal ağlarda paylaş

videodan anladığım,

torbjörn ile kapıda turret turtle yaparken Gordon Ramsay'ın ahçıları itin götüne soktuğu videoları stream etmiş,
bi nevi ben Ramsay, hepiniz o boktan elemanlarsınız modunda takılmış

overwatchın ISIS'iyim ben modunda terörize etmeye kalkmış maçları (oyun satmalar vs.)
Sosyal ağlarda paylaş

• Konu başlığı -Deno- tarafından Overwatch olarak değiştirildi
  • Yeni Oluştur...