Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

sanssizsansli said:

oyun cs den çok hızlı olmasına rağmen mermi başına düşen değer sayısı az olduğundan cs'deki gibi mermi hesabına girmiyon. cs de otomatikle sıkıp dağa taşa atmanın bi avantajı yok. bunda salla gitsin zaten illa biri tutuyo sdf

kafaya atmayınca bile çok dezavantajlısın.

Ben hala OW oynarken sürekli hs kasıyorum ama pro oyunculara bakıyorum deli gibi göbekliyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

karşı takımda pharah varsa senin takımındaki soldier'ın pharah'a focuslanması ŞART. bunun uygun'u muygun'u yok.

valla Deno, isterseniz kabul edin, isterseniz kabul etmeyin.

çok basit bir şey anlatıyorum:

TÜM İYİ OYUNCULAR, pharah'ı öldürme işinin sadece soldier'a bırakılmaması gerektiğini, soldier'ın pharah'a karşı 1v1 duel'de etkisiz kaldığını, takım çatışmasında damage vermeye çalışırken pharah'a kolay hedef olduğunu anlatırken,

pharah'a karşı açık hedef biçimde oynayıp sonra da bu yüzden ölüyorsanız, gelip de soldier'a kızıp bağırıp laf etmeye hakkınız yok.

al, mevzuyu anlatan bir başka video:

https://www.youtube.com/watch?v=nWI5gRdkp4k

toggie said:

abi dafran top 500 biz burda bronze level tartismasi yapiyoruz fark orada. yani top500'e geldiginde pharah vuramadigin icin kimse senden sikayet etmeyecek merak etme.

toggie'cim, anlayamadığınız şey şu.

diyorsunuz ki, "bir soldier pharah'ı öldüremiyorsa, o zaman aimi kötüdür, kötü oynuyordur, o da bıraksın soldier oynamasın anca reinhardt'ı becerebilir".

ben de diyorum ki, eu'nun en iyi soldier'ı bile pharah'a karşı mutlak çözüm değil, haliyle daha düşük seviyedeki soldierların bu adamdan daha iyi oynamasını bekleyemezsiniz.

buna karşın diyorsun ki dafran top 500 oyuncu, o pharah vuramadığı zaman kimse laf etmez merak etme.

nasıl bir mantık bu cidden çözemedim.
eu'nun en iyi soldier'ı pharah vuramadığında laf etmiyorsun,
ama daha düşük bir oyuncu vuramadığında laf ediyorsun :D

gg
Sosyal ağlarda paylaş

hanzomain said:
Su mesajindan ciksa ciksa senin okumadan yazdigin sonucu cikar :)

Dafran gibi human-aimbot'u herhangi bir Pharah'in teke teke alabileceginden cok supheliyim cunku biri hitscan digeri degil. Az cok aim alabilen soldier bariz avantajli baska hero karismadigi takdirde.

hayatınızda soldier oynamamışsınız, gelip ahkam kesiyorsunuz arkadaş.

bari verdiğim videoları izleyin diyorum, yok ona da gerek yok, en iyi siz biliyorsunuz nasıl olsa :D
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

abi her hero'nun belli görevleri var. bunu şey gibi düşün, rpg oynuyorsun ve main questler ile side questler var.

thank you captain obvious. ben de bunu açıklamaya çalışıyorum da, proların kabul etmediği ve publicte dedikodu gibi yayılan yanlış kanıyı gelip bana sunuyorsunuz.

yanlış kanı deno. soldier'ın tek başına 1v1 anti-pharah olduğu yanlış kanı.

tekrar ediyorum, kabul etseniz de etmeseniz de bu böyle.

sonra ağlıyorsunuz soldier'a.
Sosyal ağlarda paylaş

Rasmon said:

Bone, soldier pharah vurmak zorunda değil diye ağlayacağına 2 tık aim çalışsan inmişti şimdi o pharah.

anlatmak istediğimi anlamamanız ne kadar komik.

yahu pro oyuncuların videolarını koyuyorum, izlemeyip gelip olayı bana bağlıyorsun.

dafran da 2 tık çalışsa inmişti o pharah di mi rasmon?

yav he he...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...