Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kingdom Come: Deliverance - Realistic Medieval Open World Rpg

axedice

Öne çıkan mesajlar

Abi allah kahretsin full MUH HONOUR knight gidiyordum salak hatunun teki üstüme atladı bekareti kaybettim. Virgin achievement'ına kosuyodum.

http://i0.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/001/267/1242275415115.jpg

Sonrakü gün bufflarıma baktım sırasıyla Alpha Male, Savage, Balanced Diet. Gerçek bir CHAD THUNDERCOCK oldum.
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

Nesi kolay abi lockpick in, hayvan gibi hızlı dönüyo lock easy de bile o sweet spot ile tam beraber hareket ettirmek hiç benlik değil alt f4 ledim 4 lockpick de kırılınca Kunesh in sandığında

Bu tür alışılması gereken tonla şey var oyunda, o yüzden save mod lazım. Very easy locklar için skille gerek yok gerçekten, göz kararı bi yere sabitleyip döndürüyorsun bi kaç deneme yanılmadan sonra hepsini lp kırmadan tek seferde açar oldum ben. Yok ben mod yüklemem şerefimle oynarım diyorsan iç bi saviour schnapps, personal tutorialın olsun queyfine bak.

Steal sneak choke takedown falan bunları ve sonuçlarını öğrenmek için de save scumming gerekiyor bence başlarda, misal ben skalitzde gidip guardlardan birini bayıltım armorını falan çaldım, önce sorun yoktu ama herif uyanınca terimin kokusundan mı tanıdı artık nasıl olduysa tam buz gibi birayı babama götürecekken don atlet gelip beni bulup stop right there criminal scum çekti asd. Tabi arada köyün BÜTÜN herblerini lootladığım ve loot animation canımdan can aldığı için kanundan kaçıp baya baya criminal olarak bitirdim oranın questlerini

Bu arada dialogların loadinge sokması baya kötü ya, xeşke gerekirse o cinematic effecti kapatıp falan direk dalabilsek konuşmaya. Greyed out olmayan tüm konuşmalar speech skill veriyor anladığım kadarıyla, atıyorum oyunda bi tradera ilk söylediğin "Lets Trade" bile bi speech xp veriyor. Köylülerin de misal generic konular hakkında en az 5 unique yorumu oluyor aka 5 ayrı speech xp alma şansı demek (ama 10 - 15 seferde falan bu 5 xpyi alabiliyorsun). Hepsi için loadscreen foxdie verdi bana =(
Sosyal ağlarda paylaş

Vavranın hesabına 100$ yollarsan cheat code atıyormuş, bi dene belki hoşuna gider (:D

ps : Şu vidyodaki exploiti rahatlıkla yapmak için 20$lık özel dlc istersen pm at 8-)

https://www.youtube.com/watch?v=XvwoOSC7AeM

Target lock exploit bu arada, shiftle target lock ı kaldırınca hiç bi vuruşu blocklayamıyorlar ama her defasında kusursuz yapmak lazım tabi. Kasmaya değmez görünüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Takozluğu biraz açsana. Ben pek fark etmedim hatta beklediğimden polished görünüyor başlangıç kısmı. Okuduğum yorumlar da özellikle main quest boyunca hatta side questlerde kalitenin düşmediği, bitek bu event midir action mıdır köylülerin git bana ot topla vs. olaylarının bi yerden sonra repetitive olduğu.

Bu arada hangi grafik ayarı performansı ne kadar etkiliyor şeysini buldum, fps için ona göre düşürün bazılarını.

https://abload.de/img/kcdgraphicsoptionspers6s7b.png
Sosyal ağlarda paylaş

subnautica yı bitirdikten sonra buna başladım da, iade edeceğim muhtemelen Uzun zamandır bu kadar yeteneksiz bir oyun karakteri görmedim. Oyunun olayı bu zaten ama genel olarak böyle mekaniklerin de falan bir bodozluk var. Böyle kütük gibi her şey. Akıcı değil bir tuhaf ısınamadım yani belli. Ciddi ciddi boş vakit lazım soğan sarımsak kömür taşımak için.
Sosyal ağlarda paylaş

yok hani elbet seveni vardır da multiplayer olmayan bir oyun için yetenekleri v.s bu kadar kasmak.. üniv de olsan, işten kovulmuş falan olsan belki kurtarır oynarsın da yani böyle oyun bağrıyor resmen ileride öyle bir buglar bekliyor ki seni diye alarm veriyor resmen. ısınamadım yani çekim oluşmadı aramızda yok iade net garanti.

Yorumlarda da 6 saat oyun oynadım 3 saati cutscene var dediklerinde şalter attı zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...