Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kingdom Come: Deliverance - Realistic Medieval Open World Rpg

axedice

Öne çıkan mesajlar

Redeagle said:

Alfred said:

Kusura bakmayın gerçekten,

Oyunun 20 dk sında ki bir hadisenin spoiler olabileceği gerçekten aklıma gelmedi ama haklısınız :(...

Editleyemedim mesajı silebilirsiniz mağdur olmasın kimse.

Tekrardan üzgünüm....

O adamdan kaçacaksın. Genel olarak oyunda ardı ardına durmadan yüz kombo çakabilen birkaç eleman var. Onlarla dövüşmemen için. En kötü dalınca can barı düşüyor mu diye bak. Düşmüyorsa uzak dur.

sen diyene kadar bunu düşmanın can barını görebildiğimizi bilmiyodum sdfsfgg. boşuna ne vakit kaybetmişimdir bu olay yüzünden.
Sosyal ağlarda paylaş

npc'lerin üstüne üstüne yürüyerek ufak bi stamina karşılığı arkasına geçebiliyorsun ya. gerçi bug'lara bug denmesinin de bi sebebi var, oyun "nope!" demek için tüm şartların yerine geldiğini düşünmüş olabilir.

meanwhile, side quest'in zaman trigger'ı geldi diye combat'ın ortasında çıkan düşünce balonu ACABA TERESA DA BENİ DÜŞÜNÜYOR MUDUR >_>'

https://i.imgur.com/tpudFAm.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu bitirdim, sonlara doğru görevlerde 5000000x daha fazla bug var, aceleye gelmiş heralde, çıldırtacak cinsten. bol ve değişik slotlara save alın savaşlarda sürekli olarak.

spoiler

talmberg kalesinde rehine kurtarma operasyonunda direkt fail yapın en baştan, yakalanıp alarmı çaldırın ve kaçın gidin yoksa işiniz zor, rehineler kurtarılamıyor zaten, baştan gitmeme durumunda inanılmaz buglu, bugundan yenmeyecek bir bölüm geliyor.

bi de kolay npc kesmek için uzaklaşıp koşmaya başlayın sonra dönüp adama koşun iyice içine girince çat çat vurun blok felan yapamıyo npcler vuruş ok yönleri falan çıkmayınca.
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi diğer oyunlarda daha kolaydı, mouse un hassasiyetini azaltıp yaptım ben

ya bide save neden yok neden, dedim inn e gidem para bayılam save atam
QUEST ORTASINDA SAVE verdirmedi.

ee bu oyun sp değil mi abi? real life strike ladığında napıcaz? bazen cort diye kapıyorum ben laptopu, başa mı dönecek? mod çıkarırla inş
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

ben beğendim oyunu, bug mug değilde tek rahatısz eden konuşma açmak için loading screen gelmesi

YA BİDE LOCKPICKING NIYE BOYLE ZOR

armor çalcam diye bisürü ok çaldım tradera sattım lockpick aldım 2. yide kırdım demin

ZATEN SAVE YOK

Lockpick en başta çok zor geldi. Hatta tutorialı 3 kez load yapmadan geçemedim. Tavsiyem pratik yaparak veya para vererek 2 level falan lockpick atla. Perk olarak lockpick canını arttıranı seç. Bu noktada easy seviye kilitleri arka arkaya kırmadan açacak duruma gelmeyi başardım.
Sosyal ağlarda paylaş

lockpick zor değil lan, kitabı vardı galiba okuyarak seviye atlattırıyodun(tabii okuma yazma öğrenmek gerekli önce) ya da eğitim alıyodun ya da daha iyi set alıyosun. sonra very hard'da bile sana baya esneklik sağlamaya başlıyor çevirirken.

diğer tüm skill'lerde de böyle, zor olan şeye muhtemelen senin char yetemiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

sürünüyordum resmen düzgün zırha para biriktirmek için, dedim backer dlcnin verdiği ancient maplere gideyim, resmen oyunun ultimate eşya ve zırhlarını vermişler haritada gömülü ahah. hileli zar bile var. backerlık sultanlık. (:P)

kılıç bileme minigame gördüğüm en iyisi olabilir, hem wpn maintenance bedava hem keyifli. oyun süper ya, yıllarfır hayal ettiğim gibi bir rpg, tarihi tamamen. mount & blade meets skyrim meets crusader kings.

layered zırh sistemi de tarihte yapılmış en iyi, hiçbir oyun açmayacak bunu gördükten sonra ya. grafikler de ultra zaten. eyyy bethesda, al bu motoru!
Sosyal ağlarda paylaş

ben de haritada ilk gördüğümde aa witcher gibi belli süre buff verecek galiba diye gittim baya bana biletti. adamlar hissiyatı vermek için her noktada çabalamış. hele at üzerinde ormanlarda görev peşinde koşarken acayip moda giriyosun ya, görev bitmiyo gecenin körü elinde meşale ile başka kasabaya gidiyosun falan. bi bok kokusu eksik oyunda.
Sosyal ağlarda paylaş

night-vision filan olmayınca zifiri karanlık saat 8-9'da, direkt yatağa fast travel yapıyorum. yolda haramiler dalıyor da nasıl görüp nasıl kovalıyorlar göz gözü görmüyorken onu da anlamadım hani. kendim kalkanı bırakıp meşaleye geçmezsem görmüyorum adamları, gulyabani gibi kovalıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...