Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Warlords of Draenor" - WoW Expansion

emre3877

Öne çıkan mesajlar

smyrnas said:

tyildirim said:

7 ay oldu bırakalı. Uçurum mu var diyosun sen ona? Adam flask food yapsa zaten o kadar hp sende yukarıda olacak ki lfr de de yapiyordur.

Yahu uçurumdan kastın ne o zaman ? yani nasıl bir uçurum olmalı ki Hc yapan adam ilvl ve aldığı achievement harici belli olsun lol?

raid yapmayan adamda epic item olmayacak alamayacak. O raide girmek için kasacak bir grupta guildde yer almak için kasacak.

Bunu yapmıyorsa pvp yapsın. Ama raid yapmayana epic ne demek. Adamın neresi epic ki itemi epic olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Narius said:

10 yıl öncesinin kafası. Hayır adamın üstündeki itemın rengi mor olsa ne olacak mavi olsa ne olacak.

MMOların zaten eskiye göre daha az rağbet gördüğü bir dönemde şunu yapmak anca oyuncu sayısını azaltır.

Azalsın bence de. Çok oyuncu oluyoda ne oluyor boşuna realm sırası oluyor. PVE ile PVP yi ayırsınlar. Gerçekten sadece kaliteli adamlar kalsın.

Çok daha güzel olur. Aylık ücretide çıkarsınlar 40 euro ya ohh miss.

Subs 2 kat azalsada aynı parayı kazanmış olurlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Tabi canım mesela araba firmaları 1 arabayı 1 milyon dolardan ucuza satmasın, benzinin litresi de 100tl olsun, sadece kaliteli (oyun oynuyoruz, artık kaliteli olmak ne demekse) adamlar alabilsin sadece onlar kullanabilsin, trafik sorunu da hallolur, zaten alan sayısı 20 de birini de düşse aynı parayı kazanırlar.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

Tabi canım mesela araba firmaları 1 arabayı 1 milyon dolardan ucuza satmasın, benzinin litresi de 100tl olsun, sadece kaliteli (oyun oynuyoruz, artık kaliteli olmak ne demekse) adamlar alabilsin sadece onlar kullanabilsin, trafik sorunu da hallolur, zaten alan sayısı 20 de birini de düşse aynı parayı kazanırlar.

Millet neden vanilya zamanını övüyor ve özlüyor hiç düşündün mü?

Milletten kastım bu oyunda kaliteli olarak nitelendirilen yetenekli ve bir yere gelmiş oyuncular.
Sosyal ağlarda paylaş

vanillayi ozleyenler simdi de oynamayanlar, vanillayi geri getirsen yine oynamiyacaklar. tamam zamaninda cok eglendik vanillada da, simdi o iskence cekilmez.
40 kisi raid, resist gear, tankin gitti, yerine yenisini bulmak mumkun degil, yeni char kasayim desen digerinin seviyeye getirmek iskence, mage=frost, hybrid=healer.

uo ile ayni olay. herkes ozluyo ama simdi acalim oynayalim desen 3 kisi toplarsin max
Sosyal ağlarda paylaş

Yok vanilla gibi olsun, levelling eskisi gibi hammallik olsun, casual oyuncu olmasin , end game bosslari birtek gece gündüz hebele hübele oynayanlar görsün diyen egolu tiplere uyuz oluyorum. Kabul edin artik wow casual bir oyun, olmakta zorunda. Vanilla gibi olsun yarin oyuncu sayisi 1milyonu zor görür.
Sosyal ağlarda paylaş

smartgun said:

Yok vanilla gibi olsun, levelling eskisi gibi hammallik olsun, casual oyuncu olmasin , end game bosslari birtek gece gündüz hebele hübele oynayanlar görsün diyen egolu tiplere uyuz oluyorum. Kabul edin artik wow casual bir oyun, olmakta zorunda. Vanilla gibi olsun yarin oyuncu sayisi 1milyonu zor görür.

6m cop adam var yani suan serverlarda ?

dediğin laf buraya cıkıyor, yetemeyen adamlar gider
Sosyal ağlarda paylaş

6 milyon casual adam var, casual demek çöp demekse birşey diyemem. Eski wow sisteminde haftada 6-7 gün, günde 2-3 saat ile 1 content geriden ancak takip edebiliyordum oyunu. Şimdi bunun yarısı kadar süre ile her contenti 3-4 hc boss ile tamamlıyabiliyorum.

Şimdi blizzard benim gibi tek gün boşluk bırakmadan 8 yıldır oynayan bir oyuncuyu neden kaybetmek istesin?
Sosyal ağlarda paylaş

tyildirim said:

raid yapmayan adamda epic item olmayacak alamayacak. O raide girmek için kasacak bir grupta guildde yer almak için kasacak.

Bunu yapmıyorsa pvp yapsın. Ama raid yapmayana epic ne demek. Adamın neresi epic ki itemi epic olsun.

Bak ben sana şöyle özetleyim . Sen o bahsettiklerini unut .bırak artık bu kızın peşini sana hitap etmiyor bu kız artık! bu kız artık biraz nasıl desem yıllarında verdiği ilgi alaka ile biraz şımardı .yani anla işte nasıl desem bilmiyorumki biraz ortalık şeyi oldu yani anlıyorsun değilmi?

Birde erkekler böyle kolay kızları çok severler! hele ki evli barklı parası pulu olan ama zamanı olmayan adamlar böyle parayı bastırıp almak ister anlıyormusun? :) eeeee nede olsa sene 2014 zaman kıymetli insanlar para verdiği şeye daha kolay ulaşmak istiyor.

Hah işte bende bundan bahsediyordum olmaz artık o senin bildigin gibi bir kız değil. eskiden sadece sana hitap ediyordu şimdi zamanı olsun olmasın,parası olsun olmasın,yeteneği olsun olmasın herkese hitap ediyor.

E şimdi bu kız bu haliyle bu kadar para kazanıyorken sen sana dönmesinimi bekliyorsun? Tek başına ayda 40 euro verebilecegini iddia ederek daha iyi bir gelecek sunabileceğine inanıyormusun :)
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben vanılladada casual takılıodum
kimsede epiczzz olmayında
ve epicler pvpde çokta aman aman olmayınca
sorun deildi valla, epicli adam gördükmü SS alıoduk işte bizim için o o demekti yani.
itemlol
tabi saolsunlar artık oyunu "casullar ıcın" yaptıklarından benım gıbı casullar oynayamıo
cunku ıtemlara erımesk kolay ve siksok bisürü ıbırık yapmaya mecburuz artık
eskiden mavilerlede rahat rahat takılıoduk
Sosyal ağlarda paylaş

Niye ya heroic raiderlara mor yerine kırmızı verseler rahat mı edeceksiniz yani. Renk ayrımına bu kadar takılmayın bence, hardcore adamların ekipmanı hala normal oynayanlardan çok daha iyi.

Eskiden bir raid yaparlardı oyunun çok az bir bölümü bunu görebilirdi, şimdi milettin dandikde olsa görme şansı var LFR ile. Adamlar naxxramas ı çıkardıklarına o kadar az kişi gidebilmiştiki, hele expansion da kısa sürede duyurulunca, adamlar mecburen bir daha getirdi naxxraması.
Sosyal ağlarda paylaş

Sizin şu yaklaşımla şirket kurmanızı öneririm belki bir apple olursunuz =) elitizm hat safhada. Zaten önceki sayfalarda neden casual kısım daha fazla önemseniyor anlattık. Çünkü sen hardcore olarak azınlıksın ben çoğunluğum yapacak bişe yok kabullenmelisin bu durumu. Ha ben her ay 40€ veririm ama diğer oyunculardan daha üstün olmalıyım dersen bu fikri BNet forumlarına taşı illaki bir mavi post gelir cevabı zaten verir :)
Sosyal ağlarda paylaş

Valla LFR de mal adam olayı benim gözlemlediğim kadarı ile timeless isle geldikten sonra oldu e tabi birde SOO raidi önceki LFR raidlerine göre daha zordu .Şimdi timless isleden 496 ilvl yapan maşallah garrosh a kadar akıyor.öncekilerde 476 yada 483 ilvl gear kullanan adam, ne bileyim set bonus alıyordu yada adam gibi gem slotu bulunuyordu e haliyle adam "mal" da olsa item ile birşekilde boss kesiliyordu .timeless isle gear özellikle mal adamları meydana çıkardı :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...