Jump to content

Lectre

=o=
 • Mesaj sayısı

  7.362
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Lectre hakkında

 • Rütbe
  Lectre

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Lectre

  Fistan'i atalim mi?

  Yoo bana bir şey farketmez açıkcası, pati benim çokta önemsemediğim sosyal hayatımın sadece küçük bir parçası o yüzden hani senin yavşak bir ergen olduğunu falan söyleyebiliyorum, arkadaşlarda geliyor banlıyor, üstünede çıkıp bir şey demem, o yüzden ortalıkta dolaşıp kime orospuluk yapsam diye dolaşma bence olmayan iqnla. Bye.
 2. Lectre

  Fistan'i atalim mi?

  beni atın, gerizekalı gerizekalı adamlarla muhattap olmam en azından lol.
 3. Lectre

  Babama sokak köpeği saldırdı

  "Medeni" kurallar tarafından ehlileştirilmiş olmanız, dünyadaki tüm canlıların bu "aptal" kurallara uyması gerektiği anlamına gelmiyor kusura bakmayın.
 4. Lectre

  Babama sokak köpeği saldırdı

  doğal seleksiyon gereği güçlü ve zeki olanın hayatta kalmasının üzerine kurulu bir dünyada yaşıyoruz ki bu haliyle dünya gerçekten iyi. senin söylediğinin türkçe çevirisi çoğu mantıklı insan tarafından okunduğunda şu oluyor "Sokaktaki köpek beni dövüyor, e o zaman abilerimi çağırayım.", yani sonuç olarak bir canlı olarak sen en temel gereği beslenme ve yaşama olan ve "sadece" bunları sağlamak için hayatına zar zor devam eden bir canlı tarafından dayak yiyorsan, ılıklığın lüzumu yok zahmet olmazsa ölebilirsin bir kenarda. sen dünyanın anasını .... ırk olarak, sonra ben nöpöm köpök bönö ösöröyör, ayrıca senin köpeğine de söylüyorum bunları. ılık. Ya öncelike üslubun çok kötü, liseli nargile cafe tayfası tadı verdi. Köpeklerin tek ihtiyacı besin ve yaşama değil abi, birbiri üzerine üstünlük kurma, kendi alanını koruma gibi içgüdüleri var. Bu yüzden kimse "Alın su kediyi buradan" diye olay çıkarmıyor. Ben kopegimi veletlikten egitmezsem, lüzumsuz hor davranırsam, gerektiginde kızmazsam saçma sapan agresif bir canlıya dönüşüyor sokakta olmasa bile. 20 tane kopek gördüysem Moda'da bunların 3-4 tanesi ciddi olaylı. Havlayan, hafiften geren hayvan okey. Seni stalklayan, takip eden, gördügün anda üstüne çöken hayvan okey değil. Kısır olmayan da okey değil. 1-Bu nasıl yetersiz bir aşagılama çabası. 2-Gerzek misin hangi yetişkin erkek bi sokak kopegini indiremez? Ha bu arada benim hayatım bütün sokak kopeklerinden daha degerli. Kopekler kole abi, bunu istedigin gibi süsleyebilirsin de domine edilmiş bir hayat formu. tek ihtiyacı demedim, en temel ihtiyacı dedim. içgüdülerden bahsediyorsun ihtiyaçlardan değil, kendi kendini yanlışlıyorsun ve cümle bütünlüğün yok. köpeğini yetiştirmekten bahsediyorsun sonra örneğini sokak köpekleriyle bağlayarak bitiriyorsun. seni aşağılamama gerek yok zaten yıllardır bunu kendi kendine forumda yapıyorsun. kimse yetişkin olduğundan bahsetmedi, ki benim kurduğum cümlenin öğelerinin yerini değiştirip bana karşı kurunca anlamlı bir şey yapmış olmuyorsun. Hayatın sokak köpeğinin hayatından daha değerli değil. yukarıda saydıklarımdan dolayı, sandığının aksine, liseli nargile cafe tayfası üslubuyla yazan benden daha gerizekalısın. dilersen maddeleri numaralandırabilirim takip edemediysen. midemi bulandırıyorsun.
 5. Lectre

  Oğlum oldu lan (Aka hoş geldin Derin Özgür bebek)

  Tebrikler :)-D(:D
 6. Lectre

  Babama sokak köpeği saldırdı

  arılara falan da böö diyelim mi sokarlar falan seni tanrı korusun? aç kalsan falan doğada ay biri kessin şu hayvanları pişirsin falan der misin?
 7. Lectre

  Babama sokak köpeği saldırdı

  doğal seleksiyon gereği güçlü ve zeki olanın hayatta kalmasının üzerine kurulu bir dünyada yaşıyoruz ki bu haliyle dünya gerçekten iyi. senin söylediğinin türkçe çevirisi çoğu mantıklı insan tarafından okunduğunda şu oluyor "Sokaktaki köpek beni dövüyor, e o zaman abilerimi çağırayım.", yani sonuç olarak bir canlı olarak sen en temel gereği beslenme ve yaşama olan ve "sadece" bunları sağlamak için hayatına zar zor devam eden bir canlı tarafından dayak yiyorsan, ılıklığın lüzumu yok zahmet olmazsa ölebilirsin bir kenarda. sen dünyanın anasını .... ırk olarak, sonra ben nöpöm köpök bönö ösöröyör, ayrıca senin köpeğine de söylüyorum bunları. ılık.
 8. Lectre

  Babama sokak köpeği saldırdı

  bu şey değil mi ya, dünyayı insanlar sterilize etmeden önce doğsaydım 2 gün yaşayamazdım muhabbeti.
 9. Lectre

  akıllı bileklik

  anasını satayım spor esnasında adam akıllı nabız ölçecek cihaz bulamıyoruz ya bu nedir
 10. Lectre

  akıllı bileklik

  vivoactive hr ne kadara getiriyorsun? tam bakınıyorum bu aralar
 11. Lectre

  Turkcell, Vodafone ve Türksat

  vodafone şuan aktif olarak superonlineın altyapısını kullanabiliyor çoğu bölgede bilg.
 12. Lectre

  Golf 2. el

  al dizel clio geç 17
 13. Lectre

  Garmin Vivosmart HR

  Gidip görüp alabileceğimiz kısmını daha fazla açamam sanırım inan betimlemeye üşeniyorum :)
 14. Lectre

  Garmin Vivosmart HR

  Türkiye'de bu cihazı gidip görüp alabileceğimiz bir yer var mı bildiğiniz? Hani teknoloji mağazalarına falan baktım netten göremedim
 15. Lectre

  Game of Thrones (2011) - HBO

  link

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...