Jump to content

Lectre

=o=
 • Mesaj sayısı

  7.362
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Lectre tarafından gönderilen her şey

 1. Lectre

  Fistan'i atalim mi?

  Yoo bana bir şey farketmez açıkcası, pati benim çokta önemsemediğim sosyal hayatımın sadece küçük bir parçası o yüzden hani senin yavşak bir ergen olduğunu falan söyleyebiliyorum, arkadaşlarda geliyor banlıyor, üstünede çıkıp bir şey demem, o yüzden ortalıkta dolaşıp kime orospuluk yapsam diye dolaşma bence olmayan iqnla. Bye.
 2. Lectre

  Fistan'i atalim mi?

  beni atın, gerizekalı gerizekalı adamlarla muhattap olmam en azından lol.
 3. Lectre

  Babama sokak köpeği saldırdı

  "Medeni" kurallar tarafından ehlileştirilmiş olmanız, dünyadaki tüm canlıların bu "aptal" kurallara uyması gerektiği anlamına gelmiyor kusura bakmayın.
 4. Lectre

  Babama sokak köpeği saldırdı

  doğal seleksiyon gereği güçlü ve zeki olanın hayatta kalmasının üzerine kurulu bir dünyada yaşıyoruz ki bu haliyle dünya gerçekten iyi. senin söylediğinin türkçe çevirisi çoğu mantıklı insan tarafından okunduğunda şu oluyor "Sokaktaki köpek beni dövüyor, e o zaman abilerimi çağırayım.", yani sonuç olarak bir canlı olarak sen en temel gereği beslenme ve yaşama olan ve "sadece" bunları sağlamak için hayatına zar zor devam eden bir canlı tarafından dayak yiyorsan, ılıklığın lüzumu yok zahmet olmazsa ölebilirsin bir kenarda. sen dünyanın anasını .... ırk olarak, sonra ben nöpöm köpök bönö ösöröyör, ayrıca senin köpeğine de söylüyorum bunları. ılık. Ya öncelike üslubun çok kötü, liseli nargile cafe tayfası tadı verdi. Köpeklerin tek ihtiyacı besin ve yaşama değil abi, birbiri üzerine üstünlük kurma, kendi alanını koruma gibi içgüdüleri var. Bu yüzden kimse "Alın su kediyi buradan" diye olay çıkarmıyor. Ben kopegimi veletlikten egitmezsem, lüzumsuz hor davranırsam, gerektiginde kızmazsam saçma sapan agresif bir canlıya dönüşüyor sokakta olmasa bile. 20 tane kopek gördüysem Moda'da bunların 3-4 tanesi ciddi olaylı. Havlayan, hafiften geren hayvan okey. Seni stalklayan, takip eden, gördügün anda üstüne çöken hayvan okey değil. Kısır olmayan da okey değil. 1-Bu nasıl yetersiz bir aşagılama çabası. 2-Gerzek misin hangi yetişkin erkek bi sokak kopegini indiremez? Ha bu arada benim hayatım bütün sokak kopeklerinden daha degerli. Kopekler kole abi, bunu istedigin gibi süsleyebilirsin de domine edilmiş bir hayat formu. tek ihtiyacı demedim, en temel ihtiyacı dedim. içgüdülerden bahsediyorsun ihtiyaçlardan değil, kendi kendini yanlışlıyorsun ve cümle bütünlüğün yok. köpeğini yetiştirmekten bahsediyorsun sonra örneğini sokak köpekleriyle bağlayarak bitiriyorsun. seni aşağılamama gerek yok zaten yıllardır bunu kendi kendine forumda yapıyorsun. kimse yetişkin olduğundan bahsetmedi, ki benim kurduğum cümlenin öğelerinin yerini değiştirip bana karşı kurunca anlamlı bir şey yapmış olmuyorsun. Hayatın sokak köpeğinin hayatından daha değerli değil. yukarıda saydıklarımdan dolayı, sandığının aksine, liseli nargile cafe tayfası üslubuyla yazan benden daha gerizekalısın. dilersen maddeleri numaralandırabilirim takip edemediysen. midemi bulandırıyorsun.
 5. Lectre

  Oğlum oldu lan (Aka hoş geldin Derin Özgür bebek)

  Tebrikler :)-D(:D
 6. Lectre

  Babama sokak köpeği saldırdı

  arılara falan da böö diyelim mi sokarlar falan seni tanrı korusun? aç kalsan falan doğada ay biri kessin şu hayvanları pişirsin falan der misin?
 7. Lectre

  Babama sokak köpeği saldırdı

  doğal seleksiyon gereği güçlü ve zeki olanın hayatta kalmasının üzerine kurulu bir dünyada yaşıyoruz ki bu haliyle dünya gerçekten iyi. senin söylediğinin türkçe çevirisi çoğu mantıklı insan tarafından okunduğunda şu oluyor "Sokaktaki köpek beni dövüyor, e o zaman abilerimi çağırayım.", yani sonuç olarak bir canlı olarak sen en temel gereği beslenme ve yaşama olan ve "sadece" bunları sağlamak için hayatına zar zor devam eden bir canlı tarafından dayak yiyorsan, ılıklığın lüzumu yok zahmet olmazsa ölebilirsin bir kenarda. sen dünyanın anasını .... ırk olarak, sonra ben nöpöm köpök bönö ösöröyör, ayrıca senin köpeğine de söylüyorum bunları. ılık.
 8. Lectre

  Babama sokak köpeği saldırdı

  bu şey değil mi ya, dünyayı insanlar sterilize etmeden önce doğsaydım 2 gün yaşayamazdım muhabbeti.
 9. Lectre

  akıllı bileklik

  anasını satayım spor esnasında adam akıllı nabız ölçecek cihaz bulamıyoruz ya bu nedir
 10. Lectre

  akıllı bileklik

  vivoactive hr ne kadara getiriyorsun? tam bakınıyorum bu aralar
 11. Lectre

  Turkcell, Vodafone ve Türksat

  vodafone şuan aktif olarak superonlineın altyapısını kullanabiliyor çoğu bölgede bilg.
 12. Lectre

  Golf 2. el

  al dizel clio geç 17
 13. Lectre

  Garmin Vivosmart HR

  Gidip görüp alabileceğimiz kısmını daha fazla açamam sanırım inan betimlemeye üşeniyorum :)
 14. Lectre

  Garmin Vivosmart HR

  Türkiye'de bu cihazı gidip görüp alabileceğimiz bir yer var mı bildiğiniz? Hani teknoloji mağazalarına falan baktım netten göremedim
 15. Lectre

  Game of Thrones (2011) - HBO

  link
 16. Lectre

  Efsane before/after için öneriler tavsiyeler /help

  seni bulacağım olm. bak bakayım steamde miyim, oynuyor muyum, battle.nette miyim? değilim. neden? çünkü spora gidiyorum hıh -.-"
 17. Lectre

  Efsane before/after için öneriler tavsiyeler /help

  abi atıcam öm şimdi gidiyorum spora döndüğümde sana uygulayabildiğim beslenme ve programı atsam yardımcı olabilirsen sevinirim
 18. Lectre

  Efsane before/after için öneriler tavsiyeler /help

  abi check-upa girdim ortalama 3 ay önce. diyetisyenede gittim aynı zamanda, bir diyet verdi ama pek rahat uygulayamadım ona da dönebilirim.
 19. Lectre

  Efsane before/after için öneriler tavsiyeler /help

  yumurtayı komple gömeyim mi sabah? beyazını mı mesela? çok zararı var mı sarısının?
 20. Lectre

  Efsane before/after için öneriler tavsiyeler /help

  @rewendor yok abi ne dalgası fasd dandik beslendiğimin farkındayım aslında o konudada önerilere ihtiyacım var biraz, spordan sonra yemek ne kadar doğru, sadece protein almak mı lazım? normalde sabah kahvaltı yapabilen bir insan değilim açlık hissetmiyorum o kısmı nasıl halledeyim, öğlen kısmı doğru mu, bunlar lazım bana, zaten çoğu şeyi yanlış yaptığım ve yardımınıza ihtiyacım olduğu için bu topik var ^^
 21. Lectre

  Efsane before/after için öneriler tavsiyeler /help

  yok abi üşenmem, yani üşenecek lüksüm yok, okuyorum teşekkürler.
 22. Lectre

  Efsane before/after için öneriler tavsiyeler /help

  yok toplam cardiom yarım saat değil, bisikletle vs 1 saate tamamlıyorum. haftanın 4 günü değil zaten geçtiğimiz 3 haftada 2 gün hariç her gün gittim, elimden geleni yapıyorum, inchline beni çok açmıyor bu aralar ölüp kalırım falan fsad
 23. Lectre

  Efsane before/after için öneriler tavsiyeler /help

  napayım olm kahvaltıda işte uygulanabilir fikirlerinizi soruyorum, sabah direk çıkıyorum evden hani evde hazırlayamıyorum :D
 24. Selam ^^ Şimdi giriş kısmını çok uzatmayacağım, daha önce bir miktar spor yapmış olsam da hayli uzağım/uzaktım konuya, fakat ortalama 3 hafta önce tartıya çıkmamla böyle radikal bir karar alıp, uygulamaya başlayıp, 3 haftadır devam etmeme ben bile şaşırdım. boy 1.97, kilo 159 olarak başladım, aradan 3 hafta geçti, kilo şuan 148.7, gidip bir spor salonuna kaydoldum sağolsun oradaki hoca baya kaslı tr birinciliği olan vs bir abimiz, iyi olduğunu düşündüğüm bir program yazdı, 2.5 hafta kadar öyle gittim, son 3 gündür ise bu HIIT denen naneyi okuyorum bir yandan, bir yandan da uygulamaya çalışıyorum, aradaki farkı hissediyorum baya, sporun ilk 3-4 gününün yorucu olacağını biliyordum ama sanırım şuan alıştım ve baya sevdim, bundan sonra hayatımın bir parçası olarak devam edecek.. değerlerden anlayacağınız üzere bildiğiniz obezin obezi olmuş kıvamında falanım, süreçte verdiğim bu 10 kilo az da olsa farkettirdi amacım şimdilik 110 kilo bandına düşmek, bunu yaparkende işte ilk etapta hocaya danıştım, okudum izledim vs derken supplement olarak: sabah 1/2 ölçü bcaa alıyorum, kahvaltı genelde 1 porsiyon börek şeklinde oluyor işim gereği öğlen yemeğinde ekmeksiz olarak tavuk ya da kırmızı et tüketiyorum akşam sportan önce 1 ölçü bcaa, 2 tablet dandik bir carnitine vs karışımı, spor esnasında kardiyonun ilk 30 dksını atlattıktan sonrada animal cuts kullanıp devam ediyorum. spordan ortalama 1 saat sonrada bir cla atıp çorba salata su kıvamında bir akşam yemeğim var. cardioda normalde 30 dk koşu bandındaydım 6.5 km/h hızda(koşamıyorum fsad) ama bu hiit muhabbetine başladıktan sonra 2 dk hızlı 1 dk yavaş şeklinde 25 dklara düştük, bisiklet vs aynı. arada ağırlık katına çıkıyorum işte orada sabit bir programım var şimdilik çok zorlamadan omuz kollar vs toplarmaya çalışıyorum. özellikle okuduklarımla vs daha efektik çalışılabileceğini öğrendikten sonra tavsiyelere baya açığım, aranızda belki benim kadar olmasa da bu obezite sürecinden geçenler vardır, yani 1 tık bile faydası olacak beslenme/antrenman tüm önerilerinize açığım, troll serbest ama abartmayın :p birde bu işlere çok yeniyim, salağa anlatır gibi anlatırsak sevinirim, şimdiden teşekkürler.
 25. Lectre

  En iyi mobil internet?

  bu arada turkcelle yakında wttx modemler gelecek, yine sabit evinizde ama 4.5g üzerinden stabil bağlantı alacak, bazı pilot bölgelerde kullanılıyor bildiğim kadarıyla 3 ay içinde lansmanı yapılır public haberiniz olsun, özellikle superonline fiber altyapısı olmayan yerler için yapıldı, fiyat olarakta yormaz.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...