Jump to content

smartgun

=o=
 • Mesaj sayısı

  217
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

smartgun hakkında

 • Rütbe
  smartgun
 1. smartgun

  Beleş oyunlar başlığı!

  10 aralığa kadar indirene company of heroes 2 beleş.
 2. smartgun

  Age of Empires II HD Edition

  4 ne zaman çıkıcak?
 3. smartgun

  Battle for Azeroth Ana Konu

  Mag'har Orc'larını açabiliyor muyuz yoksa paket gelince mi açabileceğiz. Şuan sadece horde için nightborne quest'ini verdi.
 4. smartgun

  claw basış için mouse önerisi

  razer abyssus
 5. smartgun

  Warhammer: Vermintide 2

  Normalde 30 dolar. Tr fiyatı ülkeler arasında en ucuzlardan biri.
 6. smartgun

  Warhammer: Vermintide 2

  40 sanırım.
 7. smartgun

  Warhammer: Vermintide 2

  genelde dwarf oynuyorum. steamcommunity.com/id/smartgun
 8. smartgun

  Dawn of War 3 (ooooyeeaahhhh)

  Bu arada yeni ırk,content,patch filan gelmiycek. Relic dow3'ün komple fail olduğunu kabullenmiş ve diğer projelerine odaklanmış. Bundan sonra kimse chaos filan beklemesin. Oyun officially olarak öldü diyebiliriz. Son açıklamalarının özeti: Hi everyone, ICYMI we recently announced that we’ve completed all major content (i.e. races, missions, modes). We’ve been answering questions on our Q&A thread (warning: strong opinions) but here’s a quick hit of intel to save you some clicks. CONTENT While new races and expansion packs are off the table, smaller content additions are still a possibility and the servers will remain up with every elite unlocked for all players who continue to enjoy the game. BALANCE Balance is considered stable. We like the idea of updates in the future but can’t commit to that without planning for proper feedback, testing, and follow-up patches. We’ll let you know if anything changes. MODDING Our mod tools will stay the same. We see the appetite for expanded tools and we’ll revisit the conversation with our partners but we need to stay within our license agreement. WHAT’S NEXT? There are a lot of interesting ideas out there for the Dawn of War franchise. We'll never stop thinking about 40K and what we can do in that world but for right now we're focusing on other projects. That’s it for now. We’ll be back with announcements if anything changes.
 9. smartgun

  Warhammer: Vermintide 2

  İlk oyunu oynamamıştım, twitch'te görünce hoşuma gitti hemen preorder'layıp closed betaya daldım. İlk izlenimim fena değil çerezlik bir oyun olmuş. Keşke karakter gelişimi biraz daha detaylı olsaydı.
 10. smartgun

  Starcraft 2 - FREE TO PLAY NOW

  evet geliyor.
 11. smartgun

  Gülelim Eğlenelim

  https://www.youtube.com/watch?v=hSJM9qF0txw
 12. smartgun

  Hotline Miami

  Sadece ilk oyunu bitirdiysen hikayesi tam olarak yeterli değil. Çok fazla açık nokta var. O yüzden olayı tam kavrayabilmek için kesinlikle ikinci oyunuda bitirmelisin. Taşlar tam olarak ikinci oyunla birlikte yerine oturuyor. Yinede özellikle benim gibi ara vererek oynuyorsan oynarken anlamanız zor oluyor. Hikaye lineer şekilde ilerlemiyor farklı karakterlerle anachronic bir şekilde devam ediyor. Hangi tarihlerde ne oldu not alıp en son nerede ne oldu puzzle gibi birleştirmek lazım. Benim gibi uğraşamam diyorsan burda adamın teki uğraşıp birleştirmiş okuyunca hikayeyi cillop gibi anlıyorsun. http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=407523040
 13. smartgun

  Starcraft 2 - FREE TO PLAY NOW

  Patchler'le meta değişiyor. Hep böyle kalıyor denilemez.
 14. smartgun

  WESG 2017 - Europe & CIS Qual.

  avrupada terran protoss kalmamış.
 15. smartgun

  Gülelim Eğlenelim

×
×
 • Yeni Oluştur...