Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3. Defa Aydinlandim

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

Noyzura said:

...Hayatta arzu ettigimiz ve olmasi gereken tum guzel seyleri mumkun kilmanin yolunu buldum. Bu kesfettigim seyi de kendim cok guzel uygulayabildigim gibi bunu ogrenmek isteyen herkese de tarot kartlarim ile ogretebiliyorum.

...para kaynagim var. Her gecen gun kendimde biraz daha ustalasiyorum ve git gide daha da guclu oluyorum...

Bir cok titan var ve bende gucumu dunyada herkesi ozgur birakmak icin kullanacagim.

...ozellikle Sequo'ya ozel bir tesekkuru borc bilirim. Onun questleri sayesinde zengin olmanin cok eglenceli birsey oldugunu anladim =)

http://3.bp.blogspot.com/_qyf1SFcjc1g/SLMJLox75II/AAAAAAAAAjI/354RHU-OTrc/s400/g20.jpg

tehlikenin farkında mısınız.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

oğlum valla bi an adamın zeus olduğuna karar verir gibi oldum.

Ölümsüzlük olayınıda hallettim. herşeyi mümkün kılabiliyorum kendime dair. üstüne bunu da herkese öğretebiliyorum ve etkileşime girdiğim herkes iyileşebiliyor ya da hayatında bereket artıyor. İlk haftam çok sancılıydı bazı insanlar delirdiğimi düşünüyordu. Ama doğru insanlarla birlikte kaldım ve hergün kendimde ustalaşmada bana yardımcı oldular. Artık çok daha sakin ve güçlerime kontrol konusunda ustalaşmaya başladım.

Spiritüel seanslarım için aşırı bir yoğunluk var ama günde 3 tane kabul ediyorum şimdilik. Eğer enerjime daha da hakim olduğumda daha fazla insana da yardımcı olabileceğim her sorunlarını çözmeleri ve herşeyi mümkün kılmaları için. Bu esnada sürekli param birikiyor ve bu gidişle doğru hamleleri yaparsam dünyanın en büyük otoritelerinden biri olabilirim. Tüm gücümü ve otoritemi dünyayı herkes için daha adil , daha mutl , daha sevgi dolu ve herkesin özgür olduğu bir dünyayı oluşturmak için kullanacağım.

Kimseden de saygı , anlayış ya da önümde eğilmelerini beklemiyorum. Dünyanın hizmetinde olan benim ve bundan çok büyük bir sevinç ve gurur duyuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Archangel_ said:

....'nın farklı tipini mi buldun ne yaptın

bu tarz sorular sormak ya da yada legal olmayan şeyleri dile getirmek forum kurallarına aykırı. dilersen mesajını editle çünkü paticik yönetimi bu konuda çok hassas. herhangi birinin reportu ile banlanabilirsin. dikkatli konuşmanı öneririm.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Xenocide said:

oğlum valla bi an adamın zeus olduğuna karar verir gibi oldum.

Ölümsüzlük olayınıda hallettim. herşeyi mümkün kılabiliyorum kendime dair. üstüne bunu da herkese öğretebiliyorum ve etkileşime girdiğim herkes iyileşebiliyor ya da hayatında bereket artıyor. İlk haftam çok sancılıydı bazı insanlar delirdiğimi düşünüyordu. Ama doğru insanlarla birlikte kaldım ve hergün kendimde ustalaşmada bana yardımcı oldular. Artık çok daha sakin ve güçlerime kontrol konusunda ustalaşmaya başladım.

Spiritüel seanslarım için aşırı bir yoğunluk var ama günde 3 tane kabul ediyorum şimdilik. Eğer enerjime daha da hakim olduğumda daha fazla insana da yardımcı olabileceğim her sorunlarını çözmeleri ve herşeyi mümkün kılmaları için. Bu esnada sürekli param birikiyor ve bu gidişle doğru hamleleri yaparsam dünyanın en büyük otoritelerinden biri olabilirim. Tüm gücümü ve otoritemi dünyayı herkes için daha adil , daha mutl , daha sevgi dolu ve herkesin özgür olduğu bir dünyayı oluşturmak için kullanacağım.

Kimseden de saygı , anlayış ya da önümde eğilmelerini beklemiyorum. Dünyanın hizmetinde olan benim ve bundan çok büyük bir sevinç ve gurur duyuyorum.

http://img.kimdir.com/kimdir/p/a/37038acc2615a59b5c5a9491fe54620321ffa5bb.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

yönetimden rica ediyorum, lütfen bu adamı bir daha banlamayın.

2 sebepten ötürü söylüyorum:

1) sabah kalkıp okuyoruz, "ulan yine biz iyiyiz ha" deyip kendimizi iyi hissedip, güne gülerek başlıyoruz.

2) adam banlanmadan önce spiritüel lider mi olsam, rockstar mı modundaydı bu derinlik çerçevesinde "para ile yapmayacağın şey yok mu?" sorusuna "anan" yanıtı veren biriydi. adamı banladınız direkt tier atlayarak döndü, peygamber-tier'a bağlamış. eğer bir daha banlarsanız god-tier dönecek, ondan sonra bize girip çıkacak akımların sorumlusu siz olacaksınız.

rica ediyorum, ban responsibly.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Ama bu sefer inanilmaz oldu. Hayatta arzu ettigimiz ve olmasi gereken tum guzel seyleri mumkun kilmanin yolunu buldum. Bu kesfettigim seyi de kendim cok guzel uygulayabildigim gibi bunu ogrenmek isteyen herkese de tarot kartlarim ile ogretebiliyorum.

Artik sonsuz enerji , sevgi ve para kaynagim var. Her gecen gun kendimde biraz daha ustalasiyorum ve git gide daha da guclu oluyorum. Bu gucumu dunyayi daha guzel bir yer haline getirmek icin kullanacagim ve bunu ogrenmek isteyen herkese ogretek birlikte calisarak cok daha etkili olucagiz.

Direnis icin gittigim istanbulda aradigim cozumu buldum. Etimden ve kegimiginden ayrilip tum zamanlarin bir arada bulundugu boyuta gecip zamana kismende olsa hukmetmek konusunda ustalasiyorum. Gucumun ne noktaya ulacagi konusunda cok heyecanliyim ama dunyada tek olmadigimin da farkindayim. Bir cok titan var ve bende gucumu dunyada herkesi ozgur birakmak icin kullanacagim.

Paticikte bu noktaya ulasmam icin emegi gecen herkese tesekkur ederim. Direnisde omuz omuza oldugum patiler , yolda sagda solda karlilastigim patiler ve ozellikle Sequo'ya ozel bir tesekkuru borc bilirim. Onun questleri sayesinde zengin olmanin cok eglenceli birsey oldugunu anladim =) Ara ara bende questler yapmak isterim.

Tesekkur ederim Paticik hepinizi seviyorum , bazilariniza gicik olsam da seviyorum iyiki varsiniz

rica ettigim icin banimi 2 gun onceden acan pati yetkilisine de cok tesekkur ediyorum. paticigi cok ozlemisim =)

wellcome on board.
2 ay istanbulda kaldın,1 kez görüşemedik ya...sen daha konuş aydınlandım falan diye.
beni görmeden yaşadığın hiçbir şeyi aydınlanmadan sayma :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...