Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3. Defa Aydinlandim

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

DoruK said:

benim hayalim var öğrenmek istiyorum

ama içime bişey almadan olacaksa sevinirim

içine hiçbirşey almıyorsun. dokunmuyorum bile tarot seansı yaptığım insanlara hatta genel olarak insanlara dokunmaya bıraktım çünkü dokunduğum herkesin herşeyini hissedebiliyorum ve hissettiğim şeyler her zaman güzel şeyler olmuyor çünkü çok fazla yaralı ve negatif enerjilerle yüklenmiş insanlar var. bu yüzden kendi enerji dengemi korumak adına insanlara dokunmuyorum. ama dokunmasam bile yoğun etki altında kalabiliyorum.

sadece tarot kartlarımı açıyorum ve açtığım her kart seni sana ayna tutarken söylediğim şeyler üzerinden yaşamışta yaşanmışlarınla söylediklerimi sen birleştiyorsun. bu birlikte bir çalışma ve sana hayallerini gerçek kılmak için yapman gereken bazı prosüdürleri söylüyorum. sonrasında uygullayıp uygulamamak senin kararlılığına ve gücüne kalmış.

bir seansın ortalama 60-100 dk arası.
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

ya gerçekten bulduysa

gerçekten buldum. inanmak istemeyenler sadece yaşantımı ve yükselişimi takip etsinler. gücüm hergün katlanıyor ve daha da devam edicek eğer durulmak ve sessizlik içinde dinlenmek istemez isem.

amerika vizesi alabilirsem bu ay sonu amerikaya burning man festivaline gidiyorum. sonrasında 10 ekime kadar türkiyedeyim . sonrasında ise Goa'ya gidiyorum 6 ay orada partileceğim güzel havuzlu bir ev tutucam komşularım ise ailem saydığım dostlarım.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Dakkası kaç para? Karı kız durumları yaş bu aralar, bi fal baktırasım var.

herkesin verim gücü farklı. fakat verim gücü en düşük düzeyde ekonomide olanlar için verdiğim minimum bir rakam var. o parasıda olmayanlara da parasız bakıyorum ama bana talep ettiğim paranın ederinde ilgimi çekebilecek birşeyler vermesi lazım. kitap , action figür v.s. tarzı şeyler ilgimi çekebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaliko said:

Ne yapmis? Tarot fali mi bakmayi ogrenmis?

2007den beri bakıyordum ama yıllar sonra baktığım bir sürü insan bana gelip "noyan şuan hayatımda yaşadığım bir çok güzelliği senin bana baktığın tarot seansından sonra kavradım ve bana harika bir yol haritası verdin. söylediklerini dikkate aldım ve şu an herşey hayatımda harika gidiyor. lütfen tarot isteyen insanları oyalamayı bırak ve bu olayını bir meslek olarak yap" diye aşırı ısrar ettiler.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Konsolosluğa enerji vererek vize alamıyor musun?

konsolosluğu bilmiyorum ama direnişte etrafımı sarmış 5 sivil polisi enerjim ile çok güzel yol verdim. bunun dışında hayatımda kadınlar hiç olmadığı kadar üstüme düşüyorlar. arzu ettiğim kadınlar kendileri gelip teklif ediyorlar ;D adeta tüm dünyanın sevgilisi oldum ama neyseki kontrol etmeyi öğrendim enerjimi =)
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

Noyzura said:

Yapıştır
Ateşle
Yaslaaaaaa

en sevdiğim 3 kelime ;D

çeşme geceleri...

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn2/1102476_446484248784117_384538420_o.jpg

çeşmeden daha yeni dün gece evime dönebildim ya. gitmicektim çemeye ama 3 ayrı arkadaşım evimden almaya geldiler bende gittim . birr kaç gündür after party derken bir sürü insan tarot için sıraya girdi. yeni evime gelebildim.
Sosyal ağlarda paylaş

Hala tam olarak ne yaptığını anlamadım ben. Enerji falan değil de mühendis kafasıyla bakıyorum.

Tarot falı bakarak insanlara o fal sonucuna göre tavsiye mi veriyorsun?

Maddi-manevi tatminini anlayabilirim. Tarot işinde iyi para var, kahve falına bile 30 lira veriyor insanalr İstanbul'da, biraz ucundan isim yapar da iyi sallarsan alır yürürsün, sonra zaten para gelince kızıydı hatunuydu da kendi gelir teklif eder :)
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

Noyzura oturcan kordana 50 den fal bakıyorum dicek
anında sıra oluşur..

50 tl mi ? evrenin en büyük hazinesini insanlığa armadağan ediyorum. 50 tl için parmağımı kıpırtdatmam ;D

ayrıca şuan da sıra var ama günde 3 kişiye bakabiliyorum sadece. fazlası beni fazla yoruyor gerek yok. fiyatımda herkesin verim gücüne ve maddi durumuna göre değişken. yani çok zenginlerden çok daha fazla =)
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

50 tl mi ? evrenin en büyük hazinesini insanlığa armadağan ediyorum. 50 tl için parmağımı kıpırtdatmam ;D

ayrıca şuan da sıra var ama günde 3 kişiye bakabiliyorum sadece. fazlası beni fazla yoruyor gerek yok. fiyatımda herkesin verim gücüne ve maddi durumuna göre değişken. yani çok zenginlerden çok daha fazla =)

Noyan,hayatın anlamını çözdüğüne inandım harbiden.
Ortalama 100 TL alsan....100*3=300 TL
300 *20 = 6000 TL
ortalama 60-100 dk demişsin yani günde 180-300 dakika(3-5 saat).
ctsi,pazar tatil.
yan avantajlardan bahsetmiyorum.
budur...
devam gözüm.
:)
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

Noyzura said:

Noyan,hayatın anlamını çözdüğüne inandım harbiden.
Ortalama 100 TL alsan....100*3=300 TL
300 *20 = 6000 TL
ortalama 60-100 dk demişsin yani günde 180-300 dakika(3-5 saat).
ctsi,pazar tatil.
yan avantajlardan bahsetmiyorum.
budur...
devam gözüm.
:)

aynen ama yakındaozel brı gerekek randevularımla uğraşacak. ve boylece cep telefonum sakınleşıcek yenı numara ıle bırlıkte. ucak moduna alıyotum telefonumu bazen.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...