Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3. Defa Aydinlandim

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

Nako said:

dünyevi mallar filan... oldu mu şimdi?

istedigim herseye ulasabilme imkanim var. ulastigim herseyide dunyanin daha guzel bir yer olmasi icin kullanicam. herkesin ozgur ve mutlu kimsenin kolesi olmadigi bir dunya. her bireyin ruhunun sonsuz gucune kendi kendine sahip ciktigi bir dunya =)
Sosyal ağlarda paylaş

Hikayeyi biraz degistirdim boyle daha heyecanli oldu bence.

"Ama bu sefer inanilmaz oldu. Hayatta arzu ettigimiz ve olmasi gereken tum guzel seyleri mumkun kilmanin yolunu buldum. Bu kesfettigim seyi de kendim cok guzel uygulayabildigim gibi bunu ogrenmek isteyen herkese de ile ogretebiliyorum.

Artik sonsuz enerji , sevgi ve .m kaynagim var. Her gecen gun sekste biraz daha ustalasiyorum ve git gide daha da guclu oluyorum. Bu gucumu daha cok hatunla birlikte olmak icin kullanacagim ve bunun nasil oldgunu ogrenmek isteyen herkese ogretek, birlikte calisarak cok daha etkili olucagiz.

Direnis icin gittigim istanbulda aradigim cozumu buldum. Etilerden ayrilip tum zamanlarin en saglam hatunlarinin bir arada bulundugu taksime gecip kamasutrada kismende olsa ustalasiyorum. Gucumun ne noktaya ulacagi konusunda cok heyecanliyim ama dunyada tek olmadigimin da farkindayim. Bir cok erkek var ve bende gucumu dunyada herkesi silkmek icin kullanacagim."

kalan paragraflari siz doldurun hade
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...