Jump to content

inyormaynd

=o=
 • Mesaj sayısı

  7.644
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

inyormaynd hakkında

 • Rank
  inyormaynd

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. inyormaynd

  Battle for Azeroth Ana Konu

  Evet hotfix haberini verdiler bir kaç saat önce. Sabah wq 5 isterken akşam gelen 4 istemişti.
 2. inyormaynd

  Battle for Azeroth Ana Konu

  Şu candy crush görevini yapanın umarım işi rast gitmez. Bu ne abi beş tanesini yan yana getireceksin diye gir çık yapıyorsun tam yapmaya yaklaştığında tak random atıyor. O kadar hotfix getirmişler bir de utanmadan nasıl ptr'da çözemediniz şunu?
 3. inyormaynd

  Battle for Azeroth Ana Konu

  Bugün bir saatimi harcadım o göreve. Oturdum hırs yaptım çok rng jump var.
 4. inyormaynd

  kappa spor ayakkabı

  0
 5. inyormaynd

  kappa spor ayakkabı

  xd.
 6. inyormaynd

  Battle for Azeroth Ana Konu

  Bir buçuk ay önce 412'de bıraktım 8.2 ile sırf content için geri döneceğim sanırım sonrası zaten Classic. ilvl'ı öyle ya da böyle kasıyorsun ama tabi gün sonu rng gods'lara bel bağlıyorsun. Onun yanında raid'e girmek ayrı bir dert. En son bırakırken millet artık link instagram and tinder diye dalga geçiyordu. Curve olduğu halde taktiğin tamamını yazmamı isteyen mal raid liderlerinden kimse haz etmemeye başladı. Hoş, döndüğümde de pek farklı bir tablo beklemeyecektir beni eminim.
 7. Eğer bir şeyler satabilirsem açayım ben de. Shutter'da gördüğüm en büyük eksik (diğerlerinde nasıl bilmiyorum) yüklediğin içeriğin aratıldığını veya kaç kişiye gösterildiğini göstermemesi. Sadece indirme verilerini gösteriyor. Benim buradaki endişem, yüklediğim içeriğin ne kadar popüler olup olmadığını, nasıl aratılıp ulaşıldığını/ulaşılmadığını takip edebilirim? Experimental gitmek çok doğru gelmiyor açıkçası özellikle de benim gibi yeni başlayan bir kimse için.
 8. inyormaynd

  I Am Mother (2019) (Netflix - Scifi)

  Dün gece izledim fena değil, weta gene robotu harika yapmış. Şu film black mirror'dan kat kat daha iyi..
 9. inyormaynd

  Swamp Thing (2019)

  https://9gag.com/gag/a9K01dK?fbclid=IwAR10nAYtOdK9Nd348O6bYcDb6wA_gCBiNPHCBd9NgTvmz73jIpUYt2FxQtY
 10. inyormaynd

  Black Mirror (2011) - Netflix

  Şimdi son iki bölümü de bitirdim. Bu kadar kötü olamaz. Tam böyle güzel bir hikaye galiba lan derken sonunu disney filmi gibi bitirmeleri özellikle büyük rezalet.
 11. Hiç shutter bakiyeni çekmeye kalktın mı? Nasıl çözdün o yolu?
 12. inyormaynd

  Black Mirror (2011) - Netflix

  Bok gibi bölümle başladı netflix tamamen kendi masturbasyonu için yaptırmış çok belli. San junipero'yu beğenmeyenler ilk bölümü direkt atlayabilir.
 13. inyormaynd

  Game of Thrones (2011) - HBO

  Kit Harington Had To Film 15 Hours Of Fake Scenes To Throw Off 'GoT' Plot Spoilers The most closely guarded of scripts, rumour has it that if a member of the GoT cast reveals any plot points from an upcoming season of the show then they are thrown into a cage full of hungry bears with self-esteem issues. Ok, while that might not be strictly true, Kit Harington has revealed that he did have to film hours worth of fake scenes with the sole purpose of throwing off paparazzi and those looking to ruin the plot for the show's seventh season Insanity! http://www.esquire.co.uk/culture/tv/news/a16063/kit-harington-game-of-thrones-season-7-fake-scenes/
 14. inyormaynd

  ALINIK MAGİC THE GATHERİNG

  Halen arıyor musun?
×
×
 • Yeni Oluştur...