Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PC Gaming #2

axedice

Öne çıkan mesajlar

1 saat önce, goldbären dedi ki:

ulan amma büyüttünüz, adam parçaları yaksa aynı gün gidip 5. kasayı sipariş edecek varlığı var. bir nerd için olması gereken minimum sağlanınca bu kadar ayakta alkış tutmayın... (fakat bir şişko olarak kaslı adamları kıskanmak?)

altıncıya yetmeyebilir mi ama parası? kötü gün için çenesinin arasına sakladığı paraları çıkarsa bi 3 de oradan alır bence.

hehe iyi witcher oldu adamdan lan QISQANMA sdfsf

Laraken tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, goldbären dedi ki:

ulan amma büyüttünüz, adam parçaları yaksa aynı gün gidip 5. kasayı sipariş edecek varlığı var. bir nerd için olması gereken minimum sağlanınca bu kadar ayakta alkış tutmayın... (fakat bir şişko olarak kaslı adamları kıskanmak?)

https://www.youtube.com/watch?v=qfQuZTiNd3w

böyle adamı öpüp başa koymak lazım bu devirde.

youtube embeddingi öldü sanırım forumun gg.

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, goldbären dedi ki:

HANR CAVIL KASA TOPLAMIŞ ODA BİZDEN BİRİ 

1522229959919.png

Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, goldbären dedi ki:

wanna be demeyek mi?

ne oynuyor ona bakmak lazim

tam rage quitter tipli

Sosyal ağlarda paylaş

9 saat önce, goldbären dedi ki:

Şu net Umut Sarıkaya karikatürü

Kaede tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

20 saat önce, goldbären dedi ki:

sorunun ne onu anlamadım. "nerd" olmak için üç kuruş parayla dandirik parçalar alıp toplamak mı gerekiyor? para olunca "nerd" olunmuyor mu? adam belki de hayatında ilk defa kasa topluyor. üşenmeden talimatları okuyup birbirine birleştiriyor. filmlerde ve dizilerde verdiği emekleri dinleyince, böyle becerikli biri çıkması beni şaşırtmıyor. illa bazı aktörler gibi kasıntı kasıntı takılıp her sahneyi dublorlere verip parayı ismi üstünden alan aktörler gibi mi olması gerekiyor seni tatmin etmesi için?

kıskanıyor zaar.

Sosyal ağlarda paylaş

adam zaten 6 ay önceki meşhur "xbox mu ps mi" röportajında söylüyordu sorulunca "kasa toplamadım ama toplanmış kasalar kullanıyorum, vaktim ve cesaretim olunca kasa da toplayacağım" demişti. millet de "toplarken videoya çeksin koysun" yazmıştı. adam direkt onu yapmış işte, helal olsun.

fe1.png

filme de çeksinler beraber artık ikisini.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...