Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Division

Khiran

Öne çıkan mesajlar

2ser parca set BPsi phoenix credit ile alınabiliyor BoOdan. 350 civarı istiyor her parca. Bir kac yeni BP gelmis BoO ya. Navy MP5 artık div tech istemiyor.

set parcaları 22 fabric ve 8 electronic istiyor craft etmek icin.

HE FW M1A BPsi DZlvl75 te DZ den alınabiliyor.

CM bossları 4 er sarı atıyormus.
Sosyal ağlarda paylaş

Dogru 3 ya da 4 wavede survivor link basmak lazım o yuzden randomların skillerini kullanmasına guven olmuyor. CM yapanları izledim 2 3 tane spot var temiz olan. Insanlar 4 heal 2 flash 1 scan 1 ammo kullanıyor gordugum kadarıyla suana kadar.

-Girdikten sonra merdivenden saga ya da sola cıkın ust kat platformlardan birinde olun.
-Waveleri ogrendikce rahatlar bu tabi ama Drone'lar ilk shotgunlar iki sniperlar 3 seklinde gidiyor. Sniperlar cok vuruyor bir de kor ediyolar gercekten.
-2 turret aynı anda kapatılıp APC nin arkasına bomba koyunca kacacak zaman oluyor. Burda kucuk bir koordinasyon lazım.
-APC yi bombaladıktan sonra platformun ortasında alt kat var oraya inince APC nin sizi bombalamasını yemiyorsun ayrıca restock var orda.
-O bitince cıkıp sniperları olduruyosun. Rinse and repeat.
-Wave 15 zor. Onun dısındakiler skiller dogruysa rahat.

Support station lardan bleed falan gibi effectleri yememenizi saglayanı almak da iyi olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Of incursion tamamladık ama ölüm oldu ya. Zorlandık epey.

Sentry çantamı aldım yatıyorum. GG.

Comment yukarda yazılmış, olay wave leri öğrenmekte bitiyor. Bir de sabır ve pozisyon alma. Wipe yedin mi gg, haydi baştan. Sonunda gerçek bir challenge gelmiş oyuna. :)

http://i.hizliresim.com/bD06jd.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...