Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cyberpunk 2077

Desqpio

Öne çıkan mesajlar

double tap dodge kapatılabilse iyi olacak, zaten sürekli koşuyoruz, bi de sağa sola sıçrıyorum üstüne inputtaki gariplikten. kullanmıyorum bile zaten dodge.

ben kafamda tldr yaptım oyun hakkında. gidip görevleri yaptığın sürece yaşadığın deneyim çok iyi. serbest takılıp sağı solu eşeledikçe göze batmaya başlıyor her şey. hele adamların "yapmazlar" diye öngörmedikleri şeyleri deneyip bug avına çıkanlar torba torba rahatlıkla bulurlar.

Bi de bende motion sickness yoktur, mirrors edge'i vr gozlukte bile oynadim. Ama bu oyunda kokpitten lambir lumbur araba surerken beyin sarsintisi geciriyorum. Sanki tum arabalar san andreastaki o garip suspansiyonlu pimp araclar gibi gidiyor fps kamerada.

sylvanas tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ilginç ya, klavye ile araç kullanmaktan şikayetçi olmayan bir ben varım sanırım. saints row veya gta'da ne kadar sağa sola bindiriyorsam bunda da o kadar, daha fazla değil.

sadece şu bütün ekranın sağa sola aşırı titremesi glitch'i çıldırtıyor, aşırı sık oluyor çünkü. resmi forumuna da yazdım, umarım fixlenir yakında.

delamain arabalarından biri:

Spoiler

glados çıktı ayyy lmao çok iyiydi

öbürü de clarice çıktı lol

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Skill stat sistemini biraz çözünce baştan başladım full stealth + int/hack gitmek için, benim anladığım şehirdeki otomatlar dahil hackable herşeye en az bi hek atıp skill xpsini almak lazım, aynı şekilde yolunda olan olmayan her düşmana bi stealth takedown falan ki ordan da max stealth xp alalım.

Dandik junkları kırıp craft yapmasan bile mat.leri satarak daha çok para kazanılıyor, oyun başındaki dandik lootlar için de aynısı geçerli. Ama pahalı junk olayını bilmiyordum mesela, yüksek sayıda yada kalitede mat. vermiyorsa baya kötüymüş.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, GERGE dedi ki:

Bu arada klavye ile araba kullanmak mümkün değil neredeyse. Gamepad lazım, gamepad ile iyi.

Bir de 10 saat oldu diyor Steam, daha bir tane aha bug dediğim sahne olmadı. 3500X ve PowerColor RX 5600 XT. Teşekkürler AMD ?

devamli amd yaziyorsun ama sylvanas nin videosundakilerden bahsediyoruz biz. bunlarin amd nvidia ile alakasi yok. amd de araba ile diger arabanin altina kurek gibi girip gecmiyormusun son hizda ornegin? ya da videodakiler. 

2:24 deki patlamaya bak ornegin bunlar hep bug amd ile alakali degil.

Scalanova tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...