Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cyberpunk 2077

Desqpio

Öne çıkan mesajlar

hayır araba kullanmanın oyunda bu kadar bi yeri de yok. neyin çilesi bu anlamadım. bi yerden bi yere gidiceksiniz alt tarafı 30 sayfadır araba kullanımına bok atan tipler var topicte. araba şöyle araba hissi böyle. hayır bişey oldugu da yok. benim tek gördüğüm eksik oto drive yok onu anlamadım.

Black-ice tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

OYUN RPG DEĞİL RPG. cd projekt red çok iyi firma, çok güzel firma da OYUN RPG DEĞİL. adamlar twitter biosundan RPG'yi kaldırdı sdfsdf oyunda story'e hiçbir şekilde müdahele edemiyorsunuz, RPG namına hiçbir şey yok, aksiyon story driven güzel grafikli oyun olmuş. tamam bunlar iyi de PR'da vaad ettikleri hiçbir şey yok.

mesela ACAYİP CANLI ŞEHİR, HER NPC'NİN BİR RUTİNİ OLACAK ONU İZLEYECEK falan demişlerdi, en fazla bir lineı var NPC'lerin.

oyun baya baya 1 yıl erken çıkmış o kadar ertlemeye rağmen.

lmao:

9xfcf1atwq461.png

paradoksalkedi tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

17 dakika önce, paradoksalkedi dedi ki:

OYUN RPG DEĞİL RPG. cd projekt red çok iyi firma, çok güzel firma da OYUN RPG DEĞİL. adamlar twitter biosundan RPG'yi kaldırdı sdfsdf oyunda story'e hiçbir şekilde müdahele edemiyorsunuz, RPG namına hiçbir şey yok, aksiyon story driven güzel grafikli oyun olmuş. tamam bunlar iyi de PR'da vaad ettikleri hiçbir şey yok.

mesela ACAYİP CANLI ŞEHİR, HER NPC'NİN BİR RUTİNİ OLACAK ONU İZLEYECEK falan demişlerdi, en fazla bir lineı var NPC'lerin.

oyun baya baya 1 yıl erken çıkmış o kadar ertlemeye rağmen.

lmao:

9xfcf1atwq461.png

şu oyunun bunca yıldır rpg diyerek oynadığımız oyunlardan zerre farkı yok.

sırf bok atmak için bok atıyorsunuz

Sosyal ağlarda paylaş

Oyun çok güzel bence burda yazılıp çizilen sıkıntılar 1 aya kalmaz düzelir. Eksik content eklenir şahane bir goty edition çıkar seneye.  Adamlar söyledikleri şeyleri yapabilecekleri ortamı sağlamışlar ama herhalde pandemi falan derken, eh 8 milyon preoderi bekletmekte kolay degil. Yine iyi bile cikmis 2020 icin.

Sosyal ağlarda paylaş

Ben çok heycanla gidip ekran kartı filan alınca biraz hayal kırıklığı yaşadım RTX konusunda, Yani RTX halen bence zengin sevdasi 3080'den aşşa bilmiyorum belki 3070 olur ama 3060 ti bile yetmiyor. Shooter oyun sonuçta, silah çekince 40fps yetmiyor. Kapayınca rtxi oyun çok çok çok daha iyi bir tecrübe sunuyor, arada fark o fps kaybina degmez kesinlikle. Optimizasyon şart. Onun dışında üzen bir durum yok.

Sosyal ağlarda paylaş

şunu yaptım, araba sürerken yaşadığım o zone değiştirirken zorlanma yavaşlama, harita yüklenme hissinden kurtardı. drop olmadan sürebiliyorum aracı hızlı şekilde.

blues fm açıp araba sürmek çok fena keyifli. yalnız yağmur scripted mi anlamadım, ya tam hatırlayamadım şimdi ya da sadece bir iki yerde senaryo gereği yağdı gibi. yağmur dinamik mi farkeden var mı?

sylvanas tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

pisces görevi çok iyiymiş lan, ripigi diyil'ciler oynasın mutlaka =PPP

Spoiler

pisces görevinin sonunu yazdım yamyam gibi, üstteki cümleden anlamayan varsa diye bi daha yazıyorum bak HAYVAN GİBİ yazdım sonunu.

Spoiler

yalnız herkesi doğramayaydım iyiydi. judy trip attı maiko'yu kestim diye. hak etmişti ama. dümeni gene tyger claws'a verip dükkanın başına geçecekti.

gangbanger liderliği olmadan cyberkerhane hayatta kalabilecek mi, stay tuned...

o değil de judy simp'liyoduk, o da yalan oldu heralde.

no fucking regrets.

Cokomantis tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Frostbite dedi ki:

https://kayiprihtim.com/haberler/oyun/cyberpunk-2077-ataturk-hakaret-turkce-ceviri/

Şu rpg mi değilmi den daha önemli bence.yersiz saçma bence art niyetli yapılan bir çeviri olmuş

ben hiçbir oyunu lokalizasyonla oynamıyorum çünkü bunlar %90 referansları falan anlamıyor, settingdeki şeyleri bile öyle bi çeviriyorlarki bu ne ulan oluyorsun. zaten c2 ingilizcem var lan allahın çevirmenine mi kaldık....

orijinali türkçe olan bi yapım olursa oynarım öyle ama bak, lale savaşçıları ingilizce oynanmaz mesela sdfgh

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...