Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cyberpunk 2077

Desqpio

Öne çıkan mesajlar

15 saat önce, razzRaziel dedi ki:

"V, one of my missing vehicles could be near your position."

olm bunu trollemek için koymuşlar heralde en olmucak anlarda sürekli spamlıyor.

abi demin random bunla karşılaştım ulan ya auhehueauhahuuhauheuhaeuhaeuh, şimdi diğerlerini de bulasım geldi

11 dakika önce, Cokomantis dedi ki:

delamain'e söveceğinize toplasanıza abi adamın arabalarını. güzel questline o.

senin postu görmeden yazdım hepsi böyleyse iyiymiş ama10snde bir spamlenmezki kardeş ya

Silphatos tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

bu diyaloglarda, menüde falan bi alttaki seçeneğe geçmek için W-S kullanabilmemizi sağlayacak bi şey yok mu? benim mouse'un tekerleği biraz gidik gibi, ya tekerlekle ya da ok tuşlarıyla değişiyor bu. WASD'den elimi kaldırıp oka gitmek istemiyorum.

bu arada amd tweak olayında postu silmişler, siz foruma yıldızlamışınız ama.. ben göremedim tweakin ne olduğunu ?

Xenocide tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

araçların bagajı mı varmış? haberim yoktu hiç lol

tweak dediğiniz neyi twekliyor?

bi de bu claire'in yarış quest'inin sonunda

Spoiler

sampson'ın peşine gitmeyip yarışı bitirince claire sonsuz trip atıyor.

sampson'ı takip edince öldürmesine engel olamadım. adamın dediğine göre düz normal yarış esnasında ölmüş dean, kasıt yoktu diye yeminler ediyor. you might be right. BUT İ DONT GİVE A SHİT diye taradı adamı manyak karı sadgfds

önceki yarışta olayı ilk anlattığı zaman işlemek gerekiyormuş "ya boşver boolum öldürmeyek ya =))))" diye.

yarışı bitirince 0 hediye (yarıştan gelen para hariç), claire sampson'ı öldürürse claire'in kamyonu, öldürmezse kamyon + sampson'ın arabası geliyormuş.

rip samson, zaten saçını da beğenmemiştim =/

Sosyal ağlarda paylaş

artılar: Cyberpunk 2013/2020 dünyasını çok iyi uyarlamışlar, karakterlerle konuşurken animasyonlar ve dialoglar sizi oradaymış gibi hissettiriyor. ana karakterlerin kaplamaları, ışıklandırma, duman efektleri on numara beş yıldız olmuş. hikaye anlatımı sanki masaüstü P&P seansındaymış gibi bir hava uyandırıyor. şehrin tasarımı mükemmel, gece-gündüz farkı hissettiriyor. çok zengin kıyafet ve kişiselleştirme imkanı var. dünyanın yapısı ve arabalar 80ler-90lar-2000ler tasarımları harmanı olmuş. biraz japonya biraz san francisco karışımıyla adeta Blade Runner / Akira / Ghost in the Shell / Deus Ex atmosferi bir potada erimiş.

eksiler: şehir çok boş olmuş. fazla boş. Witcher 3'teki kalabalık kasabalardaki NPC rutinlerini buraya aktaramamışlar. oyunun ana hikayesini bitirip sanki şehre hiç dokunmamışlar gibi. sürekli görev yapıp birilerini öldürüyoruz ama şehir içindeki etkileşimler olmayınca bunu bir grind haline çevirmiş. keşke trauma team'le ilk karşılaşmamız gibi olayları random eventler gibi görebilsek. ya da sürekli polislere yardım etmek yerine uyuşturucu kaçakçılığı gibi pis işler yapabilsek.

bir de oyuna objeler/NPC'ler için gölgelendirme koymamışlar ve Ambient Occlusion dahil etmemişler gibi geldi.

Sosyal ağlarda paylaş

20 dakika önce, reampage dedi ki:

Herifler ne guzel sehir yapmis, labirent gibi ama hic tekrar ediyor hissi yok.

Hitman'in mukemmel harita mantigi burda da var. Kucuk bolumleri, ama her yol bir yere baglandigi icin cikmaz kavrami yok, her gittigin yer seni bir yere ulastiriyor, surekli gidiyormussun gibi pen world hissi veriyordu. Bunu teorik masaya yatiran guzel bi video vardi da arasam bulamam. 

Sosyal ağlarda paylaş

Fps oldugu icin yetemem diye aglamistim ama yettim ve diger fps lerede bulasirim artik, tv ye gectigim ve monitorden daha uzak yattigim icin beceriyorum.

oyun cok cok iyi bence bu iyiliginide sahsen gta 5 e benzerliginden alıyor sahsim adina. Ayni sekilde oynuyorum action adventure rpg. Nefis.

yurume olsa ne guzel yagmurda sehri gezecegim ama nasil koymamislar anlam veremedim.

Hikaye cok iyi gidiyor hala.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...