Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cyberpunk 2077

Desqpio

Öne çıkan mesajlar

dlss 3.5 ray reconstruction sadece path tracing modunda seçilebiliyor... 🤦‍♂️ sadece 4090 sahiplerine özel bir feature olduğunu söylemeyi unutmuşlar...

genel olarak cpu yükü ağırlaşmış ayrıca, neden sistem gereksinimlerini yükselttikleri anlaşıldı.

bugün yeni nvidia game ready sürücüsü çıkmış bunun için.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Grafikler gördüklerimin en iyisi kesinlikle. Ama Ray Tracing: Overload ile DLSS Performance açtığımda 40 fps alıyorum ancak. Böyle oynar mıyım bilmiyorum. G-Sync sağ olsun oynanılmaz değil, Path Tracing ve  Ray Reconstruction da çok iyi görünüyor. 30 üstü en azından, deneyeceğim biraz. Konsolcular hep 30 oynuyor zaten 😃

Ama  4K monitör alarak hata yapmışım sanki, 1440p alacaktım haddimi bilip 😃 Gerçi oyun dışı her şey için 4K daha iyi tabii.

Sosyal ağlarda paylaş

1440p’de de dlss açamazdın abi, ben denedim onda dlss. dlss quality’si 4k dlss performance’dan kötü çünkü, daha az input pixel var. şimdi oynarken görmeyeceğin shimmering’i görürdün, native’de de daha az performans alırdın.

ben dldsr + dlss dahil herşeyi denedim eski monitörümde, 4k’nın tek sıkıntısı dlss koymayan oyunlar. onlar da azalacak umarım.

Sosyal ağlarda paylaş

Sam, 21.09.2023 19:16 tarihinde dedi ki:

dlss 3.5 ray reconstruction sadece path tracing modunda seçilebiliyor... 🤦‍♂️ sadece 4090 sahiplerine özel bir feature olduğunu söylemeyi unutmuşlar...

genel olarak cpu yükü ağırlaşmış ayrıca, neden sistem gereksinimlerini yükselttikleri anlaşıldı.

bugün yeni nvidia game ready sürücüsü çıkmış bunun için.

once path tracing enable edip ray reconstructioni acip sonra komple ray tracingi kapatinca, ray construction acmaya izin veriyor. 

Sosyal ağlarda paylaş

şimdi denedim. path tracing’i kapayınca grileşiyor ray reconstruction, path tracing olmayan ray tracing seçenkleriyle kullanılamıyor yani.

ray tracing’i komple kapatınca zaten reconstruct edecek ray yok yani. 😀 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...