Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cyberpunk 2077

Desqpio

Öne çıkan mesajlar

Sadece path tracing için olduğunu önceden söylememeleri, bütün rtx kartlarla kullanılabildiğini söylemeleri sinirlendirdi işte, sanki 15-20fps oynamak isteyecekmiş gibi insanlar. Path tracing harici ray tracing için çalışsa o zaman geriye dönük uyumun bir esprisi olurdu, boşuna heyecanlandırdılar.

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Nvidia çalışacağını söyledi, CDPR bir şey demedi. Başka oyunlarda çalışabilir.

Path Tracing çok iyi görünüyor bu arada. Ben oyunu console köylüsü modunda 40fps oynayacağım sanırım. Eski öğrencilik zamanlarımızdaki budget sistemlerimi de anarım.

Sosyal ağlarda paylaş

Sam, 24.09.2023 23:10 tarihinde dedi ki:

sanki 15-20fps oynamak isteyecekmiş gibi insanlar.

kimse istemez, doğru.

ama oyunların, özellikle böyle marketable yeni featüre'larla çıkan oyunların, gelecekte çıkacak daha ihtişamlı donanımlarla scale olabilmesi de önemli. bugün çıkan oyundaki her ayar / peçle gelen her ayar bugünkü en iyi makinede 4k60 verecek or gtfo diye düşünmemek lazım.

Sosyal ağlarda paylaş

benim kızdığım ray reconstruction değil yalnız, path tracing de değil. “ya bakın 2060’ta bile ray reconstruction çalışacak” diye anlatmaları. sonra 2,5 fps ile çalışıyor mu, çalışıyor. aman ne de geriye dönük uyumluymuş. derlerdi ki “sadece path tracing ile uyumlu”, insanlar heveslenmezdi boşuna. vay ben niye path tracing çalıştıramıyorum değil yani mesele. ileride 5070 filan alıp çalıştırırım sorun değil. ok yani 3,5 da bizim için değilmiş, baştan söyleyebilirlerdi gazlamak yerine.

şu oyunun hakkını verecek makineyi launchtan 5 sene sonra alabileceğim herhalde.

Sosyal ağlarda paylaş

path tracing ile olan glitchler düzelmiş mi diye merak edip girdim. path tracing + ray reconstruction ile glitchler gitmiş ve çok güzel bir hale gelmiş. ek paket ile baştan oynarım bi kere daha. 2.0 ile yıllar sonra anca adam ettiler oyunu. zamanında yatırımcılara daha 3 yılı var diyince sinirlenip yarım oyunu çıkarttırdılar heralde. 🙃

Sosyal ağlarda paylaş

Norak, 25.09.2023 19:52 tarihinde dedi ki:

ana oyunda oldugu gibi PL icin freebie dlcler var kiyafet skin comic vs:

https://www.cyberpunk.net/en/myrewards

Aynı zamanda twitch drop var.

https://www.cyberpunk.net/en/twitch-drops

Fakat sniper'ı twitch'ten 2 subs karşılığı vermeleri de çingenelikmiş.

Deathblade tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ben 1 saat arkada actim oynadi kendi sessiz, ilk 2 item dustu, bg3 de benzer bisi vardi mor pijama verdiydi onlar da. twitch seyinden girip claim etmek gerekiyor extra olarak. Steame ekleniyor mu yazmiyor, oyunda apartmandan alabilirsiniz demis anca.

Norak tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

yeni oyun acmak gerekiyor sanirim, eski save ile calistigina dair bisi dememis, yada ben oyle anladim.

appear in your apartment in Cyberpunk 2077: Phantom Liberty after restarting the game if Cyberpunk 2077: Phantom Liberty is owned.

Norak tarafından düzenlendi
  • Uzuldum 1
Sosyal ağlarda paylaş

Night city'de fiyatlar el yakiyor yazin ucretsizleri.

Katana builde basladim, Saburo'nun kilicini almayi unuttum questi bookmarklamis olmama ragmen. Bayagi da zormus yesili bile yok etrafta. Mavilere gectim buildimin silahi gri ahah.

Nomad baslangicdaki scripted chase very hard'da bu oyunda en keyif almadigim yer oldu. 

Sosyal ağlarda paylaş

arcane, 26.09.2023 22:41 tarihinde dedi ki:

Night city'de fiyatlar el yakiyor yazin ucretsizleri.

Katana builde basladim, Saburo'nun kilicini almayi unuttum questi bookmarklamis olmama ragmen. Bayagi da zormus yesili bile yok etrafta. Mavilere gectim buildimin silahi gri ahah.

Nomad baslangicdaki scripted chase very hard'da bu oyunda en keyif almadigim yer oldu. 

Konpeki Plaza ya kapıyı glitchleyip girebiliyorsun tekrar

Youtube da var nasıl yapılacağı, double jump ı alıp deneyebilirsin, çünkü Saburo'nun üzerine de bıçak eklemişler ve kılıcıyla set gibi çalışıyor kaçırmamak lazım.

• Tesekkurler 1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...