Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cyberpunk 2077

Desqpio

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...

steam global top sellers'da ikinciliğe çıkmış gene, anime iyi reklam yaptı. ben de baştan başladım ama öyle birşey değişmiş gibi hissetmedim hiç bug vs bakımından, bana t-pose hatta eskiden çıkmamıştı, şimdi çıktı 1 tane lol. olsun ama dert etmiyorum o kadarı. estetik, transmog ve sınırsız respec gelmiş olması önemliydi, onlar iyi olmuş. keşke omuz üstü bile olsa third person da gelseydi de tam olsaydı.

yalnız o arada monitörü 4k'ye geçirdiğim için gene ray-tracing açamıyorum, öldürüyor resmen fps'i yeni makineyle bile. ?

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

@Bone

ya boktan bi netim var zaten 2 gün 63gb indirdim, oyunu açtıktan 30 sn sonra bunu görünce büyük hayal kırıklığı oluyor. o kadar da zaman geçti yani üzerinden, şöyle tırt problemleri çözemediyseler oyunun mühendislik tarafında çok büyük tasarım hataları var demektir, olması gerektiğinden çok daha karmaşık tasarlamışlar demek. oyun çıkalı 2 yıl geçmiş, 2 yıl! hala spawn edeceğin aracı yollarla kısıtlayamıyor ve kıçını zemine oturtamıyorsan yazacağınız yazılımı seveyim ya.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

herkesin makine olup uçup kaçtığı, araçlarla teknolojinin zirvesinde bir mega şehir ile en hızlı makinenin buharlı tren olduğu köy/doğa hayatı arasında tempo farkı olmalı zaten.

ayrıca biri gerçekçilik odağı olan bir third person, diğeri fantezi first person nasıl bir karşılaştırma bu.

Sosyal ağlarda paylaş

ilk çıktığında denemiştim de hiç sarmamıştı

geçenlerde oturdum edgerunners'ı izledim, ve tabii sonra diğer binlerce kişi gibi bende de "cyberpunk mı oynasam gene...." hissiyatı oluştu

indirdim açtım oynadım, daha çok oynadım, hala oynuyorum, inanılmaz sardı lan

şu ana kadar çok canımı sıkan, "yapıcağınız işi.........." dedirten bişey olmadı

tek sıkıntım inventory management ama o zaten nerdeyse her rpg'de başımın belası, bu oyuna özel bişey değil

Sosyal ağlarda paylaş

Ben daha patch falan yokken iki kere sikintisiz bitirmistim. Isin ilginci bir sene sonra tekrar denedim ama cok kasti. Zaten en dusukte ve yuzde elli cozunurlukle filan oynamistim. Simdi oyle bile zorlandi. Baya 90'lar piksel adventure oyunu gibi goruntuyle bile keyif almistim.

Sosyal ağlarda paylaş

On 05.10.2022 at 05:55, arcane dedi ki:

nasil bir sikinti yasiyorsun? simdiden nexusmods'da bazi islerin modu var. inventory manager var, custom filter muhabbeti var, craft/dismantle falan hizlandiranlar var.

çok da cheating hissiyatı olmasın diye girmedim o işlere ama bi göz atıcam galiba

oraya buraya 1 saat motorla gideyim, insanlarla telefonda konuşayım mesajlaşayım hiç gocunmuyorum, ama iş inventory management'a geldi mi niyeyse daral geliyor içime ?

Sosyal ağlarda paylaş

inv'de sıradışı bir sıkıntı yok ya. araba/motorun bagajına koyabiliyorsun kullanmadığın unique vs veya sonraya saklayacaklarını. ben 100 kredi üstü herşeyi satıyorum. altındakileri eritiyorum. 18 tech ile ashura craft spamle köşeyi döndüm zaten, parayla da işim kalmadı. inv namına tek sıkıntı oyunda amazon vs olmaması, tek tek spesifik tarif veya parçalar için wikiden bakıp ripperdoc veya vendor gezmek.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...