Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 Genel Başlık - 3

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Flassh said:

infernoda butcheri bir türlü kesemedik, var mı püf noktası?

Melee'ysen çok bir şey diyemeyeceğim, ama menzilli bir sınıf oynuyorsan kesinlikle odanın diğer ucundan saydırmaya bak Butcher'a. Demon Hunter olarak 1 shot yiyorum o chain attığı özelliğe. O yüzden sürekli maksimum uzaklıkta durmam gerekti kesene kadar. Bir de sonlara doğru Enrage'e giriyor, bütün oda yanmaya başlıyor sıra sıra, orada biraz dans etmen gerekecek. (WoW oynadıysan Heigan'ın dansına benziyor biraz)
Sosyal ağlarda paylaş

butun oda yaninca kurtulus yok ki zaten, 3 dk altinda zaten kesmen gerek diye biliyorum.

wizard da ben venom hydra kullaniyorum kacarken bile surekli damage oluyor, ustune archon rune olarak cooldown reduce, ustune %15 cooldown reduce pasif skillerden, 2 kere archon kullaniyorum kipirdamadan yedikce potion. gerisi de kiting amgic missile, seeker rune.

archon a gecmeden once bi hydra cikar tabii. surekli hydra bulunsun haritada

3 dk da kesmen gerek yoksa enrage oluyo.

solo icin bu taktik.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun bariz bi şekilde dead villagerlar üstüne kurulmuş, diablodan azmodandan rare çıkmıyor ama maşallah köylülerde sürüyle lol yerde yatan birini yada taş yığını falan görünce herşeyi bırakıp ona koşuyorum ben.

bide random zonelar nasıl random anlamadım, geçtiğim yerlerin %80 i aynı yerde, hatta random moblar tamamen aynı spawn yerlerinden çıkıyor sdf eskiden tüm haritadaki herşey değişirdi beah
Sosyal ağlarda paylaş

Dün aklıma gelen bişey var. Blizz bu bossları ve actları (inferno) neden bu kadar zor yaptı? Aklıma 2 şey geliyor;

1- Oyun hemen bitmesin
2- RMAH'den para kaldırsınlar

Şu anda inferno act 1 deki gearla act 2 oynayamazsınız. Bu şekilde de devam etmez. Nasıl bişey yapacaklar fikri olan ?
Sosyal ağlarda paylaş

az önce hell act 3'te yanyana duran iki champ pack beni oyundan soğuttu
ondan bundan kaçayım önce şuna sonra buna vurayım vs vs her türlü piçliği yapayım hepsine varım, benim zorluk anlayışım budur
4 mob shield açıp ırzıma geçiyorsa diğer 4 mob vortex atıp illusion basıyorsa ben napayım artık ya
Q_Q
Sosyal ağlarda paylaş

Inferno'ya kadar sadece solo oynadım oyunu. Inferno ile mecburan party olayına girdim. Act I'i bir şekilde bitirdim dün gece, güzel bir gruptuk. Ancak gerçeklerle asıl şimdi yüzleştim (Inferno Act II).

51k canım olmasına rağmen 1 vuruşta yatırıyorlar. Abartmıyorum Act II'nin başındaki sinekler/arılar tek vuruş yapıyorlar :))

Sanırım biraz vitality/dps'den kısıp, resiste gitmek gerekiyor. Beraberce yapmak isteyen olursa da kapı açık. Stargazer#2345
Sosyal ağlarda paylaş

Nephalem valor çok gereksiz geliyor lan.

5 stack max. Stackı %15 gold ve magic find veriyor. 30 minute duration.

%25'e kadar çıkan magic/gold findlar var. Gearda 3-4 parçayı değiştirip dps'den biraz ödün versem devamlı full stackla geziyor gibi olucam. Bosslarda zaten öyle abuk bir dps requirementı yok.

Direk gitsem bossu yapsam hem kanser olmayacam hem de "eyvah 4 dakikası kaldı buffın" derdi olmayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...