Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 Genel Başlık - 3

Gangren

Öne çıkan mesajlar

tamam da one shot dimi? bi vurusta gidiyosun sonucta.

ilerlemesine ilerlenir de act1 akici idi (butcher da 15 kere olmem harici), act2 de ortalama 3-5 dk da bir oluyorum. yani diamond skin var 6 sn, ne zaman kullansam 20 bin damage bittigi icin bitiyo 6 sn bittigi icin degil. bosslarda olmuyodu oyle act1 de.

ilerleniyo onda sorun yokta paso oluyosun, bi de act2 su ziplayanlarla dolu o kotu, ziplayan ve ucan sey atan kuslar, o ikisi olduruyo.
Sosyal ağlarda paylaş

bugün imece usulü Ponny level girdik paraları birleştirip 2 tane mavi 950+ dps 2 hander mavi , 1 tanede 750 dps 210 vita 200 str 1 hander düştü sıfır valorla. Sözün özü act 2 farm baydıysa farm için güzel yer.Sarılar hep 59-60 düştü genel olarak.Totalde 6 elit pack var.Bide pinyata var chest gibi drop veren.
Ama 1 melee 3 range girmedikten sonra çok zor.O unicornların elitleri 55K hp 11K armor'lı barb'a 3 atıyor :D
Sosyal ağlarda paylaş

nedanko said:

bisi sorucam simdi, ben inferno act 2 deyim, act 1 den bayagi daha zor, tek vurusta gidiyorum. act1 de kesemedigim elite yoktu, kesemeyip biraktigim yani, act 2 de normal mob olduruyo beni paso. gear yeniledim 750 dps silah var one hand vs yine yetmiyo.

yani ilerlenir de bayagi zor olacak gibi.

sorum su; diablo 3 forumlarinda da okudum blizz in. adamlar da diyo ki, nasi olsa ne yaparsan yap tek vurusta gidiyosun, o yuzden full dps kas. cidden de oyle neredeyse her gear de all resistance var, normal mob kesiyo beni.

acaba shield vs birakip two handed 1200 dps li silaha mi gecsem, gear leri de damage agirlik mi gitsem, inferno act2 bu mudur? (ben wizard bu arada)

Gearında bir sorun olması lazım.Ben ezik gearımla act2 de ilerleyebiliyorum.40k+hp 30k+damage falan varsa ve dedigin gibi resistlerin varsa olmemen gerek duz moblara.Ayrıca shield giymemelisin ya 1h+magic source yada 2h.
Sosyal ağlarda paylaş

@medivh olunuyor valla, 5-10 party yaptim 10-15 ayri kisi gordum daha bi tane olmeyen gormedim, herkes de ayni sorun vardi, gorsem bi tane duzgun bisi demicem. Ha dun elite kestim yine act2 de kiting le de, yani orneign 2 tane bomba yiyosun oluyosun o bomba atan ziplayan keretalar.

@sunthewich item dustugunde ozellikleri belli sen sadece identify ediyosun. nereden biliyosun diceksin. Ben iki tane sari identify ettim, tam 30 sn sonra server patladi, sonra geri geldi onlar unidentified idi, tekrar ettim ayni ozellikler cikti.
Sosyal ağlarda paylaş

sunthewhich said:

O zaman hell veya inferno act1 farmlamanın bir anlamı yok. Nereye kadar ilerleyebiliyorsan kasıp ilerleyip, tıkandığın yerde farmlamaya başlamak en mantıklısı olacak.

Act1 farmalayacaksan doğru düzgün birşey düşmüyor. Daha doğrusu düşenler act2 için çöp resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben monk lvl12yim henüz, evi taşıdım ve neti naklettirmiştim:(
Item düşürme yüzdesi yüksek armorları kullanıyorum hep, bunun yerine diğer statları mı abansam ne diyorsunuz?

Bir de companionlar köyde beklerken de lvl alıyor mu? yani okçuyla dolaşırken warrior köyde beklerken geri kalıyor mu bekleyen?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...