Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 Genel Başlık - 3

Gangren

Öne çıkan mesajlar

First

Dün Hell'de Diablo ağzımı doldurdu bildiğin. Gerçi Lvl 59'dum, gidip Act 4'ün ilk eventini 10 kere yaptım lvl 60 oldum. AH'de de 300k gold harcadım lvl 60 itemlarla. 8k dpsten 16k'ya çıktım Gece tokmaklayacağım iblisi.

Yalnız 2 kere oynadım hell'de Act 4'ü, dexten, vitten kkesip MF gear yaptım 100% MF var *2 şans yani. Bütün champleri wipe yiye yiye sololadım. Ama koskoca 3 saatte 2 tane rare düşmesin ama ya.

Lvl 59 rare silah düşüyor, heyecan yapıyorum, 150 dps, resist, xp, gold veren silah düşüyor. Hakikaten kafayı yedirtir bu oyun.

Akşam Act 4 helli bir daha oynayıp NV'le Diabloya gidicem
Sosyal ağlarda paylaş

Alnımızın akıyla hell'e başladık, şimdilik öyle çok büyük bir sıkıntı yok, lakin wizard sanırım fazla dertli, sabit kalmak zorundasın sustained damage için ve sabit kalma lüksün yok, darbeyi yedigin gibi zaten yatıyorsun.

Bakalım nasıl çözücekler.

Lazerli pew pew skilleri cast etmeyi bıraktıktan sonra hareket edemediğin bi 0.5 saniye var, mortar mob packlerde direk yatıyorsun o yüzden, dans ettirmiyorlar vur kaç şeklinde.
Sosyal ağlarda paylaş

yok Siegebreaker değil ya benzer bi tane daha var önceki actlardan birinde, ama summon gerekiyor galiba,

şu gökkuşaklı köprülü bölgede olması lazım rare mob kendisi. ss ve videolarda vardı hatta.

hah buldum, leoric highlandsteymiş, meh oyuna koymamışlar bunu, o video sırf scriptedmiş.

http://www.diablowiki.net/Bosses

neyse 1000 pounder var sanırım, gidiyim bulayım.
Sosyal ağlarda paylaş

O olay Diablo 2'de de vardı biraz. Mesela Hell'de düşecek itemlar bell, NM'de düşecek itemlar belliydi. Sen hiç bir zaman en iyi unique'leri NM'de düşüremezdin ama orada belli bir item base'i sağlaman hell'de yavaş yavaş ilerlemene yardım ederdi. Biraz öyle bakmak gerek. İnsanlar NM Mephisto kasardı item için, ama Bnet trade ile çok fazla sürmezdi bu, burada da AH var onun yerine işte...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...