Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 Genel Başlık - 3

Gangren

Öne çıkan mesajlar

abi party'nizde birisi olacak, o gidip bitirecek questi siz de base de hazır bekleyip bitmiş questi teslim ederek xp'yi farmlayacaksınız şeklinde çalışıyor da, fazla suxor bir glitch.

ilk başlarda izliyordum adamı normal oynarken, bugün adamın interneti kopunca karakteri silindi(ki adam 3 tane internet providerından da internet alıyor ve hepsi gitti devasa şanssız tabi) ama şu saçma halini görünce izleyesim kalmadı.

hem zaten kungen offline'ken bakıyordum şimdi o da geldi gerek kalmadı lamere.
Sosyal ağlarda paylaş

:
-On average players have created 3 characters each

-80% of characters are between levels 1 and 30

-1.9% of characters have unlocked Inferno difficulty

-54% of Hardcore players chose a female character

-The majority of Hardcore deaths (35%) occur in Act I Normal

-The most common level 60 build in the game is only used by 0.7% of level 60 characters of that class (not including Passive -diversity)

-The most used runes for each class at level 60 are Barbarian: Best Served Cold, Demon Hunter: Lingering Fog, Wizard: Mirror Skin, Monk: Peaceful Repose, Witch Doctor: Numbing Dart
Sosyal ağlarda paylaş

benim net mi yalan oldu yoksa oyun mu bilmiyorum ama 1 saattir düzgün oynarken şimdi latency tavan yaptı. 1000lere çıktı dc yedim. single player olsa kafam rahat oynardım ne güzel şimdi habire sövüyoruz. zaten multi oynayacağım adamlarla ip ile bağlanıp yine oynuyorduk sıkıntı olmuyordu. =(
Sosyal ağlarda paylaş

Bezerye said:

verildi bilmem ama patch 1.0.3 ile ilgili neleri değiştirecekler açıklamışlar burada

lan tum bs i unlock ettikten sonra mi diyolar. bi ton para yedi.

ve inferno ya bekledigim nerf. tam istedigim gibi.

. That said, we’d like to shift some of the focus away from survival and more toward using a variety of offensive tactics to succeed. Survival will still be important, but finding ways to maximize your damage while staying alive is more exciting.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...