Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 Genel Başlık - 3

Gangren

Öne çıkan mesajlar

2 sorum var:

1-) Inferno'ya yeni geçtim şimdi, backpackte bir sürü low level gem bulunuyor, bunları elden çıkartmalı mıyım yer açmak için? İşime yarayacaklar mı yoksa flawless square'in falan altındakileri uçurayım mı?

2-) Oynadığım oyunu public yaptım diyelim, sonrasında da bir kişi girdi; başka kimsenin girmesini engellemenin yolu yok mu, 2 kişi devam etmek istiyoruz mesela biz? Bir de partide toplamda 2 kişi varken diğer kişiyi partiden atmanın falan yolu var mı, vote kick açılmıyor zira
Sosyal ağlarda paylaş

Sat gem'lerin hepsini AH'den. Flawless Square'ler zaten en idealleri şu an. Sadece birer tane silaha falan koymak için Radiant Ruby/Emerald ya da yüzde bonusundan yararlanmak için Radiant Amethyst kullanırsın zaten. Onları da AH'den çekmek en mantıklısı. Craft bedeli 30k iken AH'den 7-10k arası alıyorsun FS'leri.
Sosyal ağlarda paylaş

Harir said:

fizban said:

gariptir, us serverına bağlanabiliyorum, eu'ya bağlanamıyorum. sebebi downloader'la falan kurmuş olmam olabilir mi ?

çünkü bana patch indirtmemesi gerekiyodu ve indirtti.

Bende de böyle giremiyorum.
bu sorunun sebebini buldum. benim indirdiğim client enUS client'mış. haliyle patchserver olarak da enUS'i test ediyor. patch onlara bir gün erken geldiği için sapıtıyor, patch'i kuruyor, halbuki server'ın patch'ten haberi yok. enGB indirmek lazımmş.

ben cd'den baştan kurdum düzeldi.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunun fail noktasi belki %0.01'lik kısmın patch 1'den önce inferno act 4'de tyrael ile mob farmlayarak +1000 dps 1h vs gibi core itemları coktan farmlamis milyonları vurmuş olmaları.

tabi diger bug abuse / glitch vs saymıyorum

patchden önce 100% goblin çıkan yerler vs.

geri kalanlar şimdi 1 milyon 2 milyona düzgün silah alabilmek için kıçlarını yırtıyolar
Sosyal ağlarda paylaş

bunu baska yere yazdim yanlislikla sabah

Arkadaslar bu sadece bi his ama inferno ya nerf bu patch le gelmis gibi, 5 valor la dolasiyorum act 2 de ilk defa.

dun bi silah aldim 750 dps i 850 ye cikardim, o silahla da ilk defa oynuyorum act 2 de gerci ama bana kalsa gelmis yani bi nerf sanirim cunku artik progress yapiliyor. (15 kere oldum tabii 1 saatte ama normal o)

Ve 5 valor act 2 de bayagi az drop dusurdum, nerf vs gelmisse yandik cunku ben para kazaniliyo diye paso carcur ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...