Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Barbarian, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

frenzy - sidearm birde wrath var bende. diğerleri aynı. Daha ilk moblar paspas ediyordu. Dps ten verip armor u arttırdım, rahatladı biraz. 6.5k armor ile kesemediklerimi 10k armor ile rahat kesiyorum. all resist te 150-200 civarı arttı tabi yanında.

DH rolledim bende diğer barbarlar gibi, rahat rahat takılıyorum bu aralar. Arada bir açıp bakıyorum işte barbarıma :)
Sosyal ağlarda paylaş

1200 physical 1000all res 45% block 56k hp 11k armor ile colossal golgor lar gene çılgın damagelar vuruyor.

barbar oynaya oynaya exploit ve abuse konusunda kendimi geliştirdim. Artık forumlardan, videolardan öğrenmeme gerek kalmıyor. enchantress'ın charmıyla sucubbuslar hulking phase beastleri dövüyorum artık. teleport ol gel. enrage resetle falan. çok acayip.
Sosyal ağlarda paylaş

türlü izbeliklerle act4'de 5 stack yaptım üstüne 2 champ pack dövdüm 5stackle. 2-3 tanesinde hatta full mf gear giydim killing blow öncesi. tabi gene lvl51 item attı durdu.

Izual'ı dövdüm 4-5 deneme sonrası. Kolay ama hata affetmiyor. Charge ettirmemek lazım kesinlikle. Riske girmeyip 15sn defansif CD kullanıp 30sn kite.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

Poor barbs : /

http://www.youtube.com/watch?v=QGsMBax8qyo

Bunu denedim ve daha iyisi yok arkadaşlar. çara belki 30m harcadım her yolu denedim res kastım armor kastım ama max dps le sorun çözülüyor.sinirden bilgisayar masasını yumruklamayı bıraktım. yine ölüyorsunuz düz mob lara ölüyorsunuz ama 3-4 saniyede şampiyon kesince rahatlıyorsunuz. crit hit dmg candır.
Sosyal ağlarda paylaş

emre3877 said:

Wispy said:

Poor barbs : /

http://www.youtube.com/watch?v=QGsMBax8qyo

Bunu denedim ve daha iyisi yok arkadaşlar. çara belki 30m harcadım her yolu denedim res kastım armor kastım ama max dps le sorun çözülüyor.sinirden bilgisayar masasını yumruklamayı bıraktım. yine ölüyorsunuz düz mob lara ölüyorsunuz ama 3-4 saniyede şampiyon kesince rahatlıyorsunuz. crit hit dmg candır.

100 defa ölüp bir kere kesme dönemi kalkıyor yeni patch'le. Astarı yüzünden pahalıya gelecek bir sistem. Yani videolar iyi güzel de, gerçekten çıkan KEDİ kılıklı moblara otuz bin defa ölüyorsun şu şekilde. Ha o ölmen masayı yumruklatmıyor çünkü nasıl olsa öleceğini bilerek ölüyorsun, "yirmi milyon resist kastım, nasıl ölürüm lan" sinirini yaşatmamasının sebebi o bir tek.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...