Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şu aralar ne oynuyorsunuz ?

Lopeth

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici

Güncel tutalım bence de bunu. Şu anda (sürekli oynadığım simracing filanı saymazsam):

Solasta, Cloudpunk'ın yeni DLC'si, Valhalla'nın yeni DLC ve Horizon: Zero Dawn var oynanan oyunlar arasında. Cloudpunk ve Valhalla'yı şu anda oynamıyorum, genelde iki tane böyle single player takılıyorum. Solasta bitince Cloudpunk'ın ya da Valhalla'nın DLC'sine başlarım ama büyük ihtimalle Valhalla olur. Cloudpunk'a 2-3 günde bir yama geliyor DLC çıktığından beri, oturmamış daha belli ki.

Horizon bitinde onun slotuna yeni Ryza girecek.

VN olarak da Summer Pockets'ı okuyorum şu anda. Ondan sonra Ethereal Enigma'ya başlayacağım.

Simracing olarak da Project Cars 2'ye sardım bu aralar. Forzo Motorsport'u tamamen sildim, save silindi. Yenisi çıkana kadar oynamam artık onu.

CCG olarak da hala MTG Arena.

Sosyal ağlarda paylaş

13 dakika önce, Fistan dedi ki:

bu topicin daha eskisi var 2004 :d ama onda “bugün oyun almaya gitseniz” deniliyor hey gidi be, ya çektiriyorduk oyunu ya da kutulu gömüyorduk parayı

o çektirme olayı çok daha eski olmalı ya 2004 modern kalır. 9 disketlik oyun çektiriyoduk aradan bi tanesi bozuk çıkıyodu içimizde patlıyodu heves.

Sosyal ağlarda paylaş

wh evreni sardım, dawn of war oynayacaktım da çözünürlük falan sıkıntı. dark crusade'den başlim dedim, 16:9 falan destekliyormuş. seride en çok övülen paketmiş baktım biraz, steamde duruyordu. library'de warhammer diye filtreledim ilk serinin tüm oyunları çıktı, dow2 çıktı, space marine da almış az oynamışım.

Sosyal ağlarda paylaş

son zamanlarda pek oyun oynayacak enerjiyi bulamıyorum kendimde..

Böyle baygın gecelerde Loop Hero oynuyorum. Çok enerji gerektirmediği için iyi gidiyor yan ekrana bir şeyler açtığımda.

Hades'e çok sarmış durumdayım. Akşamları 1-2 run Hades atıyorum.

Hikaye odaklı olarak Star Wars Jedi Fallen Order oynuyorum. Lightsaber ve force katkılı, Star Wars evrenli soulsborne oyun çok iyi geldi. 

Aynı anda 2 tane hikaye odaklı oyun oynamayı sevmediğim için SW bitince yenisine başlarım diye planlıyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

Gamepass 16.06'da libraryden kalkacaklar gördüm, Observation oynadım. 2 oturuşta bitirdim çok uzun oyun değil zaten ama 2001 space odyssey, alyen, arrival karmanı güzel bi hikaye yazmış elemanlar, grafikler falan da indie oyun için başarılı. Özellikle gp abonmanlığı olan varsa uçmadan oynamasını tavsiye ederim

Sosyal ağlarda paylaş

17 saat önce, Silphatos dedi ki:

Gamepass 16.06'da libraryden kalkacaklar gördüm, Observation oynadım. 2 oturuşta bitirdim çok uzun oyun değil zaten ama 2001 space odyssey, alyen, arrival karmanı güzel bi hikaye yazmış elemanlar, grafikler falan da indie oyun için başarılı. Özellikle gp abonmanlığı olan varsa uçmadan oynamasını tavsiye ederim

buna gaza gelip başladım gp var diye. harbi güzelmiş bazen objective'de kaybolsamda (özellikle istasyon dışı büyük kayboldum) atmosferi güzel vermişler. yarısına falan geldim heralde yarın ben de 2. oturuşta bitiririm

Sosyal ağlarda paylaş

10 saat önce, Silphatos dedi ki:

istasyon dışına çıkılan yerlerde nereye gitceğimi ben de çok zor buldum. bi de gp versiyonun mu problemiydi yoksa benim pcden mi bilmiyorum ama laptoplardan bulduğun collectible dataların ses kaydı olanları çalışmadı bende nedense, bulamadım nette bunla ilgili bir şey

ben de gp'den oynuyorum ama öyle bişiyle karşılaşmadım

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...