Jump to content

HocaEfendi

=o=
 • Mesaj sayısı

  1.549
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

HocaEfendi hakkında

 • Rütbe
  HocaEfendi

Son profil ziyaretçileri

369 kez ziyaret edildi
 1. HocaEfendi

  Windows Family ile çocukların aktivite takibi ve limitlenmesi

  o mevzu cocuğun telefonundaki google accountaki doğum tarihi ile alakalı galiba ben. facebook ve instagram açmak isteyince bu tür bişeyle karşılaşmıştım hatırladığım kadarıyla. ama çok vakıf değilim bu olaya yanlış yönlendirmeyeyim.
 2. HocaEfendi

  Windows Family ile çocukların aktivite takibi ve limitlenmesi

  google ebeveyn kontrolü( https://families.google.com/intl/tr/familylink/ ) diye bişi kurdum ben kızın telefonuna . günde kaç saat hangi uygulamada takılmış görebiliyorum(içeriği değil) kısıtlayabılıyorum ama bazen saçmalıyor. mesela günde 3 saat telefonla uğraşsın limiti koydum. ne arayabiliyor ne mesaj atabılıyor falan. biraz değişik bişi. daha iyisi varsa bakarım bende. bazen saatlerce kaptırıyor kendını
 3. HocaEfendi

  En Kaliteli En Rahat Boxer markanız?

  tutku marka iyi vala.
 4. HocaEfendi

  UO Outlands

  Majesty#3003 msj at. can suyu check vereyim.
 5. HocaEfendi

  UO Outlands

  alalalh. ama pek bi savunmasızsın. üstüne üstüne gelecekler npcler. cok damage yiyecen. backsstabber denen buildi yap bari
 6. HocaEfendi

  UO Outlands

  taktik olursa miss azalır. aspect in tieri arttıkcada miss azalıyor. craft oynarım diye craft açan arkadaşlar craft işi cok pahalı bi bs kasmak 2m para gerektiriyor. yada tailor 400-500k yı geçiyor. https://uooutlands.com/wiki/Blacksmithy (en altta yazıyor gm lemek için kaç ingot gittiği ortalama) bence toplayıcı olun lumber yada mining veya forensic. hammaddde güzel para. mutlaka 3 accountunuzdan birinde bi toplayıcı olsun. ileride hammaddenizi kendınız toplarsanız craft kasarsınız.
 7. HocaEfendi

  UO Outlands

  bu sunucuda mevzu buildden fazla aspect denen hede. o ne kadar yüksekse o kadar iyisin aslında. https://uooutlands.com/wiki/Aspect_Mastery tabi sunucuya başlar başlamaz aspect acamıyorsun ama ilk hedef bu olmalı.
 8. HocaEfendi

  UO Outlands

  dediğin gibi orc. bide mage var işte oda bildiğimiz. bard ise müzik - peace disco falan kullananlar oluyor. https://uooutlands.com/wiki/Templates#Peace-Discordance_Dexxer_.28700_skill_points.29 şu başlangıç için iyi bi build. hızlı iş yapıyor kasmak için çok para gerektirmiyor.
 9. HocaEfendi

  UO Outlands

  onunda komutu var. yukarda verdiğim dc de kanallarda bu bilgilerin hepsi var. ilk gelenler bocalamasın diye 😄 https://discord.com/channels/798577889691566091/798611033283362826/798611058860359720 birde ping problemi yaşayan varsa [accelerate yazsın oyunda Opted-in yazarsa clienti komple kapatıp açsın. ping biraz düzeliyor. (köşeli parantez ile)
 10. HocaEfendi

  UO Outlands

  hayır her 3 acc hakkın var totalde. her accde 5 char acabliyorsun. aynı anda 3 acc de online olabilir ama aynı dungeona falan giremez. 4ncü acc yi açarsan hepsinin banlanma riski var yasak. charların oyundan düşme süresi uzun. tavern yada inn lerde log out olursan cabuk düşüyor oyundan yada evde log out olman lazım.
 11. HocaEfendi

  UO Outlands

  bard dexxer yapabilirsin. solo. ayrıca https://uooutlands.com/wiki/Templates şurda önerilmiş buildler var. ayrıca yeni gelen türk arkadaşlar için dc de kurdum ben bilgi alışverişi - build - temel bilgiler vs. https://discord.gg/b9vbB9tN
 12. HocaEfendi

  UO Outlands

  donate var. prev coin = 1 dolar. ama bu prev coin oyun içi 12k falan ediyor tanesi. prev coin ile kozmetik şeyler alınıyor. yani imba bow - 1 kere vurdunmu 500 damage vuran kılıç falan değil. birde patreon ile bağış yapan bi kitle varmış.. birde rutin her ay prev coin alanlar var sunucuya destek amaçlı duyduğum.
 13. HocaEfendi

  UO Outlands

  sen ver abi. paticik dc de d HocaEfendi nick #uo-outlands kanalında yazdım baya malın teki beni şikayet edip banlatmaya çalışıyordu 😄 iplemedi kimse. tr outlands adında bir discord sunucusu kurduk.yenı gelenlere yardımcı oluyoruz ondan bahsetmiş. https://discord.gg/gAfp6HPa
 14. HocaEfendi

  UO Outlands

  geldi sunucu.oyundayımda hangi eve ? evim var benım Majesty#3003 dc benım
 15. HocaEfendi

  UO Outlands

  ben pvm yapıyorum zaten. pvpyi çözemedim. çözmek içinde uğraşmadım. pvm her türlü dolu dolu. sıkılmıyorsun bişeyler buluyorsun mutlaka yapacak. ama türkiyedende pvp yapanları tanıyorum.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...