Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şu aralar ne oynuyorsunuz ?

Lopeth

Öne çıkan mesajlar

monster hunter world ve nier otomat'ı bitirmemiştim, onlara başladım tektar. weeb'liyorum. bi de overwaç. biraz da valheim ama update gelsin artık =/

d2r, multiplayer'ı gelince last epoch, kendisi gelince lost ark'a da girişicem. güzel olsaydı dark alliance 3 de oynayacaktık ama olmadı =(

ha bu arada wildermyth'e de bakın, çok iyi oyun ???

Cokomantis tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

Gecen 11bit in indiriminden This War of Mine in stories expansion ini almistim. Once onu bitirdim. Fena olmamis (Radyocu senaryosunu begendim bayagi).

Gecen sene indirimden Xcom 2 expansionlarini alip dokunmamistim. Once tactical packlerine sardim, tactical pack bitince wotc expansion a atladim. Bitince yine indirimde alip dokunmadigim bisilere baslamayi dusunuyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...

yakuza 0 oynuyorum. böyle küçük haritalarda doluluk hissi çok hoş oluyor. deus ex gibi bu da. küçük ama bi sürü yapılacak şey doldurmuşlar. jrpg hikaye işleyişleri zaten bana hitap ediyor. zaman zaman slice of life komedisi, bazen drama aksiyon şu bu derken çok güzel olmuş. cyberpunk'ta da böyle bi dünya yaratılabilseydi keşke. dükkanlar mini oyunlar collectible'lar şunlar bunlar.

Sosyal ağlarda paylaş

Ac valhalla’ya başladım ve sardı, üstüne yıllardır ara verdiğim vikings’i izlemeye devam ettim. Ben oyunda repton’a gidiyorum, kapayıp izlediğim bölümde onlar da repton’a gidiyorlar lol. Karakterler bayağı örtüşüyor zaten, değişik yorumları görmek ilginç oluyor kral harald veya ivar the bonerless gibi.

Sosyal ağlarda paylaş

Nier a bakim dedim bende, 1 sene evvel klavye ile oynamaya çalışmıştım introda son boss kıçıma tekmeyi basmıştı. Bu sefer gamepad ile ilk denemede duman etti neyse 2. sinde geçtim nihayet. Artık oyunu oynayabileceğim sanırım ?. Son yıllarda böyle kazık başlangıçlı oyun var mıydı hatırlamıyorum ya, tüm stage i geçip ölünce tekrar baştan başlamak... 

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...

hogwarts ı bitirip yıllardır öteleyip durduğum red dead redemption 2 ye daldım. paralelde de game pass ten aoe4 e bakıyorum. aoe2 döneminin tadını alabilecek miyim diye. fena değil gibi ilk izlenimler. ev dışındaykende deck ten hades oynuyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...