Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şu aralar ne oynuyorsunuz ?

Lopeth

Öne çıkan mesajlar

https://store.steampowered.com/app/2334730/Death_Must_Die/

Alıntı

gameplay - vampire survivor
inventory - diablo or similar
characters - hades

overall a good mix of games

bide üstteki gibi 

https://store.steampowered.com/app/2218750/Halls_of_Torment/ 

bu var. Buda Diablo 1 + Vampire Survivors. Bunun early accesini bitirip yukardakine geçtim.

progamer tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

swtor oynadım 2-3 hafta ama bıraktım 😞

hadi grafikler filan neyse, ama engine dandini olduğu için oyundaki her şeyde bir "clunky" hissiyatı var malesef

malesef diyorum çünkü oyundaki hikayeler çok iyi, yazarların harcadığı emeğe acıdım. yine bi ara oturur rpg olarak oynar bitiririm belki, en azından her class story'yi bir kere bitirmek istiyorum çünkü.

onun dışında wow ve ffxiv devam.

bir de baldur's gate 3'e geri dönmeye çalışıyorum. önce bi baştan dark urge run mı yapsam dedim ama aslında geri dönüp act 3'te bıraktığım ilk karakterle oyunu bitiresim var.

Sosyal ağlarda paylaş

büyük çoğunlukla bg3 (act3'e gelebildim)

arada cs2 ve dave the diver

artık yaşlandık diye mi bilmiyorum ama bg3 gibi süper bir oyunda bile maksimum 1 saat oynayıp sıkılıyorum. en son hangi oyunu sonuna kadar oynadığımı hatırlamıyorum bile (bg3 uzun zaman sonra ilk oyun olabilir 😄 )

steam kütüphanesi, alıp henüz başlayamadığım oyunlarla doldu 😕 

Sosyal ağlarda paylaş

sylvanas, 17.01.2024 06:32 tarihinde dedi ki:

hell let loose aldım ama unreal engine'miş bilsem bedava bile almazdım. iade ettim squad 44 almayı düşünüyorum.

düşündüm ve aldım o da kötüymüş. ikisini de iade ettim kabul görürse. enlisted adlı ücretsiz oyun ikisinin toplamından sekiz kat filan daha güzelmiş ona ikna oldum. o kadar kötü grafiklerle o kadar yavaş çalışan oyun nasıl yapıyolar anlamıyorum. EN de film gibi grafiklerle akıcı oynuyorum.

sylvanas tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Trails a dalayım dedim yine,

Trails in the sky 1-2-3 yaptım tekrar

Şimdi ara oyunlarını bitirebildim Trails to Zero ve Azure. Bunlar geç portladı pc ye.

Cold steel serisini bitirmiştim , bunları oynadım diye tekrar ona başlayacağım. Herhalde bütün senem bunlara gidecek lol. Zero da Azure de ayrı ayrı 100+ saat sürdü.

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...

Lethal company'nin adı geçmemiş forumda, steam'de yılın oyunu adaylarından olsa da biraz da o yüzden geç keşfettim. Bu tarz oyunların deneyimini hiç bir AAA oyun veremiyor çünkü bu kadar yaratıcı olamıyor o oyunlar.

4 kişilik coop gerilim oyunu, arkadaş grubu olmadan oynanmamalı. Ne kadar ciddi oynanırsa o kadar keyifli. Mod'la daha fazla kişi de oynanıyor ama bence kolaylaştırıp gerilimi düşürüyor daha fazla kişi. Şu an gördüğüm 30-40 saatten fazla oynayacağım bir oyun değil ama bayıldım. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Saeros, 17.01.2024 12:05 tarihinde dedi ki:

swtor oynadım 2-3 hafta ama bıraktım 😞

hadi grafikler filan neyse, ama engine dandini olduğu için oyundaki her şeyde bir "clunky" hissiyatı var malesef

malesef diyorum çünkü oyundaki hikayeler çok iyi, yazarların harcadığı emeğe acıdım. yine bi ara oturur rpg olarak oynar bitiririm belki, en azından her class story'yi bir kere bitirmek istiyorum çünkü.

Aynen ya, ne zamandır imperial agent ı bitiriyim diyorum, zaman olmadı. Millet öve öve bitiremiyor...

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

odyssey oynadım çok da güzeldi ama bitiremedim çooook uzun o göreve de bakayım bu göreve de tebelleş olayım derken questlerden harita gözükmez oluyor ve yan görevler de aynı oluyor.

valhalla'yı konsept olarak sevdim raid yaparak upgrade yapmak keyifli ama aynı şekilde oyun çok uzun bir de önceki oyunlara göre daha yavaş daha ağır sileceğim sanırım 😄

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...